Piektdiena, 2020. gada 28. augusts

Izskrien OGRI 2020 – 27.septembrī Nepalaid garām!

Ogres pilsētas un visa novada aktīvie iedzīvotāji noteikti atceras laikus, kad rudens skrējieni, gluži kā sezonas noslēguma pasākums pulcēja ievērojamu skaitu skriet gribētāju. 2019.gadā atsāktais rudens skrējiens – “Izskrien OGRI”, arī 2020.gadā tiks aizvadīts zeltainās krāsās ieskautā distancē, kas vīsies gar Ogres upes gleznainajiem krastiem ļaujot skrējējiem baudīt ne tikai Ogres pilsētas skaistumu, bet arī kvalitatīvi atjaunotos un no jauna nobruģētos trotuārus.

Līdzīgi, kā iepriekšējā gadā, arī šogad dalībniekiem būs iespēja noskaidrot ātrākos 5km un 10km distancēs, kā arī mazākie skrējiena dalībnieki varēs sacensties bērnu skrējienā (~1km).

Pēc skrējiena, katrs dalībnieks saņems “Izskrien OGRI 2020″ piemiņas medaļu, mazākajiem arī kāds našķis no skrējiena atbalstītājiem, ātrākajiem 5km un 10km distances skrējējiem gan dāmām, gan kungiem balvas no Brooks un citiem skrējiena atbalstītājiem.

Pēc labāko skrējēju apbalvošanas pie sponsoru sarūpētām balvām būs iespēja tikt arī citiem skrējiena dalībniekiem jau tradicionālajā balvu izlozē.

Līdz 21.09. reģistrācija 5km un 10km skrējiena dalībniekiem – 5 EUR
22.09. – 25.09 – 10 EUR
Sacensību dienā – 15 EUR

Pieteikšanās skrējienam

Nolikums

Izmantotie resursi: ogressportacentrs.lv

Dalīties ar rakstu