Ceturtdiena, 2018. gada 23. augusts

26. augustā Ogres stadionā Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā

Svētdien, 26. augustā, Ogres stadiona notiks Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandā, sacensību sākums pulksten 13.00.

Brāļi Jānis un Uldis Doniņi ir visu laiku spēcīgākie brāļi-šķēpmetēji pasaulē. Skaitot viņu personīgos rekordus kopā, sanāk teju 174 metri (Uldim 84,62 m un Jānim 89,33 m) Par godu abiem lielajiem latviešu brāļiem Ansis Brūns rīko Brāļu Doniņu šķēpmešanas sacensības, kas notiks 26.augustā Ogres novada sporta centra stadionā. Šīs sacensības interesantas ar to, ka tās notiks nekur pasaulē vēl nebijuša formātā – komandām. Katra komanda sastāvēs no diviem šķēpmetējiem, kuri tad kopīgi arī cīnīsies par uzvaru Brāļu Doniņu meistarsacīkstēs. Uzvarēs tā komanda, kuras kopējais rezultāts būs vistālākais.

Padomājot par visiem šķēpmetējiem un sportot gribošajiem, sacensības notiks trīs klasēs:

Tautas klase, kurā varēs piedalīties jebkurš pāris bez jebkāda veida ierobežojumiem, izvēloties sev pēc svara vai izskata piemērotākos šķēpu un kopā uzstādīt savu personīgo rezultātu, pretī saņemot piemiņas diplomu, kuru uzrādot gaļas cepējam, varēs dabūt šašliku un vērot turpmākās sacensības. Tautas klasē pieteikšanās uz vietas Ogres stadionā no plkst.12:30. Dalībnieku skaits bez limita. Sāksies pulksten 13.00 un noslēgsies līdz ar pēdējo metienu.

Amatieru klase vīriešiem. Komandu skaits līdz 16 komandām, dalības maksa 15,-EUR par komandu amatieru klasē, dalības maksa tiks izmantota uzvarētāju apbalvošanai kā balvu fonds. Pieteikšanās personīgi, zvanot uz tel. Nr. 29372275 vai rakstot uz e-pastu latletik@gmail.com. Sākums pulksten 13.00.

Meistarklase vīriešiem. Meistarklases komandām dalība ar Anša Brūna personīgu ielūgumu, tajās startēs Latvijas labākie šķēpmetēji un, iespējams, kāda ārzemju komanda. Meistarklasē piedalīsies ne vairāk kā sešas komandas, kurām tiks atmaksāti ceļa izdevumi un kuras cīnīsies par naudas balvām. Sākums pulksten 15.00.

Pievienotā vērtība šīm sacensībām ir tā, ka šāda veida sacensības šķēpmešanā nekur pasaulē vēl nav notikušas un tāpēc visi aicināti piedalīties šajā vēsturiskajā notikumā gan kā dalībnieki, gan kā skatītāji un atbalstītāji. Sacensībām būs īpaši izstrādāts oriģināls logo, kura autore ir Ulda Doniņa talantīgā meita Klinta. Sacensību laikā tiks pasniegta grilēta gaļa - neviens nepaliks bešā. Padarīsim šīs sacensības tradicionālas!

Dalīties ar rakstu