Otrdiena, 2020. gada 10. marts

HK ''OLB 2'', ar rezultātu 3:2 pagarinājumā, apspēlē līgas līdervienību HK ''Ice Wolves E2''.

4.marta vakarā Ogres Ledus Brāļi 2 devās izbraukumā uz Piņķiem, kur viņus sagaidīja Entuziastu Hokeja Līgas E2 līdervienība HK ''Ice Wolves E2''. Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē, Piņķos, OLB 2 svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0.

Ogrēniešiem šī spēle bija ar augstām likmēm, uzvaras gadījumā, iespēja noslēgt regulāro sezonu 2.vietā. To atspoguļoja arī spēles sākums, ātrs un agresīvs hokejs. 1.perioda 2.minūtē par spēli ar bīstami augstu paceltu nūju uz noraidīto soliņu devās ogrēnietis Toms Ēriķis. Ogres Ledus Brāļi 2 veiksmīgi izcieta 2 minūšu mazākumu, pateicoties kompaktai spēlei savā zonā un vārtsarga Guntara Reisa akrobātiskajām spējām. Turpinājumā, perioda 7.minūtē tika gūti 2 vārti. Vispirms, OLB 2 rupju kļūdu aizsardzības zonā veikmsīgi izmantoja Ice Wolves uzbrucējs Rojs Skrebels, panākot 1:0 mājnieku labā. Taču, tas nebija uz ilgu. Ogrēnieši sparīgi metās atspēlēties un jau 38 sekundes vēlāk, augstu individuālo meistarību nodemonstrēja Mārtiņš Juris Bisnieks, kurš ar nūjas lāpstiņu precīzi iesita, pa ripu, kura atradās gaisā un panāca izlīdzinājumu 1:1!

Arī 2.periods bija asumiem bagāts, 6.minūtē par kaušanos, ar 2+2min, tika sodīts OLB 2 spēlētājs Toms Ēriķis un Ice Wolves Jānis Diedišķis. Pateicoties asumiem, hokejs uzņēma apgriezienus! Un perioda 8.minūtē, Mārtiņš Silavs ar spēcīgu metienu pārsteidza Ice Wolves vārstargu, Māris Legzdiņš izrādījās acīgāks, tiekot pie atlēkušās ripas, apslidoja vārtus un iedzina ripa vārtos, 2:1 OLB 2 izvirzās vadībā! Perioda 9.minūtē, mājnieki, Ice Wolves, pārspēja OLB 2 vārstargu Guntaru Reisu, kad līgas rezultatīvākais spēlētājs, Kristiāns Dreilings panāca izlīdzinājumu 2:2.

3.periodā iniciatīva piederēja ogrēniešiem, kuri vairākkārt bīstami apdraudēja Ice Wolves vārtus. Perioda izskaņā sekoja vairāki asumi, un tiesneši sodīja 2 spēlētājus no katras komandas ar 2 minūšu sodiem. Lai noskaidrotu spēlēs uzvarētāju bija nepieciešams pagarinājums. Pagarinājumā spēles formāts ir 3 pret 3. OLB 2 turpināja iet pēc uzvara un aktīvī uzbrūkot piespieda pretinieku pārkāpt noteikumus, līdz ar to iegūstot iespēju spēlēt vairākumā 4 pret 3! Ice Wolves hokejisti, neskatoties uz to, ka atrodas mazākumā, metās uzbrukt un ogrēnieši par to viņus sodīja. Māris Kapusts, savā zonā bloķēja pretinieka šķēlienu, un izrāvās viens pret vārtsargu. Solis pa labi, solis pa kreisi un noguldot pretinieku vārtsargu uz ledus, raida ripu vārtos! 3:2 Ogres Ledus Brāļi 2 svin uzvaru!

Pateicoties izcīnītiem 2 punktiem, Ogres Ledus Brāļi 2, noslēdz regulāro sezonu 2.vietā! Kas dod iespēju, cīnīties par Oskara Kausu (izslēgšanas spēles)! OLB 2 pusfinālā gaidīs HK ''Wolf'' un HK ''NMPD'' pāra uzvarētāju, lai cīnītos par iekļūšanu finālā. Izslēgšanas spēlēs ceturdaļfināli un pusfināli tiek aizvadīti līdz 3 uzvarām un fināls līdz 4. ''Play-Off'' hokejs Ogrē būs marta beigās!

11:26

Vārtu guvumi(rezultatīvas piespēles): 06:17 Rojs Skrebels (Jurijs Rjazanskis) 1:0, 06:55 Mārtiņš Juris Bisnieks (Māris Legzdiņš) 1:1, 19:54 Māris Legzdiņš (Mārtiņš Silavs) 1:2, 20:43 Kristians Dreilings (Tomass Vēvers, Ģirts Bebrovskis), 41:16 PP1 Māris Kapusts 2:3

Par mača vērtīgāko spēlētāju, OLB 2 rindās, atzīts uzvaras vārtu autors Māris Kapusts!