Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 21.10.

1 12:00 Streka - OPV7 - 3 Spēles atskaitē
1 13:00 Ogres sporta centrs - Delfīni7 - 0 Spēles atskaitē
1 14:00 OCSK - Taurupe2 - 2 Spēles atskaitē
1 15:00 Vairāk saules - Omāri11 - 0 Spēles atskaitē
1 16:00 FK 33/MEDILINK - LDZ cargo3 - 5 Spēles atskaitē
1 17:00 HK Ogre - FK Centrs4 - 0 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 28.10.

2 12:00 FK Centrs - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
2 13:00 Delfīni - LDZ cargo5 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Taurupe - OPV6 - 5 Spēles atskaitē
2 15:00 Omāri - Ogres sporta centrs1 - 17 Spēles atskaitē
2 16:00 HK Ogre - Vairāk saules3 - 1 Spēles atskaitē
2 17:00 FK 33/MEDILINK - Streka3 - 3 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 11.11.

3 12:00 Streka - Delfīni4 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Ogres sporta centrs - HK Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
3 14:00 OCSK - OPV9 - 2 Spēles atskaitē
3 15:00 Vairāk saules - FK Centrs6 - 3 Spēles atskaitē
3 16:00 FK 33/MEDILINK - Taurupe0 - 7 Spēles atskaitē
3 17:00 Omāri - LDZ cargo1 - 5 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 18.11.

4 12:00 FK Centrs - OPV8 - 6 Spēles atskaitē
4 13:00 Delfīni - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 LDZ cargo - HK Ogre1 - 6 Spēles atskaitē
4 15:00 Omāri - Streka1 - 8 Spēles atskaitē
4 16:00 FK 33/MEDILINK - OCSK1 - 6 Spēles atskaitē
4 17:00 Vairāk saules - Ogres sporta centrs1 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 25.11.

5 12:00 Streka - HK Ogre0 - 4 Spēles atskaitē
5 13:00 Ogres sporta centrs - FK Centrs3 - 1 Spēles atskaitē
5 14:00 OCSK - Delfīni4 - 1 Spēles atskaitē
5 15:00 Vairāk saules - LDZ cargo8 - 1 Spēles atskaitē
5 16:00 FK 33/MEDILINK - OPV5 - 3 Spēles atskaitē
5 17:00 Omāri - Taurupe2 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 09.12.

6 12:00 FK Centrs - FK 33/MEDILINK9 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 Delfīni - OPV6 - 3 Spēles atskaitē
6 14:00 Taurupe - HK Ogre2 - 8 Spēles atskaitē
6 15:00 LDZ cargo - Ogres sporta centrs2 - 8 Spēles atskaitē
6 16:00 Omāri - OCSK1 - 8 Spēles atskaitē
6 17:00 Vairāk saules - Streka5 - 2 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 16.12.

7 12:00 Streka - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
7 13:00 OCSK - HK Ogre6 - 0 Spēles atskaitē
7 14:00 Vairāk saules - Taurupe1 - 2 Spēles atskaitē
7 15:00 FK 33/MEDILINK - Delfīni2 - 9 Spēles atskaitē
7 16:00 Omāri - OPV3 - 10 Spēles atskaitē
7 17:00 LDZ cargo - FK Centrs1 - 10 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 06.01.

8 12:00 FK Centrs - Delfīni2 - 5 Spēles atskaitē
8 13:00 Taurupe - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
8 14:00 LDZ cargo - Streka4 - 8 Spēles atskaitē
8 15:00 OPV - HK Ogre4 - 15 Spēles atskaitē
8 16:00 Omāri - FK 33/MEDILINK1 - 2 Spēles atskaitē
8 17:00 Vairāk saules - OCSK2 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 13.01.

9 12:00 Streka - FK Centrs3 - 3 Spēles atskaitē
9 13:00 Ogres sporta centrs - OCSK4 - 3 Spēles atskaitē
9 14:00 Vairāk saules - OPV13 - 1 Spēles atskaitē
9 15:00 FK 33/MEDILINK - HK Ogre5 - 10 Spēles atskaitē
9 16:00 Omāri - Delfīni3 - 5 Spēles atskaitē
9 17:00 LDZ cargo - Taurupe3 - 5 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 20.01.

10 12:00 FK Centrs - Omāri8 - 2 Spēles atskaitē
10 13:00 Delfīni - HK Ogre4 - 0 Spēles atskaitē
10 14:00 Taurupe - Streka3 - 1 Spēles atskaitē
10 15:00 LDZ cargo - OCSK0 - 7 Spēles atskaitē
10 16:00 OPV - Ogres sporta centrs2 - 16 Spēles atskaitē
10 17:00 FK 33/MEDILINK - Vairāk saules1 - 6 Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 27.01.

11 12:00 Streka - OCSK4 - 5 Spēles atskaitē
11 13:00 Ogres sporta centrs - FK 33/MEDILINK8 - 0 Spēles atskaitē
11 14:00 Vairāk saules - Delfīni1 - 1 Spēles atskaitē
11 15:00 HK Ogre - Omāri11 - 3 Spēles atskaitē
11 16:00 OPV - LDZ cargo10 - 5 Spēles atskaitē
11 17:00 Taurupe - FK Centrs5 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 03.02.

12 12:00 FK Centrs - OCSK2 - 3 Spēles atskaitē
12 13:00 Delfīni - Taurupe6 - 2 Spēles atskaitē
12 14:00 LDZ cargo - OPV6 - 3 Spēles atskaitē
12 15:00 Omāri - FK 33/MEDILINK5 - 10 Spēles atskaitē
12 16:00 HK Ogre - Vairāk saules4 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 Ogres sporta centrs - Streka5 - 0 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 10.02.

13 12:00 Streka - Taurupe6 - 3 Spēles atskaitē
13 13:00 Ogres sporta centrs - Delfīni3 - 0 Spēles atskaitē
13 14:00 OCSK - HK Ogre1 - 3 Spēles atskaitē
13 15:00 Vairāk saules - FK Centrs1 - 4 Spēles atskaitē
13 16:00 FK 33/MEDILINK - OPV2 - 3 Spēles atskaitē
13 17:00 Omāri - LDZ cargo2 - 6 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 17.02.

14 12:00 FK Centrs - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
14 13:00 Delfīni - OCSK1 - 3 Spēles atskaitē
14 14:00 Taurupe - Vairāk saules4 - 7 Spēles atskaitē
14 15:00 LDZ cargo - FK 33/MEDILINK6 - 3 Spēles atskaitē
14 16:00 OPV - Omāri4 - 7 Spēles atskaitē
14 17:00 HK Ogre - Ogres sporta centrs2 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑