Ogres novada skolu audzēkņiem 82 medaļas vieglatlētikas sacensībās

Pagājušajā nedēļā Madlienā notika viens no lielākajiem mācību gada sporta pasākumiem – Skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā. Sīvi konkurējot ar Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada skolu audzēkņiem, visvairāk godalgu izcīnīja Ogres novada jaunie vieglatlēti – kopumā 82 dažāda kaluma medaļas.

UZVARĒTĀJU REZULTĀTI:

100 M
C grupa
Meitenes: 1.Dana Leibome (Suntažu vsk.) 14.04 sek.; 2.Emīlija Drone (Ogres 1.vsk.) 14.19; 3.Amanda Laučjuna (Ķeguma vsk.) 14.59.
Zēni: 1.Ričards Lastiņš (Ogres 1.vsk.) 13.65; 2.Ivars Mackevičs (Ikšķiles vsk.) 14.20; 3.Sandis Ozoliņš (Ogres 1.vsk.) 14.93.
B grupa
Jaunietes: 1.Signe Vilhovika (Ikšķiles vsk.) 13.52; 2.Aiga Bernāne (Lielvārdes psk.) 13.72; 3.Santa Didriksone (Lēdmanes psk.) 14.04.
Jaunieši: 1.Jānis Gržibovskis (Lielvārdes vsk.) 11.99; 2.Eduards Praličs (Madlienas vsk.) 12.27; 3.Artūrs Rūtiņš (Ogres VĢ) 12.57.
A grupa
Jaunietes: 1.Evita Janberga (Suntažu vsk.) 13.56; 2.Una Kalniņa (Suntažu vsk.) 14.00; 3.Agnija Apine (Lielvārdes vsk.) 14.19.
Jaunieši: 1.Marģers Samsons (Suntažu vsk.) 11.73; 2.Monvīds Stahovskis (Ogres tehnikums) 12.19; 3.Linards Liepa (Suntažu vsk.) 12.47.

100 M/B
C grupa
Meitenes: 1.Luīze Madara Dzene (Madlienas vsk.) 17.12; 2.Jūlija Lazdiņa (Ogres 1.vsk.) 17.31; 3.Luīze Opolā (Ikšķiles vsk.) 17.47.
B grupa
Jaunietes: 1.Madara Kaire (Ikšķiles vsk.) 16.50; 2.Evija Anna Nusberga (Lielvārdes vsk.) 19.26.

400 M
B grupa
Jaunietes: 1.Aiga Bernāne (Lielvārdes psk.) 1:05.15 min.; 2.Simona Kīla (Suntažu vsk.) 1:13.75; 3.Elizabete Avotiņa (Ķeguma vsk.) 1:14.58.
Jaunieši: 1.Pēteris Broks (Ogres 1.vsk.) 0:58.93; 2.Edgars Meiers (Ogres 1.vsk.) 1:00.22; 3.Timofejs Žuks (Lielvārdes vsk.) 1:02.18.
A grupa
Jaunietes: 1.Agate Kārkliņa (Madlienas vsk.) 1:17.01; 2.Alīna Beļakova (Ogres tehnikums) 1:18.13; 3.Dita Prūse (Lielvārdes vsk.) 1:20.94.
Jaunieši: 1.Monvīds Stahovskis (Ogres tehnikums) 0:56.13; 2.Valentīns Jakušonoks (Madlienas vsk.) 0:56.89; 3.Rihards Matrosovs (Ķeguma vsk.) 1:01.35.

800 M
C grupa
Meitenes: 1.Hannelora Voiciša (Ogres ssk.) 2:41.85; 2.Marta Groziņa (Ogres 1.vsk.) 2:42.59; 3.Laura Kazāka (Ogres 1.vsk.) 2:47.19.
Zēni: 1.Emīls Smilškalns (Madlienas vsk.) 2:19.36; 2.Artūrs Pastors (Ogres VĢ) 2:28.86; 3.Andrejs Kulakovs (Ķeguma vsk.) 2:35.21.
B grupa
Jaunietes: 1.Annija Anna Leleva (Lēdmanes psk.) 2:47.37; 2.Signe Zutere (Suntažu vsk.) 2:55.77; 3.Līga Eniņa (Ķeguma vsk.) 3:06.21.

1500 M
B grupa
Jaunieši: 1.Toms Boļbans (Lēdmanes psk.) 5:06.6; 2.Edijs Lazdiņš (Ķeguma vsk.) 5:16.7; 3.Dairis Trops (Ķeguma vsk.) 5:19.9.
A grupa
Jaunietes: 1.Anna Made Kuldo (Ķeguma vsk.) 6:13.9; 2.Alise Skudra (Ogres 1.vsk.) 6:42.; 3.Rasma Kuriņa (Ogres tehnikums) 6:46.6.

3000 M
A grupa
Jaunieši: 1.Didzis Malderis (Ogres tehnikums) 10:24.9; 2.Lauris Gailums (Ogres tehnikums) 10:37.7; 3.Valters Reneslācis (Ogres 1.vsk.) 10:39.7.

4x100 M STAFETE
C grupa
Meitenes: 1.Madlienas vsk. (Ērika Bogdanova, Luīze Madara Dzene, Monta Antonoviča, Sandra Kārkliņa) 0:58.65; 2.Ogres 1.vsk. (Emīlija Drone, Katrīna Skujiņa, Marta Groziņa, Jūlija Lazdiņa) 0:58.76; 3.Lielvārdes vsk. (Simona Dreimane, Rēzija Kozuliņa, Karīna Grecka, Santa Gerasimova) 103.38.
Zēni: 1.Ogres 1.vsk. (Jēkabs Jakovļevs, Sandis Ozoliņš, Ričards Lastiņš, Dans Grandāns) 0:55.87; 2.Madlienas vsk. (Ivars Dehtevičs, Emīls Smilškalns, Ivo Baltacis, Kristers Sams) 0:57.71; 3.Lielvārdes vsk. (Aleksis Tautkevičs, Matīss Upenieks, Matīss Ozols, Jānis Zadvornovs) 0:58.12.
B grupa
Jaunietes: 1.Lielvārdes vsk. (Elizabete Jonikāne, Signe Dātava, Santa Sidorova, Evija Nusberga) 0:58.31; 2.Ogres 1.vsk. (Luīze Rasima, Sindija Pūre, Alise Skudra, Laura Kazāka) 1:00.76; 3.Suntažu vsk. (Signe Zutere, Samanta Deguna, Keitija Sūna, Simona Kīla) 1:01.01.
Jaunieši: 1.Lielvārdes vsk. (Oskars Lejnieks, Jānis Gržibovskis, Roberts Lindemanis, Ričards Ceplišs) 0:50.51; 2.Lēdmanes psk. (Edžus Kampe, Toms Boļbans, Dāvis Krēsliņš, Nikolajs Dzendirovskis) 0:51.32; 3.Suntažu vsk. (Edgars Ozols, Kārlis Līcis, Raivis Stepāns, Kristiāns Priskurels) 0:51.63.
A grupa
Jaunietes: 1.Suntažu vsk. (Evita Janberga, Una Kalniņa, Laine Ščerbinska, Līga Spīķe) 0:56.76; 2.Ogres tehnikums (Viktorija Šabolta, Agnese Ločmele, Alīna Beļakova, Rasma Kuriņa) 1:07.57; 3.Lielvārdes vsk. (Dita Prūse, Agnija Apine, Stella Blumfelde, Loreta Tarta) 1:09.7.
Jaunieši: 1.Suntažu vsk. (Linards Liepa, Uldis Leiboms, Marģers Samsons, Jānis Jansons) 0:47.12; 2.Madlienas vsk. (Valentīns Jakušonoks, Dzintars Iļjins, Kaspars Kurpnieks, Armands Valainis) 0:48.28; 3.Ogres tehnikums (Didzis Malderis, Monvīds Stahovskis, Lauris Gailums, Zigmunds Šteins) 0:49.44.

LODES GRŪŠANA
C grupa
Meitenes: 1.Katrīna Skujiņa (Ogres 1.vsk.) 10.54 m; 2.Monta Antonoviča (Madlienas vsk.) 8.91; 3.Karīna Grecka (Lielvārdes vsk.) 8.90.
Zēni: 1.Emīls Smilškalns (Madlienas vsk.) 11.90; 2.Raivo Kuks (Lēdmanes psk.) 9.69; 3.Krists Kaniņš (Lielvārdes vsk.) 9.25.
B grupa
Jaunietes: 1.Sindija Pūre (Ogres 1.vsk.) 8.79; 2.Juta Buklovska (Suntažu vsk.) 8.57; 3.Sabīne Veisa (Ķeguma vsk.) 8.21.
Jaunieši: 1.Pēteris Broks (Ogres 1.vsk.) 11.87; 2.Ričards Ceplišs (Lielvārdes vsk.) 11.39; 3.Emīls Ozolnieks (Ķeguma vsk.) 11:23.
A grupa
Jaunietes: 1.Lāsma Padedze (Ogres 1.vsk.) 14.50; 2.Laila Kalvāne (Ogres tehnikums) 11.40; 3.Laine Ščerbinska (Suntažu vsk.) 10.20.
Jaunieši: 1.Emīls Glīzdenieks (Lielvārdes vsk.) 12.40; 2.Guntars Sietiņš (Ķeguma vsk.) 11.63; 3.Linards Liepa (Suntažu vsk.) 10.20.

ŠĶĒPA MEŠANA
C grupa
Meitenes: 1.Ramona Smilškalne (Madlienas vsk.) 23.12; 2.Amanda Laučjuna (Ķeguma vsk.) 21.50; 3.Monta Antonoviča (Madlienas vsk.) 13.50.
Zēni: 1.Karims Alī (Ogres 1.vsk.) 33.00; 2.Roberts Volonts (Lēdmanes psk.) 32.00; 3.Artūrs Pastors (Ogres VĢ) 31.40.
B grupa
Jaunietes: 1.Signe Vilhovika (Ikšķiles vsk.) 40.58; 2.Agrita Medne (Lielvārdes vsk.) 26.30.
Jaunieši: 1.Timofejs Žuks (Lielvārdes vsk.) 43.10; 2.Ričards Ceplišs (Lielvārdes vsk.) 42.90; 3.Edžus Kampe (Lēdmanes psk.) 33.40.
A grupa
Jaunietes: 1.Laila Kalvāne (Ogres tehnikums) 30.70; 2.Diāna Meirāne (Lielvārdes vsk.) 27.70; 3.Stella Blumfelde (Lielvārdes vsk.) 23.40.
Jaunieši: 1.Normunds Puriņš (Madlienas vsk.) 47.00; 2.Zigmunds Šteins (Ogres tehnikums) 44.00; 3.Ints Pātaga (Lielvārdes vsk.) 38.90.

DISKA MEŠANA
B grupa
Jaunietes: 1.Lāsma Padedze (Ogres 1.vsk.) 39.90; 2.Gerda Sedoja (Madlienas vsk.) 19.70.
Jaunieši: 1.Emīls Ozolnieks (Ķeguma vsk.) 28.90.

TĀLLĒKŠANA
C grupa
Meitenes: 1.Dana Leibome (Suntažu vsk.) 4.72; 2.Jūlija Lazdiņa (Ogres 1.vsk.) 4.40; 3.Luīze Madara Dzene (Madlienas vsk.) 4.30.
Zēni: 1.Matīss Upenieks (Lielvārdes vsk.) 4.99; 2.Aleksis Tautkevičs (Lielvārdes vsk.) 4.40; 3.Andrejs Kulakovs (Ķeguma vsk.) 4.34.
B grupa
Jaunietes: 1.Santa Didriksone (Lēdmanes psk.) 4.44; 2.Madara Kaire (Ikšķiles vsk.) 4.36; 3.Alise Dātava (Madlienas vsk.) 4.35.
Jaunieši: 1.Eduards Praličs (Madlienas vsk.) 5.27; 2.Raivis Stepāns (Suntažu vsk.) 4.80; 3.Kārlis Līcis (Suntažu vsk.) 4.69.
A grupa
Jaunietes: 1.Agnija Apine (Lielvārdes vsk.) 4.70; 2.Evita Janberga (Suntažu vsk.) 4.46; 3.Laine Ščerbinska (Suntažu vsk.) 4.33.
Jaunieši: 1.Marģers Samsons (Suntažu vsk.) 6.27; 2.Kaspars Kurpnieks (Madlienas vsk.) 6.19; 3.Uldis Leiboms (Suntažu vsk.) 5.99.

AUGSTLĒKŠANA
C grupa
Meitenes: 1.Luīze Opolā (Ikšķiles vsk.) 1.40; 2.Katrīna Skujiņa (Ogres 1.vsk.) 1.35; 3.Santa Gerasimova (Lielvārdes vsk.) 1.30.
Zēni: 1.Roberts Volonts (Lēdmanes psk.) 1.50; 2.Karims Alī (Ogres 1.vsk.) 1.45; 3.Matīss Upenieks (Lielvārdes vsk.) 1.40.
B grupa
Jaunietes: 1.Elizabete Avotiņa (Ķeguma vsk.) 1.35; 2.Signe Dātava (Lielvārdes vsk.) 1.35; 3.Agrita Medne (Lielvārdes vsk.) 1.30.
Jaunieši: 1.Jānis Gržibovskis (Lielvārdes vsk.) 1.60; 2.Artūrs Rūtiņš (Ogres VĢ) 1.50; 3.Raivis Stepāns (Suntažu vsk.) 1.45.
A grupa
Jaunietes: 1.Līga Spīķe (Suntažu vsk.) 1.40; 2.Gerda Sedoja (Madlienas vsk.) 1.40.
Jaunieši: 1.Uldis Leiboms (Suntažu vsk.) 1.70; 2.Jānis Čamanis (Lielvārdes vsk.) 1.70; 3.Kaspars Kurpnieks (Madlienas vsk.) 1.70.

Foto: Lauris Liepa un Dzirkstīte Žindiga

Dalīties ar rakstu