Ogres novada telpu futbola čempionāts 12/13
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 21.10.

1 14:00 Dinamo Ogre - SFS3 - 5 Spēles atskaitē
1 15:00 Sinergy - OCSK1 - 2 Spēles atskaitē
1 16:00 Laimes Lācis - Aizkraukle4 - 2 Spēles atskaitē
1 17:00 Selding - FK 33/MEDILINK5 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 28.10.

2 14:00 FK 33/MEDILINK - Laimes Lācis3 - 2 Spēles atskaitē
2 15:00 Dinamo Ogre - Sinergy2 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 SFS - Aizkraukle0 - 2 Spēles atskaitē
2 17:00 OCSK - Selding0 - 5 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 10.11.

3 14:00 Aizkraukle - FK 33/MEDILINK3 - 5 Spēles atskaitē
3 15:00 Sinergy - SFS1 - 4 Spēles atskaitē
3 16:00 Selding - Dinamo Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 Laimes Lācis - OCSK8 - 4 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 24.11.

4 15:00 OCSK - Aizkraukle3 - 5 Spēles atskaitē
4 16:00 Dinamo Ogre - Laimes Lācis0 - 7 Spēles atskaitē
4 17:00 Sinergy - Selding3 - 3 Spēles atskaitē
4 19:00 SFS - FK 33/MEDILINK3 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 02.12.

5 14:00 FK 33/MEDILINK - OCSK2 - 7 Spēles atskaitē
5 15:00 Aizkraukle - Dinamo Ogre4 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Laimes Lācis - Sinergy4 - 6 Spēles atskaitē
5 17:00 Selding - SFS2 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 15.12.

6 14:00 Dinamo Ogre - FK 33/MEDILINK4 - 2 Spēles atskaitē
6 15:00 Sinergy - Aizkraukle4 - 3 Spēles atskaitē
6 16:00 SFS - OCSK6 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.12.

6 17:00 Selding - Laimes Lācis4 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 05.01.

7 14:00 Sinergy - FK 33/MEDILINK3 - 5 Spēles atskaitē
7 15:00 Dinamo Ogre - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
7 16:00 Selding - Aizkraukle4 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 Laimes Lācis - SFS5 - 0 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 13.01.

8 15:00 OCSK - Sinergy2 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 SFS - Dinamo Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 Laimes Lācis - Aizkraukle5 - 2 Spēles atskaitē

Otrdiena, 22.01.

8 20:00 FK 33/MEDILINK - Selding3 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 20.01.

9 17:00 Laimes Lācis - FK 33/MEDILINK4 - 8 Spēles atskaitē
9 18:00 Selding - OCSK4 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 Aizkraukle - SFS2 - 3 Spēles atskaitē

Otrdiena, 22.01.

9 21:00 Sinergy - Dinamo Ogre7 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 27.01.

10 17:00 FK 33/MEDILINK - SFS2 - 5 Spēles atskaitē
10 18:00 Aizkraukle - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
10 19:00 Laimes Lācis - Dinamo Ogre3 - 8 Spēles atskaitē
10 20:00 Selding - Sinergy4 - 1 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 03.02.

11 14:00 Sinergy - FK 33/MEDILINK1 - 5 Spēles atskaitē
11 15:00 SFS - Laimes Lācis6 - 4 Spēles atskaitē
11 16:00 Aizkraukle - Selding2 - 6 Spēles atskaitē
11 17:00 Dinamo Ogre - OCSK3 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 10.02.

12 16:00 FK 33/MEDILINK - Dinamo Ogre0 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 OCSK - SFS2 - 6 Spēles atskaitē
12 18:00 Aizkraukle - Sinergy0 - 4 Spēles atskaitē
12 19:00 Laimes Lācis - Selding3 - 8 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 16.02.

13 14:00 FK 33/MEDILINK - Aizkraukle8 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 OCSK - Laimes Lācis6 - 5 Spēles atskaitē
13 16:00 Dinamo Ogre - Selding0 - 1 Spēles atskaitē
13 19:00 SFS - Sinergy3 - 5 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 24.02.

14 12:00 OCSK - FK 33/MEDILINK5 - 8 Spēles atskaitē
14 13:00 Dinamo Ogre - Aizkraukle0 - 6 Spēles atskaitē
14 14:00 Sinergy - Laimes Lācis6 - 0 Spēles atskaitē
14 15:00 SFS - Selding4 - 1 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

ONTFČ 18/19

Pagaidām nav kalendāra!


Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Deppo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 NPT 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Streka 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Birzgale 0 0 0
1 Dinamo 0 0 0
1 FK Salaspils 0 0 0
1 Garāža 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
1 Zuši 0 0 0

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑