Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 21.10.

1 14:00 Dinamo Ogre - SFS3 - 5 Spēles atskaitē
1 15:00 Sinergy - OCSK1 - 2 Spēles atskaitē
1 16:00 Laimes Lācis - Aizkraukle4 - 2 Spēles atskaitē
1 17:00 Selding - FK 33/MEDILINK5 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 28.10.

2 14:00 FK 33/MEDILINK - Laimes Lācis3 - 2 Spēles atskaitē
2 15:00 Dinamo Ogre - Sinergy2 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 SFS - Aizkraukle0 - 2 Spēles atskaitē
2 17:00 OCSK - Selding0 - 5 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 10.11.

3 14:00 Aizkraukle - FK 33/MEDILINK3 - 5 Spēles atskaitē
3 15:00 Sinergy - SFS1 - 4 Spēles atskaitē
3 16:00 Selding - Dinamo Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 Laimes Lācis - OCSK8 - 4 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 24.11.

4 15:00 OCSK - Aizkraukle3 - 5 Spēles atskaitē
4 16:00 Dinamo Ogre - Laimes Lācis0 - 7 Spēles atskaitē
4 17:00 Sinergy - Selding3 - 3 Spēles atskaitē
4 19:00 SFS - FK 33/MEDILINK3 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 02.12.

5 14:00 FK 33/MEDILINK - OCSK2 - 7 Spēles atskaitē
5 15:00 Aizkraukle - Dinamo Ogre4 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Laimes Lācis - Sinergy4 - 6 Spēles atskaitē
5 17:00 Selding - SFS2 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 14:00 Dinamo Ogre - FK 33/MEDILINK4 - 2 Spēles atskaitē
6 15:00 Sinergy - Aizkraukle4 - 3 Spēles atskaitē
6 16:00 SFS - OCSK6 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 17:00 Selding - Laimes Lācis4 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 05.01.

7 14:00 Sinergy - FK 33/MEDILINK3 - 5 Spēles atskaitē
7 15:00 Dinamo Ogre - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
7 16:00 Selding - Aizkraukle4 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 Laimes Lācis - SFS5 - 0 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 13.01.

8 15:00 OCSK - Sinergy2 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 SFS - Dinamo Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 Laimes Lācis - Aizkraukle5 - 2 Spēles atskaitē

Otrdiena, 22.01.

8 20:00 FK 33/MEDILINK - Selding3 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 20.01.

9 17:00 Laimes Lācis - FK 33/MEDILINK4 - 8 Spēles atskaitē
9 18:00 Selding - OCSK4 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 Aizkraukle - SFS2 - 3 Spēles atskaitē

Otrdiena, 22.01.

9 21:00 Sinergy - Dinamo Ogre7 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 27.01.

10 17:00 FK 33/MEDILINK - SFS2 - 5 Spēles atskaitē
10 18:00 Aizkraukle - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
10 19:00 Laimes Lācis - Dinamo Ogre3 - 8 Spēles atskaitē
10 20:00 Selding - Sinergy4 - 1 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 03.02.

11 14:00 Sinergy - FK 33/MEDILINK1 - 5 Spēles atskaitē
11 15:00 SFS - Laimes Lācis6 - 4 Spēles atskaitē
11 16:00 Aizkraukle - Selding2 - 6 Spēles atskaitē
11 17:00 Dinamo Ogre - OCSK3 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 10.02.

12 16:00 FK 33/MEDILINK - Dinamo Ogre0 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 OCSK - SFS2 - 6 Spēles atskaitē
12 18:00 Aizkraukle - Sinergy0 - 4 Spēles atskaitē
12 19:00 Laimes Lācis - Selding3 - 8 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 16.02.

13 14:00 FK 33/MEDILINK - Aizkraukle8 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 OCSK - Laimes Lācis6 - 5 Spēles atskaitē
13 16:00 Dinamo Ogre - Selding0 - 1 Spēles atskaitē
13 19:00 SFS - Sinergy3 - 5 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 24.02.

14 12:00 OCSK - FK 33/MEDILINK5 - 8 Spēles atskaitē
14 13:00 Dinamo Ogre - Aizkraukle0 - 6 Spēles atskaitē
14 14:00 Sinergy - Laimes Lācis6 - 0 Spēles atskaitē
14 15:00 SFS - Selding4 - 1 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑