Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04
Spēļu grafiks

1. kārta

Pirmdiena, 17.11.

1 12:00 Monta - HK Cido Ogre2 - 8 Spēles atskaitē

Svētdiena, 23.11.

1 09:00 Samson - Torpedo3 - 5 Spēles atskaitē
1 10:00 Ogres Arodģimnāzija - Suntaži1 - 4 Spēles atskaitē
1 11:00 Birzgale - Taurupe4 - 2 Spēles atskaitē
1 12:00 Hakeri - Veterāni4 - 4 Spēles atskaitē

2. kārta

Sestdiena, 29.11.

2 09:00 HK Cido Ogre - Ogres Arodģimnāzija2 - 0 Spēles atskaitē
2 10:00 Torpedo - Veterāni0 - 6 Spēles atskaitē
2 11:00 Suntaži - Birzgale7 - 3 Spēles atskaitē
2 12:00 Taurupe - Hakeri2 - 4 Spēles atskaitē
2 13:00 Samson - Monta1 - 7 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 14.12.

3 09:00 Birzgale - HK Cido Ogre0 - 4 Spēles atskaitē
3 10:00 Monta - Torpedo5 - 3 Spēles atskaitē
3 11:00 Ogres Arodģimnāzija - Samson5 - 2 Spēles atskaitē
3 12:00 Hakeri - Suntaži1 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 Veterāni - Taurupe3 - 3 Spēles atskaitē

4. kārta

Sestdiena, 20.12.

4 09:00 Samson - Birzgale2 - 3 Spēles atskaitē
4 10:00 Suntaži - Veterāni7 - 4 Spēles atskaitē
4 11:00 HK Cido Ogre - Hakeri9 - 3 Spēles atskaitē
4 12:00 Torpedo - Taurupe4 - 3 Spēles atskaitē
4 13:00 Monta - Ogres Arodģimnāzija6 - 4 Spēles atskaitē

5. kārta

Sestdiena, 10.01.

5 09:00 Ogres Arodģimnāzija - Torpedo5 - 2 Spēles atskaitē
5 10:00 Birzgale - Monta3 - 6 Spēles atskaitē
5 11:00 Hakeri - Samson11 - 0 Spēles atskaitē
5 12:00 HK Cido Ogre - Veterāni1 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 Suntaži - Taurupe4 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Sestdiena, 24.01.

6 09:00 Taurupe - HK Cido Ogre4 - 4 Spēles atskaitē
6 10:00 Torpedo - Suntaži3 - 6 Spēles atskaitē
6 11:00 Veterāni - Samson8 - 4 Spēles atskaitē
6 12:00 Birzgale - Ogres Arodģimnāzija4 - 7 Spēles atskaitē
6 13:00 Hakeri - Monta9 - 3 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 31.01.

7 09:00 HK Cido Ogre - Suntaži2 - 8 Spēles atskaitē
7 10:00 Monta - Veterāni1 - 5 Spēles atskaitē
7 11:00 Ogres Arodģimnāzija - Hakeri3 - 5 Spēles atskaitē
7 12:00 Samson - Taurupe4 - 2 Spēles atskaitē
7 13:00 Torpedo - Birzgale6 - 2 Spēles atskaitē

8. kārta

Svētdiena, 15.02.

8 09:00 Veterāni - Ogres Arodģimnāzija4 - 3 Spēles atskaitē
8 10:00 Birzgale - Hakeri0 - 11 Spēles atskaitē
8 11:00 HK Cido Ogre - Torpedo2 - 3 Spēles atskaitē
8 12:00 Monta - Taurupe7 - 7 Spēles atskaitē
8 13:00 Samson - Suntaži1 - 15 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 28.02.

9 09:00 HK Cido Ogre - Samson5 - 0 Spēles atskaitē
9 10:00 Suntaži - Monta5 - 0 Spēles atskaitē
9 11:00 Taurupe - Ogres Arodģimnāzija5 - 5 Spēles atskaitē
9 12:00 Torpedo - Hakeri7 - 3 Spēles atskaitē
9 13:00 Veterāni - Birzgale3 - 1 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
16:00 Fortūna 1:0 Pafbet.lv
17:00 Dinamo 4:3 Streka
18:00 Osports 3:0 HAUZE
19:00 Tente 0:3 OCSK

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 23.03. 14. kārta
12:00 Birzgale 2:3 Jaunogre
13:00 Pārogre 3:9 Ķengarags
14:00 Barons 5:3 Laubere
15:00 Partizāns 6:7 Free

Visas spēles

Rubīna kauss
Sestdiena, 30.03. Fināls
16:00 HAUZE 3:4 OCSK

Visas spēles

Izlaiž 14. kārtu

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 14 57 38
2 HAUZE 14 13 30
3 Streka 14 8 24
4 OCSK 14 -7 16
5 Tente 14 0 16
6 Pafbet.lv 14 -19 15
7 Dinamo 14 -23 13
8 Fortūna 14 -29 11
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 14 38 36
2 Ķengarags 14 57 32
3 Barons 14 12 26
4 Free 14 -13 17
5 Laubere 14 -12 14
6 Partizāns 14 -31 13
7 Pārogre 14 -26 10
8 Birzgale 14 -25 9

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga

Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Matīss Beitāns STR 18
2 Raivis Rubīns OSP 17
3 Artēmijs Loginovs HAUZE 16
4 Ģirts Tumans OSP 14
5 Patriks Malvess DIN 12
6 Kristaps Ratnieks OCSK 10
- Kārlis Vikmanis PAF 10
- Aleksandrs Škoļņikovs TEN 10
9 Kārlis Līcis OSP 9
10 Ģirts Burmistris OSP 8
2. līga
↑ uz augšu ↑