Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05
Spēļu grafiks

1. kārta

Sestdiena, 16.10.

1 10:00 Ogres sporta centrs - Ogres Arodģimnāzija2 - 4 Spēles atskaitē
1 11:00 J&J Īpašumi - Pils-sēta5 - 1 Spēles atskaitē
1 12:00 Taurupe - Birzgale4 - 1 Spēles atskaitē
1 13:00 Kickoff 84/89 - FK Lielvārde6 - 2 Spēles atskaitē
1 14:00 54.ITB - O-gals8 - 1 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 23.10.

2 10:00 J&J Īpašumi - Birzgale7 - 3 Spēles atskaitē
2 11:00 Taurupe - Ogres sporta centrs3 - 4 Spēles atskaitē
2 12:00 Pils-sēta - FK Lielvārde15 - 3 Spēles atskaitē
2 13:00 O-gals - Ogres Arodģimnāzija2 - 6 Spēles atskaitē
2 14:00 Kickoff 84/89 - Torpedo4 - 3 Spēles atskaitē

Sestdiena, 30.10.

2 10:00 Torpedo - HK Cido Ogre2 - 14 Spēles atskaitē

3. kārta

Sestdiena, 06.11.

3 09:00 Ogres Arodģimnāzija - HK Cido Ogre4 - 4 Spēles atskaitē
3 10:00 Birzgale - FK Lielvārde4 - 8 Spēles atskaitē
3 11:00 Torpedo - 54.ITB2 - 10 Spēles atskaitē
3 12:00 Ogres sporta centrs - J&J Īpašumi3 - 3 Spēles atskaitē
3 13:00 Pils-sēta - Kickoff 84/896 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 Taurupe - O-gals5 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 13.11.

4 10:00 54.ITB - Ogres Arodģimnāzija5 - 0 Spēles atskaitē
4 11:00 Taurupe - HK Cido Ogre3 - 17 Spēles atskaitē
4 12:00 J&J Īpašumi - O-gals7 - 0 Spēles atskaitē
4 13:00 Kickoff 84/89 - Birzgale4 - 5 Spēles atskaitē
4 14:00 FK Lielvārde - Ogres sporta centrs0 - 7 Spēles atskaitē
4 15:00 Pils-sēta - Torpedo10 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 20.11.

4 10:00 54.ITB - HK Cido Ogre6 - 3 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 27.11.

5 09:00 Ogres Arodģimnāzija - Torpedo6 - 4 Spēles atskaitē
5 10:00 Pils-sēta - Birzgale0 - 2 Spēles atskaitē
5 11:00 J&J Īpašumi - HK Cido Ogre5 - 5 Spēles atskaitē
5 12:00 Taurupe - 54.ITB2 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 FK Lielvārde - O-gals3 - 4 Spēles atskaitē
5 14:00 Kickoff 84/89 - Ogres sporta centrs4 - 7 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 11.12.

6 09:00 Kickoff 84/89 - HK Cido Ogre3 - 10 Spēles atskaitē
6 10:00 Birzgale - Ogres sporta centrs3 - 3 Spēles atskaitē
6 11:00 Pils-sēta - O-gals3 - 2 Spēles atskaitē
6 12:00 Taurupe - Torpedo7 - 5 Spēles atskaitē
6 13:00 J&J Īpašumi - Ogres Arodģimnāzija4 - 1 Spēles atskaitē
6 14:00 FK Lielvārde - 54.ITB1 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 15.01.

7 10:00 54.ITB - J&J Īpašumi4 - 2 Spēles atskaitē
7 11:00 O-gals - Kickoff 84/892 - 1 Spēles atskaitē
7 12:00 HK Cido Ogre - FK Lielvārde3 - 8 Spēles atskaitē
7 13:00 Ogres sporta centrs - Pils-sēta2 - 1 Spēles atskaitē
7 14:00 Ogres Arodģimnāzija - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē
7 15:00 Birzgale - Torpedo3 - 3 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 29.01.

8 10:00 O-gals - Birzgale1 - 0 Spēles atskaitē
8 11:00 Torpedo - Ogres sporta centrs2 - 7 Spēles atskaitē
8 12:00 54.ITB - Kickoff 84/897 - 1 Spēles atskaitē
8 13:00 Ogres Arodģimnāzija - FK Lielvārde0 - 4 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.01.

8 10:00 HK Cido Ogre - Pils-sēta13 - 4 Spēles atskaitē
8 11:00 Taurupe - J&J Īpašumi2 - 5 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 05.02.

9 13:00 Pils-sēta - Taurupe4 - 8 Spēles atskaitē
9 14:00 FK Lielvārde - Torpedo6 - 1 Spēles atskaitē
9 15:00 Kickoff 84/89 - J&J Īpašumi0 - 5 Spēles atskaitē
9 16:00 O-gals - HK Cido Ogre0 - 7 Spēles atskaitē

Svētdiena, 06.02.

9 10:00 Birzgale - HK Cido Ogre4 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 12.02.

10 10:00 Kickoff 84/89 - Ogres Arodģimnāzija0 - 3 Spēles atskaitē
10 11:00 J&J Īpašumi - Torpedo4 - 0 Spēles atskaitē
10 12:00 Pils-sēta - 54.ITB4 - 7 Spēles atskaitē
10 13:00 FK Lielvārde - Taurupe4 - 4 Spēles atskaitē
10 14:00 Ogres sporta centrs - O-gals5 - 2 Spēles atskaitē

Svētdiena, 13.02.

10 10:00 Birzgale - Ogres Arodģimnāzija2 - 4 Spēles atskaitē
10 14:00 Ogres sporta centrs - 54.ITB0 - 2 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 19.02.

11 10:00 Birzgale - 54.ITB2 - 6 Spēles atskaitē

Sestdiena, 26.02.

11 10:00 Ogres Arodģimnāzija - Pils-sēta5 - 6 Spēles atskaitē
11 11:00 HK Cido Ogre - Ogres sporta centrs1 - 5 Spēles atskaitē
11 12:00 J&J Īpašumi - FK Lielvārde6 - 2 Spēles atskaitē
11 13:00 Kickoff 84/89 - Taurupe3 - 6 Spēles atskaitē
11 14:00 O-gals - Torpedo8 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
16:00 Dinamo pret Tente
17:00 Fortūna pret Streka
18:00 HAUZE pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Osports

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns pret Jaunogre
13:00 Birzgale pret Laubere
14:00 Barons pret Pārogre
15:00 Ķengarags pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Dinamo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Pafbet.lv 0 0 0
1 Streka 0 0 0
1 Tente 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 0 0 0
1 Birzgale 0 0 0
1 Partizāns 0 0 0
1 Ķengarags 0 0 0
1 Free 0 0 0
1 Jaunogre 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
↑ uz augšu ↑