Ogres novada telpu futbola čempionāts 06/07 - 1 лига
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 15.10.

1 12:00 54.ITB - Jumis0 - 9 Spēles atskaitē
1 13:00 Ogres Prestižs - Selding0 - 0 Spēles atskaitē
1 14:00 Fakel - Meņģele1 - 7 Spēles atskaitē
1 15:00 Birzgale - J&J Īpašumi1 - 3 Spēles atskaitē
1 16:00 Orions CK - Suntaži6 - 0 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 22.10.

2 12:00 Suntaži - Birzgale4 - 1 Spēles atskaitē
2 13:00 Meņģele - J&J Īpašumi3 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Fakel - 54.ITB4 - 0 Spēles atskaitē
2 15:00 Orions CK - Selding8 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 Ogres Prestižs - Jumis5 - 3 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 29.10.

3 14:00 Ogres Prestižs - 54.ITB12 - 0 Spēles atskaitē
3 15:00 Orions CK - Jumis3 - 2 Spēles atskaitē
3 16:00 Birzgale - Selding0 - 9 Spēles atskaitē
3 17:00 Meņģele - Suntaži7 - 1 Spēles atskaitē
3 18:00 Fakel - J&J Īpašumi3 - 4 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 05.11.

4 12:00 54.ITB - J&J Īpašumi2 - 6 Spēles atskaitē
4 13:00 Selding - Meņģele6 - 4 Spēles atskaitē
4 14:00 Ogres Prestižs - Orions CK3 - 1 Spēles atskaitē
4 15:00 Suntaži - Fakel1 - 6 Spēles atskaitē
4 16:00 Jumis - Birzgale2 - 0 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 03.12.

5 10:00 Orions CK - 54.ITB4 - 1 Spēles atskaitē
5 11:00 Birzgale - Ogres Prestižs1 - 7 Spēles atskaitē
5 12:00 Meņģele - Jumis2 - 5 Spēles atskaitē
5 13:00 Fakel - Selding4 - 8 Spēles atskaitē
5 14:00 J&J Īpašumi - Suntaži7 - 4 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 10.12.

6 12:00 54.ITB - Suntaži4 - 3 Spēles atskaitē
6 13:00 J&J Īpašumi - Selding4 - 8 Spēles atskaitē
6 14:00 Jumis - Fakel8 - 2 Spēles atskaitē
6 15:00 Meņģele - Ogres Prestižs1 - 5 Spēles atskaitē
6 16:00 Orions CK - Birzgale9 - 0 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 17.12.

7 12:00 J&J Īpašumi - Jumis2 - 4 Spēles atskaitē
7 13:00 Fakel - Ogres Prestižs2 - 5 Spēles atskaitē
7 14:00 Birzgale - 54.ITB0 - 1 Spēles atskaitē
7 15:00 Suntaži - Selding1 - 6 Spēles atskaitē
7 16:00 Orions CK - Meņģele2 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Trešdiena, 07.02.

8 12:00 Ogres Prestižs - J&J Īpašumi8 - 2 Spēles atskaitē
8 12:00 Jumis - Suntaži11 - 0 Spēles atskaitē
8 12:00 54.ITB - Selding2 - 11 Spēles atskaitē
8 12:00 Orions CK - Fakel0 - 1 Spēles atskaitē
8 12:00 Birzgale - Meņģele3 - 3 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 14.01.

9 12:00 Suntaži - Ogres Prestižs1 - 9 Spēles atskaitē
9 13:00 Fakel - Birzgale7 - 1 Spēles atskaitē
9 14:00 J&J Īpašumi - Orions CK1 - 6 Spēles atskaitē
9 15:00 Meņģele - 54.ITB0 - 0 Spēles atskaitē
9 16:00 Selding - Jumis0 - 3 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 20.01.

10 10:00 Suntaži - HK Ogre5 - 0 Spēles atskaitē
10 11:00 Birzgale - SK Pārogre2 - 3 Spēles atskaitē

Svētdiena, 21.01.

10 14:00 Jumis - Selding5 - 4 Spēles atskaitē
10 15:00 Orions CK - J&J Īpašumi5 - 0 Spēles atskaitē
10 16:00 Ogres Prestižs - Fakel5 - 2 Spēles atskaitē
10 17:00 54.ITB - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē
10 18:00 Meņģele - Montana5 - 5 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 27.01.

11 10:00 Suntaži - SK Pārogre4 - 0 Spēles atskaitē
11 11:00 Birzgale - HK Ogre1 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 28.01.

11 14:00 Fakel - Selding2 - 12 Spēles atskaitē
11 15:00 54.ITB - Montana5 - 3 Spēles atskaitē
11 16:00 Meņģele - Ogres sporta centrs3 - 2 Spēles atskaitē
11 17:00 J&J Īpašumi - Jumis2 - 8 Spēles atskaitē
11 18:00 Ogres Prestižs - Orions CK2 - 2 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 04.02.

12 13:00 Birzgale - Ogres sporta centrs2 - 0 Spēles atskaitē
12 14:00 Meņģele - SK Pārogre3 - 4 Spēles atskaitē
12 15:00 54.ITB - HK Ogre2 - 10 Spēles atskaitē
12 16:00 Orions CK - Fakel18 - 2 Spēles atskaitē
12 17:00 Jumis - Ogres Prestižs3 - 0 Spēles atskaitē
12 18:00 Selding - J&J Īpašumi7 - 5 Spēles atskaitē

Sestdiena, 10.02.

12 10:00 Birzgale - Montana3 - 6 Spēles atskaitē

13. kārta

Svētdiena, 11.02.

13 14:00 Meņģele - HK Ogre5 - 4 Spēles atskaitē
13 15:00 54.ITB - SK Pārogre5 - 1 Spēles atskaitē
13 16:00 Fakel - J&J Īpašumi4 - 5 Spēles atskaitē
13 17:00 Ogres Prestižs - Selding1 - 3 Spēles atskaitē
13 18:00 Orions CK - Jumis0 - 2 Spēles atskaitē

Sestdiena, 17.02.

13 10:00 Suntaži - Montana2 - 2 Spēles atskaitē

14. kārta

Svētdiena, 18.02.

14 15:00 Suntaži - Ogres sporta centrs5 - 3 Spēles atskaitē
14 16:00 Jumis - Fakel10 - 2 Spēles atskaitē
14 17:00 Selding - Orions CK3 - 6 Spēles atskaitē
14 18:00 J&J Īpašumi - Ogres Prestižs0 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 03.03.

14 10:00 Montana - Meņģele3 - 3 Spēles atskaitē
14 11:00 SK Pārogre - Suntaži3 - 4 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere 2:5 Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 8 -7 12
5 Laubere 8 -10 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑