Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 10.10.

1 11:00 Veterāni - Fakel0 - 5 Spēles atskaitē
1 12:00 Tilbe - CIDO - Dinamo Ogre3 - 4 Spēles atskaitē
1 13:00 Suntaži - Orions CK3 - 12 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 24.10.

2 11:00 Veterāni - Jumis0 - 5 Spēles atskaitē
2 12:00 Tilbe - Orions CK2 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 X-treme - CIDO - Dinamo Ogre2 - 2 Spēles atskaitē
2 14:00 Fakel - Suntaži8 - 2 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 31.10.

3 11:00 Jumis - Tilbe9 - 2 Spēles atskaitē
3 12:00 Veterāni - X-treme4 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Suntaži7 - 1 Spēles atskaitē
3 14:00 Fakel - Orions CK7 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 14.11.

4 11:00 Tilbe - Fakel2 - 9 Spēles atskaitē
4 12:00 CIDO - Dinamo Ogre - Jumis4 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Suntaži - Veterāni5 - 3 Spēles atskaitē
4 14:00 Orions CK - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 20.11.

5 11:00 X-treme - Tilbe5 - 2 Spēles atskaitē
5 12:00 Orions CK - Veterāni6 - 2 Spēles atskaitē
5 13:00 Fakel - CIDO - Dinamo Ogre7 - 3 Spēles atskaitē
5 14:00 Suntaži - Jumis1 - 6 Spēles atskaitē

Svētdiena, 28.11.

5 14:00 Jumis - X-treme8 - 0 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 12.12.

6 12:30 CIDO - Dinamo Ogre - Veterāni5 - 2 Spēles atskaitē
6 13:30 Jumis - Orions CK2 - 0 Spēles atskaitē
6 14:30 X-treme - Fakel4 - 3 Spēles atskaitē
6 15:30 Tilbe - Suntaži4 - 1 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 15.01.

7 11:00 Fakel - Jumis6 - 0 Spēles atskaitē
7 12:00 Orions CK - CIDO - Dinamo Ogre5 - 2 Spēles atskaitē
7 13:00 Suntaži - X-treme4 - 8 Spēles atskaitē
7 14:00 Veterāni - Tilbe1 - 4 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 29.01.

8 14:00 Veterāni - Fakel3 - 14 Spēles atskaitē

Svētdiena, 30.01.

8 12:00 Suntaži - Jumis3 - 8 Spēles atskaitē
8 13:00 Tilbe - Orions CK0 - 6 Spēles atskaitē
8 14:00 X-treme - CIDO - Dinamo Ogre2 - 7 Spēles atskaitē

9. kārta

Svētdiena, 06.02.

9 11:00 Fakel - Veterāni5 - 5 Spēles atskaitē
9 12:00 Jumis - Suntaži10 - 1 Spēles atskaitē
9 13:00 Orions CK - Tilbe9 - 3 Spēles atskaitē
9 14:00 CIDO - Dinamo Ogre - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

10. kārta

Svētdiena, 13.02.

10 11:00 Veterāni - X-treme2 - 3 Spēles atskaitē
10 12:00 Tilbe - Suntaži5 - 4 Spēles atskaitē
10 13:00 Fakel - CIDO - Dinamo Ogre3 - 1 Spēles atskaitē
10 14:00 Orions CK - Jumis5 - 4 Spēles atskaitē

11. kārta

Sestdiena, 19.02.

11 11:00 X-treme - Veterāni6 - 3 Spēles atskaitē
11 12:00 Suntaži - Tilbe1 - 2 Spēles atskaitē
11 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Fakel4 - 8 Spēles atskaitē
11 14:00 Jumis - Orions CK3 - 0 Spēles atskaitē

12. kārta

Sestdiena, 26.02.

12 12:00 Jumis - Fakel1 - 1 Spēles atskaitē
12 13:00 Orions CK - CIDO - Dinamo Ogre2 - 3 Spēles atskaitē
12 14:00 Veterāni - Suntaži5 - 4 Spēles atskaitē
12 15:00 X-treme - Tilbe5 - 3 Spēles atskaitē

13. kārta

Sestdiena, 05.03.

13 12:00 Fakel - Jumis7 - 8 Spēles atskaitē
13 13:00 CIDO - Dinamo Ogre - Orions CK1 - 4 Spēles atskaitē
13 14:00 Suntaži - Veterāni1 - 2 Spēles atskaitē
13 15:00 Tilbe - X-treme4 - 5 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 04/05

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑