Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04

 1234567891011SUNZVārtiP
1Suntaži7-45-16-38-25-04-14-57-315-1970261-2021
2Veterāni4-74-46-03-15-14-33-33-18-4962140-2420
3Hakeri1-54-43-73-99-35-34-211-011-0951351-3316
4Torpedo3-60-67-33-23-52-54-36-25-3950433-3515
5HK Cido Ogre2-81-39-32-38-22-04-44-05-0941437-2313
6Monta0-51-53-95-32-86-47-76-37-1941437-4513
7Ogres Arodģimnāzija1-43-43-55-20-24-65-57-45-2931533-3410
8Taurupe5-43-32-43-44-47-75-52-42-4914433-397
9Birzgale3-71-30-112-60-43-64-74-23-2920720-486
10Samson1-154-80-113-50-51-72-54-22-3910817-613
11selding00000-00

Futbola kalendārs

1. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
16:00 Dinamo pret Tente
17:00 Fortūna pret Streka
18:00 HAUZE pret Pafbet.lv
19:00 OCSK pret Osports

Visas spēles

2. līga
Svētdiena, 28.10. 1. kārta
12:00 Partizāns pret Jaunogre
13:00 Birzgale pret Laubere
14:00 Barons pret Pārogre
15:00 Ķengarags pret Free

Visas spēles

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Dinamo 0 0 0
1 Fortūna 0 0 0
1 HAUZE 0 0 0
1 OCSK 0 0 0
1 Osports 0 0 0
1 Pafbet.lv 0 0 0
1 Streka 0 0 0
1 Tente 0 0 0
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Barons 0 0 0
1 Birzgale 0 0 0
1 Partizāns 0 0 0
1 Ķengarags 0 0 0
1 Free 0 0 0
1 Jaunogre 0 0 0
1 Laubere 0 0 0
1 Pārogre 0 0 0
↑ uz augšu ↑