Ogres novada telpu futbola čempionāts 10/11
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 10.10.

1 12:30 Delfīni - Mūsu Māja4 - 0 Spēles atskaitē
1 13:30 Cetra - Birzgale1 - 8 Spēles atskaitē
1 14:30 Meņģele - Streka4 - 2 Spēles atskaitē
1 15:30 Aiguta - Anrees0 - 8 Spēles atskaitē
1 16:30 FK 33/MEDILINK - Suntaži0 - 0 Spēles atskaitē
1 17:30 Niko - OCSK0 - 3 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 24.10.

2 12:00 Birzgale - Aiguta6 - 0 Spēles atskaitē
2 13:00 Mūsu Māja - FK 33/MEDILINK3 - 0 Spēles atskaitē
2 14:00 Niko - Cetra8 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Delfīni - Anrees2 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 Meņģele - Suntaži2 - 3 Spēles atskaitē
2 17:00 OCSK - Streka2 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 30.10.

3 12:00 Aiguta - Cetra2 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 Meņģele - Mūsu Māja1 - 0 Spēles atskaitē
3 14:00 Suntaži - OCSK0 - 4 Spēles atskaitē
3 15:00 Niko - Streka3 - 2 Spēles atskaitē
3 16:00 Anrees - FK 33/MEDILINK2 - 2 Spēles atskaitē
3 17:00 Birzgale - Delfīni2 - 1 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 06.11.

4 12:30 Streka - Suntaži3 - 1 Spēles atskaitē
4 13:30 Niko - Aiguta2 - 2 Spēles atskaitē
4 14:30 FK 33/MEDILINK - Birzgale0 - 4 Spēles atskaitē
4 15:30 Anrees - Meņģele3 - 2 Spēles atskaitē
4 16:30 Mūsu Māja - OCSK1 - 0 Spēles atskaitē
4 17:30 Delfīni - Cetra8 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 13.11.

5 12:30 Cetra - FK 33/MEDILINK0 - 8 Spēles atskaitē
5 13:30 Delfīni - Aiguta8 - 0 Spēles atskaitē
5 14:30 OCSK - Anrees7 - 5 Spēles atskaitē
5 15:30 Mūsu Māja - Streka4 - 1 Spēles atskaitē
5 16:30 Meņģele - Birzgale1 - 2 Spēles atskaitē
5 17:30 Niko - Suntaži0 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 20.11.

6 12:30 Suntaži - Mūsu Māja1 - 4 Spēles atskaitē
6 13:30 Niko - Delfīni1 - 7 Spēles atskaitē
6 14:30 Birzgale - OCSK1 - 2 Spēles atskaitē
6 15:30 Meņģele - Cetra4 - 1 Spēles atskaitē
6 16:30 Streka - Anrees3 - 3 Spēles atskaitē
6 17:30 Aiguta - FK 33/MEDILINK1 - 6 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 18.12.

7 12:30 FK 33/MEDILINK - Delfīni1 - 6 Spēles atskaitē
7 13:30 Aiguta - Meņģele2 - 3 Spēles atskaitē
7 14:30 Anrees - Suntaži5 - 1 Spēles atskaitē
7 15:30 Streka - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
7 16:30 Cetra - OCSK0 - 20 Spēles atskaitē
7 17:30 Niko - Mūsu Māja1 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 09.01.

8 14:30 Niko - Anrees1 - 2 Spēles atskaitē
8 15:30 Cetra - Suntaži6 - 2 Spēles atskaitē
8 16:30 OCSK - Delfīni11 - 1 Spēles atskaitē
8 17:30 Meņģele - FK 33/MEDILINK0 - 1 Spēles atskaitē
8 18:30 Mūsu Māja - Birzgale0 - 0 Spēles atskaitē
8 19:30 Streka - Aiguta7 - 2 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 16.01.

9 20:00 Meņģele - Niko4 - 4 Spēles atskaitē

Sestdiena, 22.01.

9 15:30 Streka - Delfīni1 - 4 Spēles atskaitē
9 16:30 Aiguta - Suntaži0 - 3 Spēles atskaitē
9 17:30 FK 33/MEDILINK - OCSK0 - 2 Spēles atskaitē
9 18:30 Anrees - Birzgale2 - 5 Spēles atskaitē
9 19:30 Cetra - Mūsu Māja1 - 14 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 29.01.

10 12:00 Anrees - Cetra6 - 4 Spēles atskaitē
10 13:00 Delfīni - Suntaži6 - 2 Spēles atskaitē
10 14:00 Meņģele - OCSK3 - 0 Spēles atskaitē
10 15:00 Streka - FK 33/MEDILINK2 - 3 Spēles atskaitē
10 16:00 Birzgale - Niko5 - 2 Spēles atskaitē
10 17:00 Mūsu Māja - Aiguta12 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 05.02.

11 15:00 OCSK - Aiguta12 - 1 Spēles atskaitē
11 16:00 Streka - Cetra8 - 2 Spēles atskaitē
11 17:00 Meņģele - Delfīni2 - 2 Spēles atskaitē
11 18:00 Suntaži - Birzgale0 - 3 Spēles atskaitē
11 19:00 Mūsu Māja - Anrees4 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 06.02.

11 15:00 FK 33/MEDILINK - Niko4 - 2 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 10/11

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑