Trešdiena, 2020. gada 11. marts

HK "Ogre" piekāpjas perfektajiem dobelniekiem

Latvijas "SynotTip" handbola Virslīgas regulāro čempionātu bez zaudējumiem noslēdza pašreizējā valsts čempione " Tenax Dobeles ", kas savā laukumā, spēlējot bez dažiem līderiem, ar 25:20 pārspēja "Ogri". Līdz ar gūto 18. panākumu 18 spēlēs dobelnieki nodrošināja pirmo vietu regulārajā turnīrā. Ogres komandas labā pa pieciem vārtiem guva Andris Pozņaks un Mārtiņš Dāvidnieks.

"Tenax Dobele" līdz šim pirmajā posmā bija izcīnījusi 14 uzvaras tikpat spēlēs, savukārt otrajā posmā bija gūti trīs panākumi, kas komandai deva pārliecinošu pirmo vietu turnīra tabulā. Ogrēnieši tikmēr pirms šī mača ierindojās ceturtajā vietā ar vēl teorētiskām iespējām otrā posma noslēgumā apsteigt Ludzas "Latgolu".

Mača ievadā labi strādāja Dobeles komandas aizsardzība, kas mājiniekiem ļāva izvirzīties vadībā ar 4:1. Šī bija viena no tām spēlēm sezonā, kurā "Tenax Dobele" pārsvaru ieguva ar labu darbu savā laukuma pusē. Pirmajā puslaikā "Ogre" guva tikai deviņus vārtus, un "Tenax Dobele" pirmo nogriezni noslēdza ar 14:9 pārsvaru.

Lai arī otro puslaiku ar diviem gūtiem vārtiem sāka ogrēnieši, uzreiz pēc tam sekoja dobelnieku veikts četru vārtu izrāviens, kas principā izšķīra šīs spēles likteni - 18:11. Puslaika vidusdaļā "Ogrei" izdevās 5:0 nogrieznis (21:19), tomēr "Tenax" uz šo situāciju reaģēja meistarīgi, ātri atguva nedaudz drošāku pārsvaru, bet pēdējās 11 minūtēs ļāva pretiniekiem gūt tikai divus vārtus un guva panākumu ar 25:20.

Dobeles komandas sastāvā šajā spēlē rezultatīvākie bija Antons Šuleiko un Emīls Kurzemnieks, kuri abi guva pa pieciem vārtiem. "Ogres" rindās pa piecām reizēm pretinieku vārtsargu pārspēja Andris Pozņaks un Mārtiņš Dāvidnieks.

"Tenax Dobele" – HK "Ogre" 25:20 (14:9)

"Tenax Dobele": Šuleiko 5, Kurzemnieks 5, Lazda 3, Ērmanis 3, Veršakovs 2, Miķelsons 2, Tarasenko 2, Pančenko 1, Krivmanis 1, Arājs 1, Jansons, Pavļenko, Politers.

HK "Ogre": Pozņaks 5, Dāvidnieks 5, Arvis Laganovskis 4, Artis Laganovskis 2, Bauze 2, Mancurovs 1, Zvaigznītis 1, Molotanovs, Ratnieks, Sļusarevs, Tereškovs.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu