Ogres novada telpu futbola čempionāts 11/12
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 15.10.

1 14:00 Delfīni - SFS0 - 3 Spēles atskaitē
1 15:00 Anrees - Laimes Lācis2 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 16.10.

1 15:00 Taurupe - Ropaži6 - 3 Spēles atskaitē
1 16:00 Meņģele - ISMA 21 - 4 Spēles atskaitē
1 17:00 SK Pārogre - 5diena Ogre5 - 1 Spēles atskaitē
1 18:00 Streka - Cetra4 - 1 Spēles atskaitē
1 19:00 Suntaži - Ķegums7 - 2 Spēles atskaitē
1 20:00 Birzgale - Aiguta5 - 2 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 22.10.

2 16:00 5diena Ogre - Suntaži1 - 10 Spēles atskaitē
2 17:00 Ķegums - Anrees0 - 5 Spēles atskaitē
2 18:00 Delfīni - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
2 19:00 SFS - Laimes Lācis5 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 23.10.

2 16:00 Ropaži - Streka1 - 5 Spēles atskaitē
2 17:00 Cetra - Meņģele2 - 4 Spēles atskaitē
2 18:00 Aiguta - ISMA 22 - 4 Spēles atskaitē
2 19:00 Birzgale - Taurupe3 - 2 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 29.10.

3 16:00 Anrees - 5diena Ogre9 - 4 Spēles atskaitē
3 17:00 SK Pārogre - SFS1 - 5 Spēles atskaitē
3 18:00 Suntaži - Delfīni1 - 5 Spēles atskaitē
3 19:00 ISMA 2 - Cetra6 - 1 Spēles atskaitē
3 20:00 Meņģele - Ropaži6 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.10.

3 16:00 Laimes Lācis - Ķegums6 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 Taurupe - Aiguta7 - 2 Spēles atskaitē
3 18:00 Birzgale - Streka9 - 5 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 12.11.

4 11:00 5diena Ogre - Laimes Lācis1 - 18 Spēles atskaitē
4 15:00 SFS - Ķegums15 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 13.11.

4 12:00 Delfīni - Anrees7 - 4 Spēles atskaitē
4 13:00 SK Pārogre - Suntaži2 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 Aiguta - Cetra5 - 5 Spēles atskaitē
4 15:00 Birzgale - Meņģele4 - 0 Spēles atskaitē
4 16:00 Taurupe - Streka5 - 2 Spēles atskaitē
4 17:00 Ropaži - ISMA 23 - 10 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 19.11.

5 14:00 Streka - Aiguta2 - 1 Spēles atskaitē
5 15:00 Suntaži - SFS1 - 9 Spēles atskaitē
5 16:00 Ķegums - 5diena Ogre3 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 20.11.

5 15:00 Anrees - SK Pārogre1 - 0 Spēles atskaitē
5 16:00 Laimes Lācis - Delfīni7 - 1 Spēles atskaitē
5 17:00 Cetra - Ropaži2 - 8 Spēles atskaitē
5 18:00 ISMA 2 - Birzgale4 - 0 Spēles atskaitē
5 19:00 Meņģele - Taurupe4 - 0 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 26.11.

6 13:30 Suntaži - Anrees4 - 11 Spēles atskaitē
6 14:30 Aiguta - Ropaži1 - 7 Spēles atskaitē
6 15:30 Delfīni - Ķegums10 - 3 Spēles atskaitē
6 16:30 5diena Ogre - SFS1 - 11 Spēles atskaitē

Svētdiena, 27.11.

6 12:00 Taurupe - ISMA 23 - 8 Spēles atskaitē
6 13:00 SK Pārogre - Laimes Lācis0 - 5 Spēles atskaitē
6 14:00 Streka - Meņģele0 - 2 Spēles atskaitē
6 15:00 Birzgale - Cetra7 - 2 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 03.12.

7 15:00 Laimes Lācis - Suntaži8 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 Cetra - Taurupe3 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 04.12.

7 14:00 Ropaži - Birzgale1 - 7 Spēles atskaitē
7 15:00 Meņģele - Aiguta5 - 2 Spēles atskaitē
7 16:00 Anrees - SFS1 - 3 Spēles atskaitē
7 17:00 Ķegums - SK Pārogre1 - 6 Spēles atskaitē
7 18:00 5diena Ogre - Delfīni1 - 18 Spēles atskaitē
7 19:00 ISMA 2 - Streka2 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 10.12.

8 14:00 Ropaži - Ķegums11 - 4 Spēles atskaitē
8 15:00 Streka - 5diena Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
8 16:00 Suntaži - Cetra2 - 1 Spēles atskaitē
8 17:00 Laimes Lācis - Meņģele4 - 2 Spēles atskaitē
8 18:00 SFS - Taurupe7 - 0 Spēles atskaitē
8 19:00 ISMA 2 - Anrees8 - 0 Spēles atskaitē

Svētdiena, 18.12.

8 19:00 Birzgale - Delfīni1 - 2 Spēles atskaitē
8 20:00 SK Pārogre - Aiguta5 - 0 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 08.01.

9 12:00 5diena Ogre - Ropaži2 - 6 Spēles atskaitē
9 13:00 Ķegums - Streka0 - 2 Spēles atskaitē
9 14:00 SK Pārogre - Cetra4 - 3 Spēles atskaitē
9 15:00 Suntaži - Aiguta6 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 Laimes Lācis - Taurupe9 - 1 Spēles atskaitē
9 17:00 SFS - Meņģele5 - 1 Spēles atskaitē
9 18:00 Birzgale - Anrees10 - 1 Spēles atskaitē
9 19:00 ISMA 2 - Delfīni5 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 14.01.

10 16:00 Suntaži - Ropaži4 - 2 Spēles atskaitē
10 17:00 Ķegums - Cetra5 - 4 Spēles atskaitē
10 18:00 SK Pārogre - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
10 19:00 5diena Ogre - Aiguta1 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 15.01.

10 17:00 Delfīni - Taurupe2 - 1 Spēles atskaitē
10 18:00 Anrees - Meņģele6 - 3 Spēles atskaitē
10 19:00 ISMA 2 - Laimes Lācis2 - 10 Spēles atskaitē
10 20:00 SFS - Birzgale4 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 21.01.

11 14:00 SK Pārogre - Ropaži6 - 0 Spēles atskaitē
11 15:00 Suntaži - Streka2 - 2 Spēles atskaitē
11 16:00 Anrees - Taurupe5 - 4 Spēles atskaitē
11 17:00 Birzgale - Laimes Lācis2 - 3 Spēles atskaitē
11 18:00 SFS - ISMA 24 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 22.01.

11 14:00 Delfīni - Meņģele5 - 2 Spēles atskaitē
11 15:00 Ķegums - Aiguta3 - 1 Spēles atskaitē
11 16:00 5diena Ogre - Cetra1 - 5 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

Osporta kauss
Svētdiena, 25.03. Fināls
18:00 Osports 2:3 NPT

Visas spēles

Osports.lv kauss: zari

Play-offTurnīra zari

Izlaiž 13. kārtu

SK Pārogre - Mārtiņš Pūpols

Dinamo Ogre - Roberts Šūpols

Dinamo Ogre - Aleksandrs Ņičipurovs

Hauze - Rihards Korts

Hauze - Maksims Osipovs

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 Deppo 13 75 39
2 Osports 13 80 34
3 HAUZE 13 54 33
4 NPT 13 41 29
5 OCSK 13 7 24
6 Streka 13 -1 21
7 Fortūna 13 -1 20
8 Garāža 13 3 14
9 Dinamo 13 -21 14
10 Pārogre 13 -24 13
11 Birzgale 13 -34 12
12 Salaspils 13 -22 7
13 Zuši 13 -55 4
14 Laubere 13 -102 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 11/12

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Edgars Kārkliņš DEP 36
2 Artjoms Loginovs HAUZE 33
3 Ģirts Tumans OSP 17
4 Maksims Vasiljevs NPT 16
5 Agnis Pūpols OSP 13
6 Andris Bērziņš OCSK 12
7 Ģirts Burmistris OSP 11
- Mārtiņš Valdmanis STR 11
- Edžus Picka OCSK 11
10 Kārlis Līcis OSP 10

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑