Sestdiena, 2019. gada 26. oktobris

HK "Ogre" cīņas galotnē sakauj vaiņodniekus

Šodien "SynotTip" handbola Virslīgas turnīrā notika viena spēle, kurā "Ogres" handbolisti aizvadīja izcilas pēdējās sešas minūtes, kā rezultātā spēja pieveikt HK "Vaiņodi" (30:26), izcīnot piekto uzvaru šajā sezonā. Pa deviņiem vārtiem mūsu komandas labā guva Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs.

HK "Ogre" pirms šīvakara mača turnīra tabulā ieņēma trešo vietu ar četrām uzvarām sešās spēlēs, kamēr Vaiņodes komanda bija izcīnījusi trīs panākumus septiņos mačos, kas kurzemniekiem deva piekto pozīciju astoņu komandu konkurencē.

Šīvakara spēli labāk sāka "Ogre". Līdera lomu mājinieku sastāvā uzņēmās Arvis Laganovskis, kurš mačā ievadā guva trīs vārtus, dodot savai komandai 3:1 pārsvaru. Pirmā puslaika gaitā ogrēniešiem radās problēmas ar spēli uzbrukumā, un 22. minūtē pēc Oskara Pāvila vārtiem ar 11:9 priekšā jau bija "Vaiņode". Ar plus divi "Vaiņode" arī noslēdza pirmo puslaiku - 13:11.

Otrā puslaika sākumdaļā mājinieki uguņoja uzbrukumā, un "Vaiņode" pretinieku uzņemtajam ritmam nespēja turēt līdzi, 43. minūtē ogrēnieši izvirzījās vadībā ar 21:19. Uzlabojot aizsardzību, "Vaiņode" spēja izlīdzināt rezultātu (25:25), un ogrēniešu galvenais treneris Andris Molotanovs šajā brīdī pieprasīja pārtraukumu. Tas deva rezultātu, jo noslēdzošo cīņas nogriezni "Ogre" uzvarēja ar 5:1, visā spēlē gūstot panākumu ar 30:26.

Arvis Laganovskis un Rolands Ivanovs bija ierasti labākie uzbrukumā "Ogres" sastāvā, šajā mačā abiem gūstot pa deviņiem vārtiem. Ļoti laba spēle arī Andrim Pozņakam, kurš ogrēniešu panākumu kaldināja ar sešiem vārtu guvumiem. "Vaiņodes" rindās Ainārs Pāvils bija rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem, bet pa četriem guva Matīss Mickus un Kristers Plūme.

"SynotTip" handbola Virslīga, 26. oktobris

HK "Ogre" - HK "Vaiņode" 30:26 (11:13)

HK "Ogre": Laganovskis 9, Ivanovs 9, Pozņaks 6, Sļusarevs 3, Mancurovs 2, Bauze 1, Noviks, Ļebedevs, Strēlis.

HK "Vaiņode": Ainārs Pāvils 9, Mickus 4, Plūme 4, Oskars Pāvils 3, Juzups 3, Pumpurs 2, Greikšs 1, Silnieks, Sproģis, Žentiņš, Kanenieks, Dīks.

Izmantotie resursi: www.handball.lv

Dalīties ar rakstu