Sestdiena, 2020. gada 07. marts

HK "Ogre" uzņems Ludzas "Latgolu"

Šodien pulksten 16.00 Ogres stadiona hallē notiks "SynotTip" handbola Virslīgas vīriešiem spēle, kurā HK "Ogre" uzņems Ludzas SK "Latgols".

"SynotTip" Virslīgā vīriešiem līdz iepriekšējai spēļu kārtai bija izteiktas divas līderes - "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga". Ja Dobeles komandas pozīcijas vismaz pagaidām izskatās droši, tad "Celtnieks Rīga" iepriekšējā spēlē zaudēja ludzāniešiem, kuriem attiecīgi parādījušas cerības uz otro vietu. Šobrīd turnīra tabulā "Tenax" ir līdere ar desmit punktiem, un komanda šosezon cīnās bez zaudējumiem, otrajā vietā ir "Celtnieks" ar septiņiem punktiem, bet ludzānieši un ogrēnieši no galvaspilsētas klubam atpaliek par attiecīgi diviem un pieciem punktiem. "Latgolam" un "Celtniekam" atlikušas divas spēles, savukārt dobelniekiem un ogrēniešiem vēl pa trim mačiem.

"Latgols" un "Ogre" šosezon savā starpā tikušās trīs reizes. Pirmajā tikšanās reizē sezonas ievadā ogrēnieši uzvarēja ar 26:23, taču nākamajās divās spēlē uzvaras guvusi "Latgols" komanda - 29:26 un 35:32. Mača sākums Ogrē šovakar pulksten 16:00. Jāpiemin, ka "SynotTip" Virslīgā visas četras pirmā četrinieka komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs, bet pirmo divu vietu ieguvušās komandas garantē sev vietu uzreiz pusfinālā.

Pulksten 18.00 turpat Ogres stadiona hallē norisināsies vīriešu 1.līgas spēle, kurā "HK Ogre/ONSC" spēkosies ar Ludzas "SK Latgols juniori".

Izmantotie reresursi: www.handball.lv

Dalīties ar rakstu