Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05

 123456789101112SUNZVārtiP
154.ITB4-22-06-35-03-27-45-18-16-27-110-211110063-1833
2J&J Īpašumi2-43-35-54-15-25-16-27-07-35-04-01182153-2126
3Ogres sporta centrs0-23-35-12-44-32-17-05-23-37-47-21172245-2523
4HK Cido Ogre3-65-51-54-417-313-43-87-04-410-314-21153381-4418
5Ogres Arodģimnāzija0-51-44-24-43-35-60-46-24-23-06-41152436-3617
6Taurupe2-32-53-43-173-38-44-45-24-16-37-51152447-5117
7Pils-sēta4-71-51-24-136-54-815-33-20-26-110-61150654-5415
8FK Lielvārde1-52-60-78-34-04-43-153-48-42-66-11141641-5513
9O-gals1-80-72-50-72-62-52-34-31-02-18-31140724-4812
10Birzgale2-63-73-34-42-41-42-04-80-15-43-31123629-449
11Kickoff 84/891-70-54-73-100-33-61-66-21-24-54-31120927-566
12Torpedo2-100-42-72-144-65-76-101-63-83-33-411011031-791

Futbola kalendārs

1. līga
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv pret OCSK
17:00 Osports pret Tente
18:00 HAUZE pret Streka
19:00 Dinamo pret Fortūna
Sestdiena, 24.11. 3. kārta
18:00 Fortūna pret Tente
19:00 HAUZE pret Dinamo
Svētdiena, 25.11.
18:00 Osports pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Streka

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns 3:7 Jaunogre
13:00 Birzgale 1:1 Laubere
14:00 Barons 3:0 Pārogre
15:00 Ķengarags 3:1 Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre pret Ķengarags
13:00 Laubere pret Partizāns
14:00 Barons pret Birzgale
15:00 Pārogre pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 1 5 3
2 Streka 1 4 3
3 Pafbet.lv 1 2 3
4 Dinamo 1 0 1
4 Tente 1 0 1
6 HAUZE 1 -2 0
7 Fortūna 1 -4 0
8 OCSK 1 -5 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 1 4 3
2 Barons 1 3 3
3 Ķengarags 1 2 3
4 Birzgale 1 0 1
4 Laubere 1 0 1
6 Free 1 -2 0
7 Pārogre 1 -3 0
8 Partizāns 1 -4 0
↑ uz augšu ↑