Ogres novada telpu futbola čempionāts 08/09
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 25.10.

1 15:00 Fakel - Meņģele4 - 2 Spēles atskaitē
1 16:00 Ogres Prestižs - SK Pārogre5 - 1 Spēles atskaitē
1 17:00 Orions CK - Suntaži11 - 1 Spēles atskaitē
1 18:00 Selding - Birzgale7 - 1 Spēles atskaitē
1 19:00 Jumis - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 02.11.

2 14:00 SK Pārogre - Fakel0 - 7 Spēles atskaitē
2 15:00 Suntaži - Ogres Prestižs1 - 6 Spēles atskaitē
2 16:00 Birzgale - Meņģele1 - 4 Spēles atskaitē
2 17:00 Ogres sporta centrs - Orions CK2 - 7 Spēles atskaitē
2 18:00 Selding - Jumis0 - 2 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 16.11.

3 14:00 Meņģele - SK Pārogre3 - 3 Spēles atskaitē
3 15:00 Ogres Prestižs - Ogres sporta centrs2 - 1 Spēles atskaitē
3 16:00 Jumis - Birzgale11 - 1 Spēles atskaitē
3 17:00 Fakel - Suntaži9 - 0 Spēles atskaitē
3 18:00 Orions CK - Selding5 - 3 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 22.11.

4 14:00 Suntaži - Meņģele3 - 1 Spēles atskaitē
4 15:00 Ogres sporta centrs - Fakel1 - 1 Spēles atskaitē
4 16:00 Selding - Ogres Prestižs1 - 1 Spēles atskaitē
4 17:00 Jumis - Orions CK1 - 3 Spēles atskaitē
4 18:00 Birzgale - SK Pārogre1 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 30.11.

5 14:00 Meņģele - Ogres sporta centrs3 - 5 Spēles atskaitē
5 15:00 SK Pārogre - Suntaži4 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Orions CK - Birzgale2 - 0 Spēles atskaitē
5 17:00 Fakel - Selding2 - 3 Spēles atskaitē
5 18:00 Ogres Prestižs - Jumis3 - 2 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 14.12.

6 15:00 Selding - Meņģele4 - 2 Spēles atskaitē
6 16:00 Birzgale - Suntaži2 - 1 Spēles atskaitē
6 17:00 Ogres sporta centrs - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
6 18:00 Jumis - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē
6 19:00 Orions CK - Ogres Prestižs4 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 20.12.

7 13:00 Suntaži - Ogres sporta centrs0 - 4 Spēles atskaitē
7 14:00 SK Pārogre - Selding0 - 7 Spēles atskaitē
7 15:00 Meņģele - Jumis1 - 3 Spēles atskaitē
7 16:00 Fakel - Orions CK1 - 2 Spēles atskaitē
7 17:00 Ogres Prestižs - Birzgale5 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 04.01.

8 14:00 Selding - Suntaži3 - 6 Spēles atskaitē
8 15:00 Jumis - SK Pārogre4 - 3 Spēles atskaitē
8 16:00 Orions CK - Meņģele7 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 Ogres Prestižs - Fakel4 - 4 Spēles atskaitē
8 18:00 Birzgale - Ogres sporta centrs1 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 11.01.

9 15:00 Fakel - Birzgale7 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 Meņģele - Ogres Prestižs1 - 2 Spēles atskaitē
9 17:00 SK Pārogre - Orions CK1 - 7 Spēles atskaitē
9 18:00 Suntaži - Jumis2 - 6 Spēles atskaitē
9 19:00 Ogres sporta centrs - Selding1 - 5 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 17.01.

10 16:00 Suntaži - Ogres sporta centrs0 - 4 Spēles atskaitē
10 17:00 Selding - Fakel4 - 5 Spēles atskaitē
10 18:00 Jumis - Orions CK1 - 0 Spēles atskaitē
10 19:00 Meņģele - Birzgale2 - 0 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 24.01.

11 15:00 SK Pārogre - Birzgale1 - 2 Spēles atskaitē
11 16:00 Ogres sporta centrs - Meņģele4 - 2 Spēles atskaitē
11 17:00 Orions CK - Fakel5 - 2 Spēles atskaitē
11 18:00 Ogres Prestižs - Jumis3 - 3 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 31.01.

12 16:00 SK Pārogre - Suntaži3 - 1 Spēles atskaitē
12 17:00 Ogres sporta centrs - Birzgale0 - 0 Spēles atskaitē
12 18:00 Orions CK - Ogres Prestižs6 - 2 Spēles atskaitē
12 19:00 Selding - Jumis6 - 3 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 08.02.

13 14:00 Jumis - Fakel5 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 Ogres Prestižs - Selding1 - 3 Spēles atskaitē
13 16:00 SK Pārogre - Meņģele4 - 3 Spēles atskaitē
13 17:00 Suntaži - Birzgale2 - 0 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 14.02.

14 14:00 Ogres sporta centrs - SK Pārogre8 - 2 Spēles atskaitē
14 15:00 Meņģele - Suntaži3 - 4 Spēles atskaitē
14 16:00 Ogres Prestižs - Fakel1 - 4 Spēles atskaitē
14 17:00 Orions CK - Selding7 - 2 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

7:7
Trešdiena, 11.07. 7. kārta
20:00 Pārogre 1:2 OCSK
20:50 Zuši 2:3 Dadzis
Ceturtdiena, 12.07.
20:00 Streka 2:2 Deppo
20:50 Dinamo 1:0 Antidopings
Trešdiena, 25.07. 8. kārta
20:00 Dinamo pret OCSK
20:50 Deppo pret Antidopings
Ceturtdiena, 26.07.
20:00 Zuši pret Streka
20:50 Dadzis pret Pārogre

Visas spēles

Kopvērtējums

ONAČF 7:7
# Komanda S +/- P
1 OCSK 7 13 19
2 Deppo 7 11 16
3 Streka 7 10 11
4 Antidopings 7 -2 11
5 Dinamo 7 1 10
6 Pārogre 7 -2 9
7 Dadzis 7 -5 4
8 Zuši 7 -26 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 08/09

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Jānis Antrops OCSK 9
2 Mārtiņš Valdmanis STR 5
3 Edgars Ungurs STR 4
- Nils Ketners SKP 4
- Deniss Ostrovskis De 4
- Jānis Grants OCSK 4
7 Artis Lūsis SKP 3
- Kristaps Ratnieks OCSK 3
- Kristaps Rītiņš De 3
- Emīls Muižnieks De 3

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑