Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 16.11.

1 12:00 Jumis - Elkšņi 954 - 6 Spēles atskaitē
1 13:00 Fakel - CIDO6 - 3 Spēles atskaitē
1 14:00 Greis - Tilbe3 - 3 Spēles atskaitē
1 15:00 X-treme - Orions CK6 - 9 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 30.11.

2 12:00 Tilbe - X-treme2 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 Elkšņi 95 - Orions CK5 - 5 Spēles atskaitē
2 14:00 CIDO - Greis6 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Jumis - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 07.12.

3 12:00 Greis - Jumis1 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 Fakel - Elkšņi 953 - 6 Spēles atskaitē
3 14:00 X-treme - CIDO5 - 5 Spēles atskaitē
3 15:00 Orions CK - Tilbe3 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 21.12.

4 13:00 Elkšņi 95 - Tilbe11 - 7 Spēles atskaitē
4 14:00 CIDO - Orions CK1 - 4 Spēles atskaitē
4 15:00 Jumis - X-treme4 - 4 Spēles atskaitē
4 16:00 Fakel - Greis10 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 18.01.

5 12:00 CIDO - Tilbe4 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 Elkšņi 95 - Greis9 - 4 Spēles atskaitē
5 14:00 X-treme - Fakel3 - 5 Spēles atskaitē
5 15:00 Jumis - Orions CK6 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 25.01.

6 12:00 Tilbe - Jumis2 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 Greis - X-treme5 - 6 Spēles atskaitē
6 14:00 Fakel - Orions CK8 - 1 Spēles atskaitē
6 15:00 Elkšņi 95 - CIDO4 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 14.02.

7 12:00 CIDO - Jumis4 - 1 Spēles atskaitē
7 13:00 Elkšņi 95 - X-treme12 - 9 Spēles atskaitē
7 14:00 Fakel - Tilbe8 - 2 Spēles atskaitē
7 15:00 Greis - Orions CK3 - 7 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 21.02.

8 12:00 CIDO - Elkšņi 952 - 6 Spēles atskaitē
8 13:00 Orions CK - Fakel3 - 2 Spēles atskaitē
8 14:00 Jumis - Greis3 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 Tilbe - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 28.02.

9 12:00 X-treme - Jumis8 - 4 Spēles atskaitē
9 13:00 CIDO - Orions CK4 - 0 Spēles atskaitē
9 14:00 Fakel - Elkšņi 953 - 5 Spēles atskaitē
9 15:00 Tilbe - Greis2 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 06.03.

10 12:00 Greis - X-treme5 - 7 Spēles atskaitē
10 13:00 Jumis - Tilbe7 - 0 Spēles atskaitē
10 14:00 Orions CK - Elkšņi 952 - 7 Spēles atskaitē
10 15:00 CIDO - Fakel3 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

Osporta kauss
Svētdiena, 25.03. Fināls
18:00 Osports 2:3 NPT

Visas spēles

Osports.lv kauss: zari

Play-offTurnīra zari

Izlaiž 13. kārtu

SK Pārogre - Mārtiņš Pūpols

Dinamo Ogre - Roberts Šūpols

Dinamo Ogre - Aleksandrs Ņičipurovs

Hauze - Rihards Korts

Hauze - Maksims Osipovs

Kopvērtējums

ONTFČ 17/18
# Komanda S +/- P
1 Deppo 13 75 39
2 Osports 13 80 34
3 HAUZE 13 54 33
4 NPT 13 41 29
5 OCSK 13 7 24
6 Streka 13 -1 21
7 Fortūna 13 -1 20
8 Garāža 13 3 14
9 Dinamo 13 -21 14
10 Pārogre 13 -24 13
11 Birzgale 13 -34 12
12 Salaspils 13 -22 7
13 Zuši 13 -55 4
14 Laubere 13 -102 0

Labākie bombardieri

Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04

# Spēlētājs Komanda Vārti
1 Edgars Kārkliņš DEP 36
2 Artjoms Loginovs HAUZE 33
3 Ģirts Tumans OSP 17
4 Maksims Vasiljevs NPT 16
5 Agnis Pūpols OSP 13
6 Andris Bērziņš OCSK 12
7 Ģirts Burmistris OSP 11
- Mārtiņš Valdmanis STR 11
- Edžus Picka OCSK 11
10 Kārlis Līcis OSP 10

Labākie prognozētāji

↑ uz augšu ↑