Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 10.10.

1 11:00 Veterāni - Fakel0 - 5 Spēles atskaitē
1 12:00 Tilbe - CIDO - Dinamo Ogre3 - 4 Spēles atskaitē
1 13:00 Suntaži - Orions CK3 - 12 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 24.10.

2 11:00 Veterāni - Jumis0 - 5 Spēles atskaitē
2 12:00 Tilbe - Orions CK2 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 X-treme - CIDO - Dinamo Ogre2 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Fakel - Suntaži8 - 2 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 31.10.

3 11:00 Jumis - Tilbe9 - 2 Spēles atskaitē
3 12:00 Veterāni - X-treme4 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Suntaži7 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 Fakel - Orions CK7 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 14.11.

4 11:00 Tilbe - Fakel2 - 9 Spēles atskaitē
4 12:00 CIDO - Dinamo Ogre - Jumis4 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Suntaži - Veterāni5 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 Orions CK - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 20.11.

5 11:00 X-treme - Tilbe5 - 2 Spēles atskaitē
5 12:00 Orions CK - Veterāni6 - 2 Spēles atskaitē
5 13:00 Fakel - CIDO - Dinamo Ogre7 - 3 Spēles atskaitē
5 14:00 Suntaži - Jumis1 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 28.11.

5 14:00 Jumis - X-treme8 - 0 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 12.12.

6 12:30 CIDO - Dinamo Ogre - Veterāni5 - 2 Spēles atskaitē
6 13:30 Jumis - Orions CK2 - 0 Spēles atskaitē
6 14:30 X-treme - Fakel4 - 3 Spēles atskaitē
6 15:30 Tilbe - Suntaži4 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 15.01.

7 11:00 Fakel - Jumis6 - 0 Spēles atskaitē
7 12:00 Orions CK - CIDO - Dinamo Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
7 13:00 Suntaži - X-treme4 - 8 Spēles atskaitē
7 14:00 Veterāni - Tilbe1 - 4 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 29.01.

8 14:00 Veterāni - Fakel3 - 14 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.01.

8 12:00 Suntaži - Jumis3 - 8 Spēles atskaitē
8 13:00 Tilbe - Orions CK0 - 6 Spēles atskaitē
8 14:00 X-treme - CIDO - Dinamo Ogre2 - 7 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 06.02.

9 11:00 Fakel - Veterāni5 - 5 Spēles atskaitē
9 12:00 Jumis - Suntaži10 - 1 Spēles atskaitē
9 13:00 Orions CK - Tilbe9 - 3 Spēles atskaitē
9 14:00 CIDO - Dinamo Ogre - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 13.02.

10 11:00 Veterāni - X-treme2 - 3 Spēles atskaitē
10 12:00 Tilbe - Suntaži5 - 4 Spēles atskaitē
10 13:00 Fakel - CIDO - Dinamo Ogre3 - 1 Spēles atskaitē
10 14:00 Orions CK - Jumis5 - 4 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 19.02.

11 11:00 X-treme - Veterāni6 - 3 Spēles atskaitē
11 12:00 Suntaži - Tilbe1 - 2 Spēles atskaitē
11 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Fakel4 - 8 Spēles atskaitē
11 14:00 Jumis - Orions CK3 - 0 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 26.02.

12 12:00 Jumis - Fakel1 - 1 Spēles atskaitē
12 13:00 Orions CK - CIDO - Dinamo Ogre2 - 3 Spēles atskaitē
12 14:00 Veterāni - Suntaži5 - 4 Spēles atskaitē
12 15:00 X-treme - Tilbe5 - 3 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 05.03.

13 12:00 Fakel - Jumis7 - 8 Spēles atskaitē
13 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Orions CK1 - 4 Spēles atskaitē
13 14:00 Suntaži - Veterāni1 - 2 Spēles atskaitē
13 15:00 Tilbe - X-treme4 - 5 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
16:00 Pafbet.lv 3:2 OCSK
17:00 Osports 1:1 Tente
18:00 HAUZE 0:6 Streka
19:00 Dinamo 1:4 Fortūna
Sestdiena, 24.11. 3. kārta
18:00 Fortūna pret Tente
19:00 HAUZE pret Dinamo
Svētdiena, 25.11.
18:00 Osports pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Streka

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns 3:7 Jaunogre
13:00 Birzgale 1:1 Laubere
14:00 Barons 3:0 Pārogre
15:00 Ķengarags 3:1 Free
Pirmdiena, 19.11. 2. kārta
12:00 Jaunogre 1:0 Ķengarags
13:00 Laubere 1:3 Partizāns
14:00 Barons 5:2 Birzgale
15:00 Pārogre 1:6 Free

Visas spēles

Izlaiž 3. kārtu

OCSK - Andris Bērziņš

PAFBET.LV - Ritvars Zēmelis

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Streka 2 10 6
2 Pafbet.lv 2 3 6
3 Osports 2 5 4
4 Fortūna 2 -1 3
5 Tente 2 0 2
6 Dinamo 2 -3 1
7 OCSK 2 -6 0
8 HAUZE 2 -8 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 2 6 6
2 Jaunogre 2 5 6
3 Ķengarags 2 1 3
4 Free 2 3 3
5 Partizāns 2 -2 3
6 Laubere 2 -2 1
7 Birzgale 2 -3 1
8 Pārogre 2 -8 0
↑ uz augšu ↑