Ceturtdiena, 2020. gada 10. septembris

Rembates veselības apļi

Noslēdzies skrējiens “Rembates veselības apļi 2020”.

Šogad veselības apļu starta sākums nedaudz aizkavējās. Iepriekšējos gadus sportot sākām maijā, bet, valstī esošās situācijas dēļ, šogad skrējiens iesākās 17. jūnijā, līdz ar to, aktīvā kustībā skrienot, nūjojot, soļojot 30 minūtes dalībnieki piedalījās tikai 10 posmos. Šis gads bija trešais, kad Rembatē notiek skrējiens un tajā piedalījās 37 dalībnieki. Visus 10 posmus izskrējuši 11 dalībnieki. 2.septembrī uz svinīgu apbalvošanu dalībnieki pulcējās Rembates Tautas namā, kur galvenais tiesnesis un veselības apļu ideju autors Edgars Siliņš pasniedza uzvarētāju kausus un diplomus.

Kopvērtējumā ar 125 apļiem (ne stadiona, bet speciālajiem krosa distances apļiem) uzvaru izcīnīja  mūsu olimpietis Kaspars Dumpis, aiz sevis atstājot Jāni Avenu (123 apļi) un Agitu Kaļvu (117 apļi).

Vīriešu grupā

 1. vieta - K. Dumpim,
 2. vieta- J. Avenam,
 3. vieta - senioram V. Griņevičam (94 apļi);

Sieviešu grupā

 1. vieta - A. Kaļva ,
 2. vieta - L. Vīcupe (105 apļi),
 3. vieta - A. Beļakova (89 apļi);

Jauniešiem 

 1. vieta - O. Birkenfelds (62 apļi),
 2. vieta - K. Skangals (58 apļi),
 3. vieta - Arvis Albertiņš (38 apļi);

Jaunietēm

 1. vieta - Linda Avena (105 apļi),
 2. vieta - Laura Avena (94 apļi),
 3. vieta - E. Akmeņkalne (58 apļi);

Visjaunākajā grupā kausus sadalīja K. Dumpe (73 apļi), trīsgadīgais M. Dumpis (47 apļi), A. Vītoliņa (53 apļi) un Alvis Albertiņš (38 apļi);

Veicināšanas balvas par 100% apmeklējumu ieguva J. Pivors un R. Dumpe. Uzslavas par aktīvu piedalīšanos tika arī A. Vaivodei un A. Mičulei.

Milzīgs prieks par neizsīkstošu enerģiju! Visus trīs gadus aktīvu dalību ņem ģimenes, kurās kopā startē mamma, tētis un bērni vai krusttēvs ar krustmeitām, brāļi ar māsām. Šeit varam minēt Dumpju ģimeni, Skangaļu ģimeni, Avenu ģimeni, u.c.

Sacensību noslēgumā, mielojoties ar sarūpēto cienastu, dzirdējām daudzus “paldies” un “uz tikšanos nākamgad!”

Paldies sacensību organizatoriem un tiesnešiem!

Izmantoti resursi: kegumanovads.lv

Dalīties ar rakstu