Trešdiena, 2018. gada 12. septembris

Gargabalnieki pieveikuši rudens Kalna skrējienu

Taku skrējienu seriāla «Apkārt Zilajiem kalniem» dalībnieki divas reizes gadā (pavasarī un rudenī) savu starta un finiša vietu pārceļ uz Zilo kalnu skatu torņa piekāji, nosaucot to par Kalna skrējienu. Šoruden rudens Kalna skrējiens notika 11. septembrī, 2 km distancē absolūti ātrākie tajā bija Elīna Barone un Valdis Ņilovs, bet 4 km distancē – Inga Rītere un Armands Bušs.

Ātrākie savās distancēs un vecuma grupās bija: Valdis Ņilovs, Artūrs Ketlers, Elīna Barone, Justs Belevičs, Aksels Ošs, Jānis Kaimiņš, Indra Mackeviča, Mudīte Rītere, Jānis Sēkliņš, Ieva Millere, Sandra Vētra-Oša, Jete Beleviča, Armands Bušs, Arnis Mūrnieks un Inga Rītere. Finišā visus skrējējus gaidīja gards cienasts – saldas konfektes.

Visus rezultātus skatīt pielikumā.

Šosezon taku skrējienu seriālā "Apkārt Zilajiem kalniem" paredzētas vēl trīs kārtas, kas notiks ierastajā vietā – Ogrē, netālu no Mālkalnes prospekta satiksmes apļa. 18. un 25. Septembrī starts pulksten 19.00, bet 7. oktobrī – pulksten 10.00. Noslēguma kārtā visi dalībnieki skries lielo apli jeb 4 km. Tajā pašā dienā notiks sacensību kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana.

Dalīties ar rakstu