Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 21.10.

1 12:00 Streka - OPV7 - 3 Spēles atskaitē
1 13:00 Ogres sporta centrs - Delfīni7 - 0 Spēles atskaitē
1 14:00 OCSK - Taurupe2 - 2 Spēles atskaitē
1 15:00 Vairāk saules - Omāri11 - 0 Spēles atskaitē
1 16:00 FK 33/MEDILINK - LDZ cargo3 - 5 Spēles atskaitē
1 17:00 HK Ogre - FK Centrs4 - 0 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 28.10.

2 12:00 FK Centrs - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
2 13:00 Delfīni - LDZ cargo5 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Taurupe - OPV6 - 5 Spēles atskaitē
2 15:00 Omāri - Ogres sporta centrs1 - 17 Spēles atskaitē
2 16:00 HK Ogre - Vairāk saules3 - 1 Spēles atskaitē
2 17:00 FK 33/MEDILINK - Streka3 - 3 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 11.11.

3 12:00 Streka - Delfīni4 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Ogres sporta centrs - HK Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
3 14:00 OCSK - OPV9 - 2 Spēles atskaitē
3 15:00 Vairāk saules - FK Centrs6 - 3 Spēles atskaitē
3 16:00 FK 33/MEDILINK - Taurupe0 - 7 Spēles atskaitē
3 17:00 Omāri - LDZ cargo1 - 5 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 18.11.

4 12:00 FK Centrs - OPV8 - 6 Spēles atskaitē
4 13:00 Delfīni - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 LDZ cargo - HK Ogre1 - 6 Spēles atskaitē
4 15:00 Omāri - Streka1 - 8 Spēles atskaitē
4 16:00 FK 33/MEDILINK - OCSK1 - 6 Spēles atskaitē
4 17:00 Vairāk saules - Ogres sporta centrs1 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 25.11.

5 12:00 Streka - HK Ogre0 - 4 Spēles atskaitē
5 13:00 Ogres sporta centrs - FK Centrs3 - 1 Spēles atskaitē
5 14:00 OCSK - Delfīni4 - 1 Spēles atskaitē
5 15:00 Vairāk saules - LDZ cargo8 - 1 Spēles atskaitē
5 16:00 FK 33/MEDILINK - OPV5 - 3 Spēles atskaitē
5 17:00 Omāri - Taurupe2 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 09.12.

6 12:00 FK Centrs - FK 33/MEDILINK9 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 Delfīni - OPV6 - 3 Spēles atskaitē
6 14:00 Taurupe - HK Ogre2 - 8 Spēles atskaitē
6 15:00 LDZ cargo - Ogres sporta centrs2 - 8 Spēles atskaitē
6 16:00 Omāri - OCSK1 - 8 Spēles atskaitē
6 17:00 Vairāk saules - Streka5 - 2 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 16.12.

7 12:00 Streka - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
7 13:00 OCSK - HK Ogre6 - 0 Spēles atskaitē
7 14:00 Vairāk saules - Taurupe1 - 2 Spēles atskaitē
7 15:00 FK 33/MEDILINK - Delfīni2 - 9 Spēles atskaitē
7 16:00 Omāri - OPV3 - 10 Spēles atskaitē
7 17:00 LDZ cargo - FK Centrs1 - 10 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 06.01.

8 12:00 FK Centrs - Delfīni2 - 5 Spēles atskaitē
8 13:00 Taurupe - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
8 14:00 LDZ cargo - Streka4 - 8 Spēles atskaitē
8 15:00 OPV - HK Ogre4 - 15 Spēles atskaitē
8 16:00 Omāri - FK 33/MEDILINK1 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 Vairāk saules - OCSK2 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 13.01.

9 12:00 Streka - FK Centrs3 - 3 Spēles atskaitē
9 13:00 Ogres sporta centrs - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
9 14:00 Vairāk saules - OPV13 - 1 Spēles atskaitē
9 15:00 FK 33/MEDILINK - HK Ogre5 - 10 Spēles atskaitē
9 16:00 Omāri - Delfīni3 - 5 Spēles atskaitē
9 17:00 LDZ cargo - Taurupe3 - 5 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 20.01.

10 12:00 FK Centrs - Omāri8 - 2 Spēles atskaitē
10 13:00 Delfīni - HK Ogre4 - 0 Spēles atskaitē
10 14:00 Taurupe - Streka3 - 1 Spēles atskaitē
10 15:00 LDZ cargo - OCSK0 - 7 Spēles atskaitē
10 16:00 OPV - Ogres sporta centrs2 - 16 Spēles atskaitē
10 17:00 FK 33/MEDILINK - Vairāk saules1 - 6 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 27.01.

11 12:00 Streka - OCSK4 - 5 Spēles atskaitē
11 13:00 Ogres sporta centrs - FK 33/MEDILINK8 - 0 Spēles atskaitē
11 14:00 Vairāk saules - Delfīni1 - 1 Spēles atskaitē
11 15:00 HK Ogre - Omāri11 - 3 Spēles atskaitē
11 16:00 OPV - LDZ cargo10 - 5 Spēles atskaitē
11 17:00 Taurupe - FK Centrs5 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 03.02.

12 12:00 FK Centrs - OCSK2 - 3 Spēles atskaitē
12 13:00 Delfīni - Taurupe6 - 2 Spēles atskaitē
12 14:00 LDZ cargo - OPV6 - 3 Spēles atskaitē
12 15:00 Omāri - FK 33/MEDILINK5 - 10 Spēles atskaitē
12 16:00 HK Ogre - Vairāk saules4 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 Ogres sporta centrs - Streka5 - 0 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 10.02.

13 12:00 Streka - Taurupe6 - 3 Spēles atskaitē
13 13:00 Ogres sporta centrs - Delfīni3 - 0 Spēles atskaitē
13 14:00 OCSK - HK Ogre1 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 Vairāk saules - FK Centrs1 - 4 Spēles atskaitē
13 16:00 FK 33/MEDILINK - OPV2 - 3 Spēles atskaitē
13 17:00 Omāri - LDZ cargo2 - 6 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 17.02.

14 12:00 FK Centrs - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
14 13:00 Delfīni - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
14 14:00 Taurupe - Vairāk saules4 - 7 Spēles atskaitē
14 15:00 LDZ cargo - FK 33/MEDILINK6 - 3 Spēles atskaitē
14 16:00 OPV - Omāri4 - 7 Spēles atskaitē
14 17:00 HK Ogre - Ogres sporta centrs2 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

ONTFČ 18/19

Pagaidām nav kalendāra!


Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Deppo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 NPT 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Streka 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Birzgale 0 0 0
1 Dinamo 0 0 0
1 FK Salaspils 0 0 0
1 Garāža 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
1 Zuši 0 0 0

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑