Ogres novada telpu futbola čempionāts 10/11
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 09.10.

1 12:30 Fakel - Dinamo Ogre1 - 5 Spēles atskaitē
1 13:30 Ogres Prestižs - Ogres sporta centrs4 - 7 Spēles atskaitē
1 14:30 Aizkraukle - Orions CK0 - 15 Spēles atskaitē
1 15:30 Selding - SKP Walket10 - 0 Spēles atskaitē
1 16:30 Jumis - Taurupe5 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 23.10.

2 12:00 SKP Walket - Jumis4 - 2 Spēles atskaitē
2 13:00 Orions CK - Taurupe4 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Dinamo Ogre - Ogres Prestižs3 - 2 Spēles atskaitē
2 15:00 Aizkraukle - Fakel5 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 Selding - Ogres sporta centrs6 - 2 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 31.10.

3 12:00 Aizkraukle - Taurupe2 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Ogres Prestižs - Fakel6 - 6 Spēles atskaitē
3 14:00 SKP Walket - Orions CK0 - 10 Spēles atskaitē
3 15:00 Selding - Dinamo Ogre5 - 0 Spēles atskaitē
3 16:00 Ogres sporta centrs - Jumis2 - 3 Spēles atskaitē

4. kārta

Piektdiena, 05.11.

4 12:30 SKP Walket - Taurupe2 - 3 Spēles atskaitē
4 13:30 Dinamo Ogre - Jumis2 - 10 Spēles atskaitē
4 14:30 Orions CK - Ogres sporta centrs6 - 2 Spēles atskaitē
4 15:30 Ogres Prestižs - Aizkraukle2 - 2 Spēles atskaitē
4 16:30 Fakel - Selding0 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Piektdiena, 12.11.

5 12:30 Selding - Ogres Prestižs13 - 1 Spēles atskaitē
5 13:30 Orions CK - Dinamo Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
5 14:30 Ogres sporta centrs - Taurupe5 - 0 Spēles atskaitē
5 15:30 Fakel - Jumis3 - 8 Spēles atskaitē
5 16:30 SKP Walket - Aizkraukle2 - 6 Spēles atskaitē

6. kārta

Piektdiena, 26.11.

6 12:30 Aizkraukle - Selding3 - 8 Spēles atskaitē
6 13:30 SKP Walket - Ogres sporta centrs0 - 7 Spēles atskaitē
6 14:30 Fakel - Orions CK2 - 5 Spēles atskaitē
6 15:30 Ogres Prestižs - Jumis2 - 2 Spēles atskaitē
6 16:30 Taurupe - Dinamo Ogre2 - 6 Spēles atskaitē

7. kārta

Piektdiena, 17.12.

7 12:30 Aizkraukle - Ogres sporta centrs5 - 2 Spēles atskaitē
7 13:30 Selding - Jumis9 - 2 Spēles atskaitē
7 14:30 Dinamo Ogre - SKP Walket3 - 1 Spēles atskaitē
7 15:30 Taurupe - Fakel5 - 1 Spēles atskaitē
7 16:30 Ogres Prestižs - Orions CK0 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 08.01.

8 14:00 Orions CK - Selding1 - 2 Spēles atskaitē
8 15:00 Ogres Prestižs - Taurupe4 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 Dinamo Ogre - Ogres sporta centrs2 - 4 Spēles atskaitē
8 17:00 Fakel - SKP Walket0 - 5 Spēles atskaitē
8 18:00 Jumis - Aizkraukle1 - 1 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 16.01.

9 15:00 SKP Walket - Ogres Prestižs0 - 5 Spēles atskaitē
9 16:00 Ogres sporta centrs - Fakel7 - 2 Spēles atskaitē
9 17:00 Aizkraukle - Dinamo Ogre6 - 3 Spēles atskaitē
9 18:00 Taurupe - Selding0 - 8 Spēles atskaitē
9 19:00 Jumis - Orions CK4 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 23.01.

10 15:00 Fakel - Ogres Prestižs1 - 3 Spēles atskaitē
10 16:00 SKP Walket - Taurupe1 - 2 Spēles atskaitē
10 17:00 Selding - Dinamo Ogre4 - 2 Spēles atskaitē
10 18:00 Orions CK - Aizkraukle4 - 0 Spēles atskaitē
10 19:00 Ogres sporta centrs - Jumis1 - 5 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 30.01.

11 14:30 Fakel - SKP Walket0 - 6 Spēles atskaitē
11 15:30 Ogres Prestižs - Taurupe5 - 3 Spēles atskaitē
11 16:30 Jumis - Dinamo Ogre4 - 2 Spēles atskaitē
11 17:30 Orions CK - Ogres sporta centrs12 - 2 Spēles atskaitē
11 18:30 Aizkraukle - Selding1 - 5 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 06.02.

12 16:00 Fakel - Taurupe10 - 6 Spēles atskaitē
12 17:00 SKP Walket - Ogres Prestižs1 - 7 Spēles atskaitē
12 18:00 Dinamo Ogre - Orions CK0 - 5 Spēles atskaitē
12 19:00 Ogres sporta centrs - Aizkraukle3 - 4 Spēles atskaitē
12 20:00 Jumis - Selding2 - 8 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 13.02.

13 15:00 Aizkraukle - Dinamo Ogre0 - 6 Spēles atskaitē
13 16:00 Ogres sporta centrs - Selding3 - 6 Spēles atskaitē
13 17:00 Jumis - Orions CK3 - 8 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 19.02.

14 16:00 Ogres sporta centrs - Dinamo Ogre6 - 3 Spēles atskaitē
14 17:00 Jumis - Aizkraukle9 - 3 Spēles atskaitē
14 18:00 Orions CK - Selding1 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
13:00 Tente pret Fortūna
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
18:00 OCSK pret Dinamo
19:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
16:00 Partizāns pret Birzgale
17:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑