Has no item to show!
Svētdiena, 2019. gada 10. februāris

Ogres handbolistiem ceturtā uzvara pēc kārtas

Šovakar "SynotTip" handbola Virslīgas turnīra otrajā posmā notika trīs spēles, vienā no tām HK "Ogre'' viesojās Rīgā pie "ASK/LSPA'' un svinēja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 35:19  (19:7). Ogrēniešiem, kuru labā pa septiņiem vārtiem guva abi brāļi Laganovski, tas bija jau ceturtais panākums pēc kārtas.

HK ''Ogre'', kas viesojās pie "ASK/LSPA'', jau spēles pirmajā puslaikā ieguva astoņu vārtu handikapu (19:7), bet otrajā puslaikā nedeva nekādas iespējas pretiniekiem - 35:19. Pa septiņiem vārtiem uzvarētājiem guva brāļi Artis un Arvis Laganovski, savukārt mājiniekiem ar astoņiem vārtu guvumiem izcēlās Emīls Reniņš.