Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 20.10.

1 12:00 Ogres Prestižs - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
1 13:00 Meņģele - Selding2 - 8 Spēles atskaitē
1 14:00 Jumis - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
1 15:00 Orions CK - Suntaži5 - 1 Spēles atskaitē
1 16:00 54.ITB - Fakel7 - 4 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 27.10.

2 12:00 Fakel - Selding2 - 10 Spēles atskaitē
2 13:00 Birzgale - SK Pārogre0 - 4 Spēles atskaitē
2 14:00 Suntaži - Jumis1 - 10 Spēles atskaitē
2 15:00 54.ITB - Orions CK1 - 6 Spēles atskaitē
2 16:00 Meņģele - Ogres Prestižs1 - 4 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 10.11.

3 12:00 Ogres Prestižs - Suntaži5 - 2 Spēles atskaitē
3 13:00 Meņģele - Orions CK2 - 10 Spēles atskaitē
3 14:00 Jumis - SK Pārogre9 - 0 Spēles atskaitē
3 15:00 Selding - 54.ITB10 - 2 Spēles atskaitē
3 16:00 Birzgale - Fakel1 - 4 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 17.11.

4 12:00 Fakel - Orions CK1 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Birzgale - Selding1 - 8 Spēles atskaitē
4 14:00 Suntaži - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē
4 15:00 54.ITB - Ogres Prestižs1 - 6 Spēles atskaitē
4 16:00 Jumis - Meņģele4 - 2 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 24.11.

5 12:00 Ogres Prestižs - Jumis5 - 0 Spēles atskaitē
5 13:00 Meņģele - Fakel5 - 2 Spēles atskaitē
5 14:00 Selding - Suntaži10 - 1 Spēles atskaitē
5 15:00 Orions CK - SK Pārogre9 - 0 Spēles atskaitē
5 16:00 54.ITB - Birzgale0 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 08.12.

6 12:00 Fakel - Suntaži2 - 1 Spēles atskaitē
6 13:00 Birzgale - Ogres Prestižs0 - 2 Spēles atskaitē
6 14:00 54.ITB - Meņģele2 - 4 Spēles atskaitē
6 15:00 SK Pārogre - Selding0 - 5 Spēles atskaitē
6 16:00 Jumis - Orions CK4 - 3 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 15.12.

7 12:00 Ogres Prestižs - Orions CK1 - 6 Spēles atskaitē
7 13:00 Meņģele - Birzgale0 - 1 Spēles atskaitē
7 14:00 Jumis - Selding1 - 5 Spēles atskaitē
7 15:00 SK Pārogre - Fakel1 - 2 Spēles atskaitē
7 16:00 54.ITB - Suntaži0 - 0 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 05.01.

8 12:00 Fakel - Ogres Prestižs0 - 0 Spēles atskaitē
8 13:00 Birzgale - Suntaži4 - 3 Spēles atskaitē
8 14:00 54.ITB - Jumis0 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 SK Pārogre - Meņģele2 - 2 Spēles atskaitē
8 16:00 Orions CK - Selding0 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 12.01.

9 12:00 Ogres Prestižs - Selding5 - 8 Spēles atskaitē
9 13:00 Jumis - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē
9 14:00 Meņģele - Suntaži5 - 3 Spēles atskaitē
9 15:00 Orions CK - Birzgale6 - 0 Spēles atskaitē
9 16:00 SK Pārogre - 54.ITB2 - 3 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 19.01.

10 12:00 Fakel - Selding3 - 6 Spēles atskaitē
10 13:00 Birzgale - Suntaži3 - 1 Spēles atskaitē
10 14:00 54.ITB - SK Pārogre3 - 0 Spēles atskaitē
10 15:00 Orions CK - Ogres Prestižs6 - 3 Spēles atskaitē
10 16:00 Jumis - Meņģele6 - 1 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 26.01.

11 12:00 Ogres Prestižs - Jumis4 - 2 Spēles atskaitē
11 13:00 Meņģele - Selding0 - 9 Spēles atskaitē
11 14:00 Orions CK - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē
11 15:00 SK Pārogre - Suntaži1 - 2 Spēles atskaitē
11 16:00 54.ITB - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 02.02.

12 12:00 Fakel - Jumis3 - 6 Spēles atskaitē
12 13:00 Birzgale - SK Pārogre3 - 1 Spēles atskaitē
12 14:00 Suntaži - 54.ITB2 - 2 Spēles atskaitē
12 15:00 Orions CK - Selding1 - 3 Spēles atskaitē
12 16:00 Meņģele - Ogres Prestižs4 - 8 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 09.02.

13 12:00 Ogres Prestižs - Fakel3 - 3 Spēles atskaitē
13 13:00 Meņģele - Orions CK2 - 2 Spēles atskaitē
13 14:00 Jumis - Selding7 - 0 Spēles atskaitē
13 15:00 SK Pārogre - 54.ITB5 - 1 Spēles atskaitē
13 16:00 Suntaži - Birzgale3 - 2 Spēles atskaitē

14. kārta

Sestdiena, 16.02.

14 12:00 Fakel - Meņģele2 - 0 Spēles atskaitē
14 13:00 Birzgale - 54.ITB1 - 2 Spēles atskaitē
14 14:00 Suntaži - SK Pārogre0 - 4 Spēles atskaitē
14 15:00 Orions CK - Jumis1 - 3 Spēles atskaitē
14 16:00 Selding - Ogres Prestižs3 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 07/08

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑