Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 16.10.

1 10:00 Ogres sporta centrs - Ogres Arodģimnāzija2 - 4 Spēles atskaitē
1 11:00 J&J Īpašumi - Pils-sēta5 - 1 Spēles atskaitē
1 12:00 Taurupe - Birzgale4 - 1 Spēles atskaitē
1 13:00 Kickoff 84/89 - FK Lielvārde6 - 2 Spēles atskaitē
1 14:00 54.ITB - O-gals8 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 23.10.

2 10:00 J&J Īpašumi - Birzgale7 - 3 Spēles atskaitē
2 11:00 Taurupe - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē
2 12:00 Pils-sēta - FK Lielvārde15 - 3 Spēles atskaitē
2 13:00 O-gals - Ogres Arodģimnāzija2 - 6 Spēles atskaitē
2 14:00 Kickoff 84/89 - Torpedo4 - 3 Spēles atskaitē

Sestdiena, 30.10.

2 10:00 Torpedo - HK Cido Ogre2 - 14 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 06.11.

3 09:00 Ogres Arodģimnāzija - HK Cido Ogre4 - 4 Spēles atskaitē
3 10:00 Birzgale - FK Lielvārde4 - 8 Spēles atskaitē
3 11:00 Torpedo - 54.ITB2 - 10 Spēles atskaitē
3 12:00 Ogres sporta centrs - J&J Īpašumi3 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Pils-sēta - Kickoff 84/896 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 Taurupe - O-gals5 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 13.11.

4 10:00 54.ITB - Ogres Arodģimnāzija5 - 0 Spēles atskaitē
4 11:00 Taurupe - HK Cido Ogre3 - 17 Spēles atskaitē
4 12:00 J&J Īpašumi - O-gals7 - 0 Spēles atskaitē
4 13:00 Kickoff 84/89 - Birzgale4 - 5 Spēles atskaitē
4 14:00 FK Lielvārde - Ogres sporta centrs0 - 7 Spēles atskaitē
4 15:00 Pils-sēta - Torpedo10 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 20.11.

4 10:00 54.ITB - HK Cido Ogre6 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 27.11.

5 09:00 Ogres Arodģimnāzija - Torpedo6 - 4 Spēles atskaitē
5 10:00 Pils-sēta - Birzgale0 - 2 Spēles atskaitē
5 11:00 J&J Īpašumi - HK Cido Ogre5 - 5 Spēles atskaitē
5 12:00 Taurupe - 54.ITB2 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 FK Lielvārde - O-gals3 - 4 Spēles atskaitē
5 14:00 Kickoff 84/89 - Ogres sporta centrs4 - 7 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 11.12.

6 09:00 Kickoff 84/89 - HK Cido Ogre3 - 10 Spēles atskaitē
6 10:00 Birzgale - Ogres sporta centrs3 - 3 Spēles atskaitē
6 11:00 Pils-sēta - O-gals3 - 2 Spēles atskaitē
6 12:00 Taurupe - Torpedo7 - 5 Spēles atskaitē
6 13:00 J&J Īpašumi - Ogres Arodģimnāzija4 - 1 Spēles atskaitē
6 14:00 FK Lielvārde - 54.ITB1 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 15.01.

7 10:00 54.ITB - J&J Īpašumi4 - 2 Spēles atskaitē
7 11:00 O-gals - Kickoff 84/892 - 1 Spēles atskaitē
7 12:00 HK Cido Ogre - FK Lielvārde3 - 8 Spēles atskaitē
7 13:00 Ogres sporta centrs - Pils-sēta2 - 1 Spēles atskaitē
7 14:00 Ogres Arodģimnāzija - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē
7 15:00 Birzgale - Torpedo3 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 29.01.

8 10:00 O-gals - Birzgale1 - 0 Spēles atskaitē
8 11:00 Torpedo - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
8 12:00 54.ITB - Kickoff 84/897 - 1 Spēles atskaitē
8 13:00 Ogres Arodģimnāzija - FK Lielvārde0 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.01.

8 10:00 HK Cido Ogre - Pils-sēta13 - 4 Spēles atskaitē
8 11:00 Taurupe - J&J Īpašumi2 - 5 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 05.02.

9 13:00 Pils-sēta - Taurupe4 - 8 Spēles atskaitē
9 14:00 FK Lielvārde - Torpedo6 - 1 Spēles atskaitē
9 15:00 Kickoff 84/89 - J&J Īpašumi0 - 5 Spēles atskaitē
9 16:00 O-gals - HK Cido Ogre0 - 7 Spēles atskaitē

Svētdiena, 06.02.

9 10:00 Birzgale - HK Cido Ogre4 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 12.02.

10 10:00 Kickoff 84/89 - Ogres Arodģimnāzija0 - 3 Spēles atskaitē
10 11:00 J&J Īpašumi - Torpedo4 - 0 Spēles atskaitē
10 12:00 Pils-sēta - 54.ITB4 - 7 Spēles atskaitē
10 13:00 FK Lielvārde - Taurupe4 - 4 Spēles atskaitē
10 14:00 Ogres sporta centrs - O-gals5 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 13.02.

10 10:00 Birzgale - Ogres Arodģimnāzija2 - 4 Spēles atskaitē
10 14:00 Ogres sporta centrs - 54.ITB0 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 19.02.

11 10:00 Birzgale - 54.ITB2 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 26.02.

11 10:00 Ogres Arodģimnāzija - Pils-sēta5 - 6 Spēles atskaitē
11 11:00 HK Cido Ogre - Ogres sporta centrs1 - 5 Spēles atskaitē
11 12:00 J&J Īpašumi - FK Lielvārde6 - 2 Spēles atskaitē
11 13:00 Kickoff 84/89 - Taurupe3 - 6 Spēles atskaitē
11 14:00 O-gals - Torpedo8 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
18:00 Tente 6:4 Streka
19:00 Fortūna 0:4 Osports
Svētdiena, 16.12.
18:00 HAUZE 4:3 OCSK
19:00 Dinamo 2:1 Pafbet.lv
Sestdiena, 22.12. 7. kārta
16:00 Pafbet.lv pret Fortūna
17:00 OCSK pret Tente
18:00 Streka pret Dinamo
19:00 Osports pret HAUZE

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 15.12. 6. kārta
16:00 Laubere 2:2 Pārogre
17:00 Barons 3:4 Jaunogre
Svētdiena, 16.12.
16:00 Birzgale 2:4 Free
17:00 Partizāns 1:9 Ķengarags
Sestdiena, 22.12. 7. kārta
12:00 Laubere pret Barons
13:00 Ķengarags pret Pārogre
14:00 Free pret Partizāns
15:00 Jaunogre pret Birzgale

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 05.01. 1/8
16:00 Pafbet.lv pret Laubere
17:00 Pārogre pret Ķengarags
18:00 HAUZE pret Barons
19:00 Jaunogre pret Fortūna
Svētdiena, 06.01.
16:00 OCSK pret Birzgale
17:00 Partizāns pret Dinamo
18:00 Tente pret Free
19:00 Streka pret Osports

Visas spēles

Izlaiž 7. kārtu

SK Pārogre - Mārtiņš Pūpols

FK Fortūna - Ņikita Pavļiks

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 6 27 16
2 Streka 6 8 12
3 HAUZE 6 0 12
4 Tente 6 4 8
5 Fortūna 6 -7 7
6 Dinamo 6 -10 7
7 Pafbet.lv 6 -10 6
8 OCSK 6 -12 1
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 6 21 18
2 Barons 6 15 15
3 Ķengarags 6 14 12
4 Birzgale 6 -3 7
5 Free 5 -7 6
6 Pārogre 6 -12 4
7 Partizāns 6 -17 3
8 Laubere 5 -11 2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑