Drukāt šo lapu
Otrdiena, 2018. gada 11. septembris

«Veselības apļi» saskaitīti arī Rembatē

Kopš maija sākuma un visas vasaras garumā katru trešdienas vakaru Rembates pagasta centrā norisinājās skriešanas sacensības «Veselības apļi 2018». Pagājušajā nedēļā notika sacensību pēdējā kārta, pēc kuras tika sveikti centīgākie apļu krājēji.

Spītējot šai vasarai tik raksturīgajam karstumam, vismaz vienu reizi skrējienā piedalījās 30 rembatieši un divi ķegumieši, bet pavisam kopumā reģistrēts 51 dalībnieks. Visjaunākais skrējējs šosezon bija mazais Miks Dumpis, kuram ir tikai pusotrs gadiņš. Īpašu uzslavu pelnījušas Kate Dumpe, kurai ir pieci gadiņi - viņa nav izlaidusi nevienu reizi un noskrēja 88 apļus, kā arī Kates mamma Ruta Dumpe, kura noskrēja 142 apļus. Pēc šī gada Veselības apļiem radusies ideja par balvu «Sportojošā ģimene», jo mums šogad tādas bija vairākas, bet līdz galam drosmīgi izturēja – Dumpju, Griņeviču un Avenu ģimenes - paldies tām!

Šogad apbalvojumi bija šādās kategorijās: «Jaunākais dalībnieks» - Miks Dumpis un Dārta Griņēviča, «100% apmeklējums» – Kate Dumpe un Ruta Dumpe, «Absolūto apļu skaits» - dāvanu karte 50 eiro vērtībā – Rutai un Katei Dumpēm. Vērtējot noskrietos apļus, vīru konkurencē par uzvarētāju kļuva Jānis Avens (178 apļi), atstājot aiz sevis Aināru Skangalu (167 apļi), un Vaclavu Griņeviču (127 apļi). Starp puišiem uzvarētājs ir Ingars Sakne (112 apļi), otrajā vietā Oskars Zelmenis (77 apļi), bet trešajā - Kristers Skangals (66 apļi). Sieviešu grupā absolūtā uzvarētāja ar 100% apmeklējumu - Ruta Dumpe (142 apļi), otrajā vietā Beāte Griņeviča (85 apļi). Meiteņu grupā uzvarēja ir Loreta Viļumsone (206 apļi), otrā Linda Avena (137 apļi), bet trešā - Laura Avena (121 aplis).

Paldies Mirdzai Aizsilniecei par precīzu rezultātu skaitīšanu, kas nav mazsvarīgi, bet Edgaram Siliņam - par sarūpētajām balvām! «Skriet bija super, darīšu to arī nākamgad,» tādas bija jaunākās paaudzes sarunas, čalojot pie karstas tējas tases un kliņģera. Aicinām arī citus sportot gribētājus būt aktīviem un piedalīties Rembates «Veselības apļos», kas noteikti notiks arī nākamvasar!

Liene Lazdiņa, Rembates pagasta pasākumu organizatore

Edgara Siliņa foto

Dalīties ar rakstu