Ogres novada telpu futbola čempionāts 08/09
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 25.10.

1 14:00 Dinamo Ogre - X-treme3 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 26.10.

1 15:00 FK Centrs - Selding 28 - 2 Spēles atskaitē
1 16:00 Streka - Taurupe9 - 1 Spēles atskaitē
1 17:00 HK Ogre - Trionfale - Visu Latvijai5 - 1 Spēles atskaitē
1 18:00 Delfīni - FK 33/MEDILINK8 - 0 Spēles atskaitē
1 19:00 Riveto - Aiguta3 - 0 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 01.11.

2 13:00 OCSK - Delfīni2 - 4 Spēles atskaitē
2 14:00 Aiguta - Streka2 - 5 Spēles atskaitē
2 15:00 Taurupe - FK Centrs2 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 Selding 2 - Dinamo Ogre1 - 11 Spēles atskaitē
2 17:00 Trionfale - Visu Latvijai - Riveto0 - 8 Spēles atskaitē
2 18:00 FK 33/MEDILINK - HK Ogre3 - 8 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 15.11.

3 12:00 HK Ogre - OCSK3 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Riveto - FK 33/MEDILINK6 - 0 Spēles atskaitē
3 14:00 Streka - Trionfale - Visu Latvijai4 - 0 Spēles atskaitē
3 15:00 FK Centrs - Aiguta3 - 3 Spēles atskaitē
3 16:00 Dinamo Ogre - Taurupe3 - 0 Spēles atskaitē
3 17:00 X-treme - Selding 23 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 23.11.

4 13:00 Delfīni - HK Ogre0 - 2 Spēles atskaitē
4 14:00 Taurupe - X-treme0 - 4 Spēles atskaitē
4 15:00 Aiguta - Dinamo Ogre3 - 3 Spēles atskaitē
4 16:00 Trionfale - Visu Latvijai - FK Centrs3 - 7 Spēles atskaitē
4 17:00 FK 33/MEDILINK - Streka0 - 3 Spēles atskaitē
4 18:00 OCSK - Riveto1 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 29.11.

5 14:00 OCSK - FK Centrs8 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 Delfīni - Streka6 - 2 Spēles atskaitē
5 16:00 HK Ogre - Riveto5 - 4 Spēles atskaitē
5 17:00 Trionfale - Visu Latvijai - X-treme1 - 4 Spēles atskaitē
5 18:00 Aiguta - Selding 23 - 5 Spēles atskaitē
5 19:00 FK 33/MEDILINK - Dinamo Ogre1 - 2 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 13.12.

6 13:00 Trionfale - Visu Latvijai - Dinamo Ogre1 - 3 Spēles atskaitē
6 14:00 OCSK - Streka2 - 0 Spēles atskaitē
6 15:00 FK 33/MEDILINK - FK Centrs2 - 6 Spēles atskaitē
6 16:00 Aiguta - X-treme4 - 3 Spēles atskaitē
6 17:00 Delfīni - Riveto2 - 3 Spēles atskaitē
6 18:00 Selding 2 - Taurupe4 - 3 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 21.12.

7 13:00 FK Centrs - Delfīni1 - 2 Spēles atskaitē
7 14:00 Streka - HK Ogre3 - 2 Spēles atskaitē
7 15:00 Dinamo Ogre - OCSK3 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 X-treme - FK 33/MEDILINK3 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 Selding 2 - Trionfale - Visu Latvijai1 - 5 Spēles atskaitē
7 18:00 Taurupe - Aiguta0 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 03.01.

8 14:00 Trionfale - Visu Latvijai - Taurupe1 - 2 Spēles atskaitē
8 15:00 OCSK - X-treme2 - 0 Spēles atskaitē
8 16:00 FK 33/MEDILINK - Selding 26 - 3 Spēles atskaitē
8 17:00 HK Ogre - FK Centrs4 - 2 Spēles atskaitē
8 18:00 Riveto - Streka3 - 5 Spēles atskaitē
8 19:00 Delfīni - Dinamo Ogre3 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 10.01.

9 13:00 FK Centrs - Riveto2 - 6 Spēles atskaitē
9 13:00 Taurupe - FK 33/MEDILINK3 - 3 Spēles atskaitē
9 13:00 Selding 2 - OCSK2 - 5 Spēles atskaitē
9 13:00 Aiguta - Trionfale - Visu Latvijai3 - 0 Spēles atskaitē

Sestdiena, 17.01.

9 15:00 Delfīni - X-treme14 - 2 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 25.01.

10 14:00 FK 33/MEDILINK - Aiguta1 - 1 Spēles atskaitē
10 15:00 OCSK - Taurupe4 - 1 Spēles atskaitē
10 16:00 Delfīni - Selding 24 - 4 Spēles atskaitē
10 17:00 HK Ogre - X-treme4 - 3 Spēles atskaitē
10 18:00 Riveto - Dinamo Ogre2 - 1 Spēles atskaitē
10 19:00 Streka - FK Centrs4 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 31.01.

11 15:00 X-treme - Riveto2 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 01.02.

11 15:00 Dinamo Ogre - Streka4 - 1 Spēles atskaitē
11 16:00 Selding 2 - HK Ogre0 - 5 Spēles atskaitē
11 17:00 Taurupe - Delfīni0 - 5 Spēles atskaitē
11 18:00 Aiguta - OCSK0 - 1 Spēles atskaitē
11 19:00 Trionfale - Visu Latvijai - FK 33/MEDILINK1 - 4 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 07.02.

12 15:00 OCSK - Trionfale - Visu Latvijai9 - 0 Spēles atskaitē
12 16:00 Delfīni - Aiguta2 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 HK Ogre - Taurupe6 - 4 Spēles atskaitē
12 18:00 Riveto - Selding 24 - 2 Spēles atskaitē
12 19:00 FK Centrs - Dinamo Ogre0 - 5 Spēles atskaitē

Svētdiena, 08.02.

12 15:00 Streka - X-treme3 - 1 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 14.02.

13 13:00 Dinamo Ogre - HK Ogre4 - 1 Spēles atskaitē

Svētdiena, 15.02.

13 14:00 X-treme - FK Centrs4 - 4 Spēles atskaitē
13 15:00 Selding 2 - Streka4 - 3 Spēles atskaitē
13 16:00 Taurupe - Riveto1 - 2 Spēles atskaitē
13 17:00 Aiguta - HK Ogre1 - 6 Spēles atskaitē
13 18:00 Trionfale - Visu Latvijai - Delfīni0 - 8 Spēles atskaitē
13 19:00 FK 33/MEDILINK - OCSK0 - 8 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere pret Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo pret Ķengarags
17:00 HAUZE pret Tente
18:00 Pafbet.lv pret Osports
19:00 OCSK pret Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 7 -10 9
5 Laubere 7 -7 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑