Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13

 1234567891011121314151617SUNZVārtiP
1HK Ogre5-51-44-35-72-90-64-13-33-86-32-44-34-10972050-2325
2ISMA 25-50-40-61-52-42-51-40-93-93-64-34-515-3971145-2024
3Meņģele1-40-40-22-32-31-02-14-12-01-12-05-3960316-1620
4Streka4-30-60-22-16-21-21-02-32-33-22-32-31-8950422-1817
5Delfīni5-71-52-32-12-02-23-69-23-04-14-12-6941429-2615
6Vecais Alberts2-92-42-36-22-01-14-33-43-12-70-57-0941424-2815
7SK Pārogre0-62-51-01-22-21-16-02-40-12-32-22-210-0932412-2413
8Birzgale4-11-42-11-03-64-36-05-00-54-61-05-35-3920723-238
9Wormix3-30-94-12-39-23-42-45-01-21-38-15-3911721-366
10Taurupe3-83-92-02-33-03-10-10-51-22-54-012-4900910-362
11Suntaži1-14-12-71-32-53-15-04-06-03-34-2641125-614
12Ropaži6-33-63-22-34-63-11-13-23-31-91-6632123-1112
13Anrees2-44-32-32-21-05-01-10-55-23-70-8631223-1411
14FK 33-24-34-52-32-25-34-03-20-55-00-46-2630317-1410
15Fakel2-04-10-58-14-06-03-35-25-01-24-0621313-188
16FK Lielvārde5-32-67-05-312-43-31-93-70-41-26-2621315-268
175diena Ogre4-1015-31-810-05-34-21-60-86-24-06-260067-341

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑