Ogres novada telpu futbola čempionāts 06/07 - 2 лига
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 14.10.

1 12:00 Ogres sporta centrs - HK Ogre3 - 6 Spēles atskaitē
1 13:00 O-gals - Streka1 - 8 Spēles atskaitē
1 14:00 Taurupe - Montana5 - 4 Spēles atskaitē
1 15:00 SK Pārogre - OPV5 - 0 Spēles atskaitē
1 16:00 LDZ cargo - FK Pirtnieki12 - 2 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 21.10.

2 12:00 Streka - Taurupe4 - 1 Spēles atskaitē
2 13:00 O-gals - Ogres sporta centrs1 - 4 Spēles atskaitē
2 14:00 Montana - SK Pārogre2 - 2 Spēles atskaitē
2 15:00 OPV - LDZ cargo4 - 4 Spēles atskaitē
2 16:00 FK Pirtnieki - HK Ogre3 - 13 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 28.10.

3 10:00 O-gals - HK Ogre5 - 8 Spēles atskaitē
3 11:00 Taurupe - Ogres sporta centrs1 - 2 Spēles atskaitē
3 12:00 SK Pārogre - Streka5 - 4 Spēles atskaitē
3 13:00 LDZ cargo - Montana0 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 FK Pirtnieki - OPV2 - 13 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 04.11.

4 10:00 OPV - HK Ogre2 - 18 Spēles atskaitē
4 11:00 Ogres sporta centrs - SK Pārogre1 - 1 Spēles atskaitē
4 12:00 FK Pirtnieki - Montana1 - 8 Spēles atskaitē
4 13:00 Streka - LDZ cargo1 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 Taurupe - O-gals2 - 7 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 11.11.

5 10:00 Taurupe - HK Ogre1 - 4 Spēles atskaitē
5 11:00 LDZ cargo - Ogres sporta centrs3 - 3 Spēles atskaitē
5 12:00 Montana - OPV4 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 O-gals - SK Pārogre3 - 6 Spēles atskaitē
5 14:00 FK Pirtnieki - Streka2 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 26.11.

6 10:00 O-gals - LDZ cargo3 - 5 Spēles atskaitē
6 11:00 Ogres sporta centrs - FK Pirtnieki4 - 0 Spēles atskaitē
6 12:00 HK Ogre - Montana3 - 3 Spēles atskaitē
6 13:00 Taurupe - SK Pārogre1 - 7 Spēles atskaitē
6 14:00 OPV - Streka4 - 6 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 02.12.

7 10:00 FK Pirtnieki - O-gals0 - 3 Spēles atskaitē
7 11:00 SK Pārogre - HK Ogre3 - 10 Spēles atskaitē
7 12:00 Streka - Montana3 - 0 Spēles atskaitē
7 13:00 Taurupe - LDZ cargo2 - 4 Spēles atskaitē
7 14:00 OPV - Ogres sporta centrs0 - 5 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 06.01.

8 10:00 Ogres sporta centrs - Montana1 - 5 Spēles atskaitē
8 11:00 O-gals - OPV5 - 0 Spēles atskaitē
8 12:00 HK Ogre - Streka1 - 5 Spēles atskaitē
8 13:00 Taurupe - FK Pirtnieki6 - 4 Spēles atskaitē
8 14:00 SK Pārogre - LDZ cargo4 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 13.01.

9 10:00 HK Ogre - LDZ cargo3 - 1 Spēles atskaitē
9 11:00 Montana - O-gals5 - 1 Spēles atskaitē
9 12:00 OPV - Taurupe5 - 6 Spēles atskaitē
9 13:00 Ogres sporta centrs - Streka7 - 0 Spēles atskaitē
9 14:00 FK Pirtnieki - SK Pārogre1 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 20.01.

10 10:00 Suntaži - HK Ogre5 - 0 Spēles atskaitē
10 11:00 Birzgale - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē
10 12:00 Streka - FK Pirtnieki5 - 1 Spēles atskaitē
10 13:00 O-gals - Taurupe1 - 4 Spēles atskaitē
10 14:00 LDZ cargo - OPV2 - 7 Spēles atskaitē

Svētdiena, 21.01.

10 17:00 54.ITB - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē
10 18:00 Meņģele - Montana5 - 5 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 27.01.

11 10:00 Suntaži - SK Pārogre4 - 0 Spēles atskaitē
11 11:00 Birzgale - HK Ogre1 - 4 Spēles atskaitē
11 12:00 Streka - LDZ cargo3 - 4 Spēles atskaitē
11 13:00 FK Pirtnieki - Taurupe1 - 3 Spēles atskaitē
11 14:00 OPV - O-gals4 - 10 Spēles atskaitē

Svētdiena, 28.01.

11 15:00 54.ITB - Montana5 - 3 Spēles atskaitē
11 16:00 Meņģele - Ogres sporta centrs3 - 2 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 04.02.

12 13:00 Birzgale - Ogres sporta centrs2 - 0 Spēles atskaitē
12 14:00 Meņģele - SK Pārogre3 - 4 Spēles atskaitē
12 15:00 54.ITB - HK Ogre2 - 10 Spēles atskaitē

Sestdiena, 10.02.

12 10:00 Birzgale - Montana3 - 6 Spēles atskaitē
12 11:00 LDZ cargo - FK Pirtnieki6 - 3 Spēles atskaitē
12 12:00 O-gals - Streka3 - 0 Spēles atskaitē
12 13:00 Taurupe - OPV6 - 8 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 11.02.

13 14:00 Meņģele - HK Ogre5 - 4 Spēles atskaitē
13 15:00 54.ITB - SK Pārogre5 - 1 Spēles atskaitē

Sestdiena, 17.02.

13 10:00 Suntaži - Montana2 - 2 Spēles atskaitē
13 11:00 LDZ cargo - O-gals5 - 2 Spēles atskaitē
13 12:00 Streka - Taurupe2 - 2 Spēles atskaitē
13 13:00 OPV - FK Pirtnieki6 - 7 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 18.02.

14 15:00 Suntaži - Ogres sporta centrs5 - 3 Spēles atskaitē

Sestdiena, 03.03.

14 10:00 Montana - Meņģele3 - 3 Spēles atskaitē
14 11:00 SK Pārogre - Suntaži3 - 4 Spēles atskaitē
14 12:00 O-gals - FK Pirtnieki8 - 1 Spēles atskaitē
14 13:00 Taurupe - LDZ cargo3 - 3 Spēles atskaitē
14 14:00 OPV - Streka11 - 5 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 06/07

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑