Ogres novada telpu futbola čempionāts 03/04
Spēļu grafiks

1. kārta

Svētdiena, 16.11.

1 12:00 Jumis - Elkšņi 954 - 6 Spēles atskaitē
1 13:00 Fakel - CIDO6 - 3 Spēles atskaitē
1 14:00 Greis - Tilbe3 - 3 Spēles atskaitē
1 15:00 X-treme - Orions CK6 - 9 Spēles atskaitē

2. kārta

Svētdiena, 30.11.

2 12:00 Tilbe - X-treme2 - 8 Spēles atskaitē
2 13:00 Elkšņi 95 - Orions CK5 - 5 Spēles atskaitē
2 14:00 CIDO - Greis6 - 1 Spēles atskaitē
2 15:00 Jumis - Fakel4 - 1 Spēles atskaitē

3. kārta

Svētdiena, 07.12.

3 12:00 Greis - Jumis1 - 5 Spēles atskaitē
3 13:00 Fakel - Elkšņi 953 - 6 Spēles atskaitē
3 14:00 X-treme - CIDO5 - 5 Spēles atskaitē
3 15:00 Orions CK - Tilbe3 - 2 Spēles atskaitē

4. kārta

Svētdiena, 21.12.

4 13:00 Elkšņi 95 - Tilbe11 - 7 Spēles atskaitē
4 14:00 CIDO - Orions CK1 - 4 Spēles atskaitē
4 15:00 Jumis - X-treme4 - 4 Spēles atskaitē
4 16:00 Fakel - Greis10 - 5 Spēles atskaitē

5. kārta

Svētdiena, 18.01.

5 12:00 CIDO - Tilbe4 - 3 Spēles atskaitē
5 13:00 Elkšņi 95 - Greis9 - 4 Spēles atskaitē
5 14:00 X-treme - Fakel3 - 5 Spēles atskaitē
5 15:00 Jumis - Orions CK6 - 5 Spēles atskaitē

6. kārta

Svētdiena, 25.01.

6 12:00 Tilbe - Jumis2 - 4 Spēles atskaitē
6 13:00 Greis - X-treme5 - 6 Spēles atskaitē
6 14:00 Fakel - Orions CK8 - 1 Spēles atskaitē
6 15:00 Elkšņi 95 - CIDO4 - 5 Spēles atskaitē

7. kārta

Sestdiena, 14.02.

7 12:00 CIDO - Jumis4 - 1 Spēles atskaitē
7 13:00 Elkšņi 95 - X-treme12 - 9 Spēles atskaitē
7 14:00 Fakel - Tilbe8 - 2 Spēles atskaitē
7 15:00 Greis - Orions CK3 - 7 Spēles atskaitē

8. kārta

Sestdiena, 21.02.

8 12:00 CIDO - Elkšņi 952 - 6 Spēles atskaitē
8 13:00 Orions CK - Fakel3 - 2 Spēles atskaitē
8 14:00 Jumis - Greis3 - 7 Spēles atskaitē
8 15:00 Tilbe - X-treme5 - 4 Spēles atskaitē

9. kārta

Sestdiena, 28.02.

9 12:00 X-treme - Jumis8 - 4 Spēles atskaitē
9 13:00 CIDO - Orions CK4 - 0 Spēles atskaitē
9 14:00 Fakel - Elkšņi 953 - 5 Spēles atskaitē
9 15:00 Tilbe - Greis2 - 1 Spēles atskaitē

10. kārta

Sestdiena, 06.03.

10 12:00 Greis - X-treme5 - 7 Spēles atskaitē
10 13:00 Jumis - Tilbe7 - 0 Spēles atskaitē
10 14:00 Orions CK - Elkšņi 952 - 7 Spēles atskaitē
10 15:00 CIDO - Fakel3 - 3 Spēles atskaitē

Futbola kalendārs

1. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
13:00 Tente pret Fortūna
14:00 Dinamo 3:5 HAUZE
Svētdiena, 17.02.
18:00 Pafbet.lv 0:6 Osports
19:00 Streka 2:4 OCSK
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
18:00 Pafbet.lv pret Tente
19:00 HAUZE pret Fortūna
Svētdiena, 24.02.
18:00 OCSK pret Dinamo
19:00 Osports pret Streka

Visas spēles

2. līga
Sestdiena, 16.02. 10. kārta
11:00 Pārogre 3:1 Birzgale
12:00 Laubere 0:3 Ķengarags
Svētdiena, 17.02.
16:00 Barons 4:12 Partizāns
17:00 Jaunogre 2:2 Free
Sestdiena, 23.02. 11. kārta
16:00 Ķengarags pret Barons
17:00 Jaunogre pret Pārogre
Svētdiena, 24.02.
16:00 Partizāns pret Birzgale
17:00 Free pret Laubere

Visas spēles

Rubīna kauss
Svētdiena, 20.01. 1/4
16:00 Dinamo 2:1 Ķengarags
17:00 HAUZE 4:3 Tente
18:00 Pafbet.lv 0:4 Osports
19:00 OCSK 4:1 Jaunogre

Visas spēles

Izlaiž 11. kārtu

Hauze - Artēmijs Loginovs

OCSK - Toms Ēriķis

2018 osports techniba-reklama

Kopvērtējums

1. līga
# Komanda S +/- P
1 Osports 10 37 26
2 HAUZE 10 7 21
3 Streka 10 6 18
4 Tente 9 6 12
5 Pafbet.lv 10 -15 12
6 Dinamo 10 -13 10
7 OCSK 10 -14 7
8 Fortūna 9 -14 7
2. līga
# Komanda S +/- P
1 Jaunogre 10 30 26
2 Ķengarags 10 25 22
3 Barons 10 10 21
4 Free 10 -8 13
5 Pārogre 10 -14 10
6 Partizāns 10 -12 9
7 Laubere 10 -14 8
8 Birzgale 10 -17 7

2019 osports baner-medilink v2

Labākie bombardieri

1. līga
2. līga
↑ uz augšu ↑