Ogres novada telpu futbola čempionāts 05/06
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 16.10.

1 12:00 Birzgale - Montana3 - 2 Spēles atskaitē
1 13:00 HK Ogre - SK Pārogre10 - 6 Spēles atskaitē
1 14:00 O-gals - Selding2 - 8 Spēles atskaitē
1 15:00 OPV - Streka2 - 3 Spēles atskaitē
1 16:00 Bekubodes Rupjmaize - Taurupe4 - 3 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 23.10.

2 12:00 Bekubodes Rupjmaize - OPV4 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 Selding - Montana4 - 0 Spēles atskaitē
2 14:00 SK Pārogre - Taurupe2 - 6 Spēles atskaitē
2 15:00 Streka - O-gals2 - 2 Spēles atskaitē
2 16:00 HK Ogre - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 30.10.

3 12:00 Birzgale - Taurupe3 - 2 Spēles atskaitē
3 13:00 HK Ogre - Montana2 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 O-gals - Bekubodes Rupjmaize3 - 3 Spēles atskaitē
3 15:00 OPV - SK Pārogre5 - 0 Spēles atskaitē
3 16:00 Selding - Streka5 - 0 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 06.11.

4 12:00 Bekubodes Rupjmaize - Selding0 - 7 Spēles atskaitē
4 13:00 SK Pārogre - O-gals1 - 5 Spēles atskaitē
4 14:00 Streka - Montana3 - 1 Spēles atskaitē
4 15:00 Taurupe - HK Ogre4 - 6 Spēles atskaitē
4 16:00 Birzgale - OPV1 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 13.11.

5 12:00 O-gals - Birzgale3 - 6 Spēles atskaitē
5 13:00 OPV - HK Ogre4 - 5 Spēles atskaitē
5 14:00 Taurupe - Montana4 - 2 Spēles atskaitē
5 15:00 Streka - Bekubodes Rupjmaize2 - 3 Spēles atskaitē
5 16:00 Selding - SK Pārogre10 - 1 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 27.11.

6 12:00 Selding - Birzgale15 - 0 Spēles atskaitē
6 13:00 SK Pārogre - Streka3 - 2 Spēles atskaitē
6 14:00 OPV - Taurupe6 - 5 Spēles atskaitē
6 15:00 HK Ogre - O-gals3 - 2 Spēles atskaitē
6 16:00 Montana - Bekubodes Rupjmaize5 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Svētdiena, 11.12.

7 12:00 OPV - Montana0 - 5 Spēles atskaitē
7 13:00 O-gals - Taurupe3 - 6 Spēles atskaitē
7 14:00 Bekubodes Rupjmaize - SK Pārogre3 - 7 Spēles atskaitē
7 15:00 Selding - HK Ogre6 - 1 Spēles atskaitē
7 16:00 Streka - Birzgale1 - 1 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 18.12.

8 12:00 Streka - HK Ogre3 - 13 Spēles atskaitē
8 13:00 Taurupe - Selding2 - 6 Spēles atskaitē
8 14:00 Birzgale - Bekubodes Rupjmaize4 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 Montana - SK Pārogre7 - 2 Spēles atskaitē
8 16:00 O-gals - OPV3 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 15.01.

9 12:00 Montana - O-gals6 - 1 Spēles atskaitē
9 13:00 Selding - OPV2 - 0 Spēles atskaitē
9 14:00 Bekubodes Rupjmaize - HK Ogre2 - 7 Spēles atskaitē
9 15:00 SK Pārogre - Birzgale2 - 1 Spēles atskaitē
9 16:00 Streka - Taurupe2 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 29.01.

10 12:00 Taurupe - Streka2 - 1 Spēles atskaitē
10 13:00 Bekubodes Rupjmaize - Birzgale4 - 6 (SO) Spēles atskaitē
10 14:00 Montana - SK Pārogre3 - 1 Spēles atskaitē
10 15:00 OPV - O-gals6 - 4 (SO) Spēles atskaitē

11. kārta

Svētdiena, 05.02.

11 12:00 O-gals - Bekubodes Rupjmaize4 - 6 (SO) Spēles atskaitē
11 13:00 OPV - Birzgale5 - 4 Spēles atskaitē
11 14:00 SK Pārogre - Streka4 - 3 Spēles atskaitē
11 15:00 Taurupe - Montana2 - 6 Spēles atskaitē

12. kārta

Svētdiena, 19.02.

12 10:00 Birzgale - Taurupe3 - 2 Spēles atskaitē
12 11:00 O-gals - Streka6 - 5 Spēles atskaitē
12 12:00 Bekubodes Rupjmaize - SK Pārogre2 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 26.02.

12 10:00 OPV - Montana7 - 10 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

ONTFČ 17/18
Svētdiena, 10.12. 7. kārta
10:00 Laubere 0:12 Salaspils
11:00 HAUZE 12:1 Birzgale
12:00 Osports 12:0 Dinamo
13:00 Deppo 6:2 Streka
14:00 Fortūna 1:3 OCSK
15:00 Garāža 3:1 Pārogre
16:00 Zuši 0:6 NPT
Svētdiena, 17.12. 8. kārta
17:00 OCSK pret Zuši
18:00 Streka pret Fortūna
19:00 Dinamo pret Deppo
Svētdiena, 07.01.
10:00 Birzgale pret Laubere
11:00 Dinamo pret HAUZE
12:00 Streka pret Osports
13:00 OCSK pret Deppo
14:00 Salaspils pret Garāža
15:00 Pārogre pret NPT
16:00 Fortūna pret Zuši

Visas spēles

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 HAUZE 7 45 21
2 Osports/ONSC 7 47 19
3 Deppo 6 26 18
4 OCSK 6 11 15
5 NPT 7 14 13
6 Streka 6 2 11
7 Garāža 7 5 9
8 FK Fortūna 6 3 8
9 Dinamo Ogre 6 -12 7
10 TFK Salaspils/Mandarin group 7 -7 4
11 Zuši 6 -19 3
12 SK Pārogre 7 -21 3
13 Birzgale 7 -31 2
14 Laubere 7 -63 0

Labākie bombardieri

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑