Ogres novada telpu futbola čempionāts 08/09

 12345678910111213SUNZVārtiP
1Dinamo Ogre1-24-13-14-14-35-03-33-111-12-13-03-112101146-1531
2Riveto2-14-52-13-53-26-23-04-24-26-02-18-012100247-2130
3HK Ogre1-45-43-32-32-04-26-14-35-08-36-45-11291251-2828
4OCSK1-31-23-32-02-48-21-02-05-28-04-19-01281346-1725
5Streka1-45-33-20-22-64-05-23-13-43-09-14-01280442-2524
6Delfīni3-42-30-24-26-22-12-214-24-48-05-08-01272358-2223
7FK Centrs0-52-62-42-80-41-23-34-48-26-24-27-31242639-4514
8Aiguta3-30-31-60-12-52-23-34-33-51-11-03-01234523-3213
9X-treme1-32-43-40-21-32-144-43-43-23-24-04-11241730-4313
10Selding 21-112-40-52-54-34-42-85-32-33-64-31-51231830-6010
11FK 33/MEDILINK1-20-63-80-80-30-82-61-12-36-33-34-11222822-528
12Taurupe0-31-24-61-41-90-52-40-10-43-43-32-112111017-464
13Trionfale - Visu Latvijai1-30-81-50-90-40-83-70-31-45-11-41-212101113-583

Futbola kalendārs

1. līga
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv pret OCSK
17:00 Osports pret Tente
18:00 HAUZE pret Streka
19:00 Dinamo pret Fortūna
Sestdiena, 24.11. 3. kārta
18:00 Fortūna pret Tente
19:00 HAUZE pret Dinamo
Svētdiena, 25.11.
18:00 Osports pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Streka

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns 3:7 Jaunogre
13:00 Birzgale 1:1 Laubere
14:00 Barons 3:0 Pārogre
15:00 Ķengarags 3:1 Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre pret Ķengarags
13:00 Laubere pret Partizāns
14:00 Barons pret Birzgale
15:00 Pārogre pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 1 5 3
2 Streka 1 4 3
3 Pafbet.lv 1 2 3
4 Dinamo 1 0 1
4 Tente 1 0 1
6 HAUZE 1 -2 0
7 Fortūna 1 -4 0
8 OCSK 1 -5 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 1 4 3
2 Barons 1 3 3
3 Ķengarags 1 2 3
4 Birzgale 1 0 1
4 Laubere 1 0 1
6 Free 1 -2 0
7 Pārogre 1 -3 0
8 Partizāns 1 -4 0
↑ uz augšu ↑