Ogres novada telpu futbola čempionāts 05/06
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 16.10.

1 12:00 Birzgale - Montana3 - 2 Spēles atskaitē
1 13:00 HK Ogre - SK Pārogre10 - 6 Spēles atskaitē
1 14:00 O-gals - Selding2 - 8 Spēles atskaitē
1 15:00 OPV - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
1 16:00 Bekubodes Rupjmaize - Taurupe4 - 3 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 23.10.

2 12:00 Bekubodes Rupjmaize - OPV4 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 Selding - Montana4 - 0 Spēles atskaitē
2 14:00 SK Pārogre - Taurupe2 - 6 Spēles atskaitē
2 15:00 Streka - O-gals2 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 HK Ogre - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 30.10.

3 12:00 Birzgale - Taurupe3 - 2 Spēles atskaitē
3 13:00 HK Ogre - Montana2 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 O-gals - Bekubodes Rupjmaize3 - 3 Spēles atskaitē
3 15:00 OPV - SK Pārogre5 - 0 Spēles atskaitē
3 16:00 Selding - Streka5 - 0 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 06.11.

4 12:00 Bekubodes Rupjmaize - Selding0 - 7 Spēles atskaitē
4 13:00 SK Pārogre - O-gals1 - 5 Spēles atskaitē
4 14:00 Streka - Montana3 - 1 Spēles atskaitē
4 15:00 Taurupe - HK Ogre4 - 6 Spēles atskaitē
4 16:00 Birzgale - OPV1 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 13.11.

5 12:00 O-gals - Birzgale3 - 6 Spēles atskaitē
5 13:00 OPV - HK Ogre4 - 5 Spēles atskaitē
5 14:00 Taurupe - Montana4 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 Streka - Bekubodes Rupjmaize2 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Selding - SK Pārogre10 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 27.11.

6 12:00 Selding - Birzgale15 - 0 Spēles atskaitē
6 13:00 SK Pārogre - Streka3 - 2 Spēles atskaitē
6 14:00 OPV - Taurupe6 - 5 Spēles atskaitē
6 15:00 HK Ogre - O-gals3 - 2 Spēles atskaitē
6 16:00 Montana - Bekubodes Rupjmaize5 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 11.12.

7 12:00 OPV - Montana0 - 5 Spēles atskaitē
7 13:00 O-gals - Taurupe3 - 6 Spēles atskaitē
7 14:00 Bekubodes Rupjmaize - SK Pārogre3 - 7 Spēles atskaitē
7 15:00 Selding - HK Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 Streka - Birzgale1 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 18.12.

8 12:00 Streka - HK Ogre3 - 13 Spēles atskaitē
8 13:00 Taurupe - Selding2 - 6 Spēles atskaitē
8 14:00 Birzgale - Bekubodes Rupjmaize4 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 Montana - SK Pārogre7 - 2 Spēles atskaitē
8 16:00 O-gals - OPV3 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 15.01.

9 12:00 Montana - O-gals6 - 1 Spēles atskaitē
9 13:00 Selding - OPV2 - 0 Spēles atskaitē
9 14:00 Bekubodes Rupjmaize - HK Ogre2 - 7 Spēles atskaitē
9 15:00 SK Pārogre - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 Streka - Taurupe2 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 29.01.

10 12:00 Taurupe - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
10 13:00 Bekubodes Rupjmaize - Birzgale4 - 6 (SO) Spēles atskaitē
10 14:00 Montana - SK Pārogre3 - 1 Spēles atskaitē
10 15:00 OPV - O-gals6 - 4 (SO) Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 05.02.

11 12:00 O-gals - Bekubodes Rupjmaize4 - 6 (SO) Spēles atskaitē
11 13:00 OPV - Birzgale5 - 4 Spēles atskaitē
11 14:00 SK Pārogre - Streka4 - 3 Spēles atskaitē
11 15:00 Taurupe - Montana2 - 6 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 19.02.

12 10:00 Birzgale - Taurupe3 - 2 Spēles atskaitē
12 11:00 O-gals - Streka6 - 5 Spēles atskaitē
12 12:00 Bekubodes Rupjmaize - SK Pārogre2 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 26.02.

12 10:00 OPV - Montana7 - 10 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
16:00 Tente 4:1 Dinamo
17:00 Streka 1:0 Fortūna
18:00 Pafbet.lv 3:5 HAUZE
19:00 Osports 7:4 OCSK
Sestdiena, 09.02. 9. kārta
18:00 OCSK pret Pafbet.lv
19:00 Tente pret Osports
Svētdiena, 10.02.
18:00 Streka pret HAUZE
19:00 Fortūna pret Dinamo

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 13.01. 8. kārta
12:00 Jaunogre 4:2 Partizāns
13:00 Laubere 2:1 Birzgale
14:00 Pārogre 2:4 Barons
15:00 Free 2:7 Ķengarags
Svētdiena, 20.01. 9. kārta
15:00 Laubere pret Free
Sestdiena, 09.02.
16:00 Ķengarags pret Jaunogre
17:00 Birzgale pret Barons
Svētdiena, 10.02.
16:00 Partizāns pret Laubere
17:00 Free pret Pārogre

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo pret Ķengarags
17:00 HAUZE pret Tente
18:00 Pafbet.lv pret Osports
19:00 OCSK pret Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 9. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 8 31 22
2 Streka 8 12 18
3 HAUZE 8 1 15
4 Tente 8 6 11
5 Pafbet.lv 8 -11 9
6 Fortūna 8 -9 7
7 Dinamo 8 -16 7
8 OCSK 8 -14 4
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 8 30 24
2 Barons 8 14 18
3 Ķengarags 8 22 18
4 Free 7 -10 9
5 Laubere 7 -7 8
6 Birzgale 8 -11 7
7 Pārogre 8 -17 4
8 Partizāns 8 -21 3

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑