Has no item to show!
Ogres handbolistiem svarīga uzvara Jūrmalā

31. janvārī "SynotTip" handbola līgas turnīrā notika viena spēle – HK ''Ogre'' viesos guva 36 vārtus, svinot svarīgu uzvaru (36:32) pār komandu ''Jūrmalas sports''. Rezultatīvākais starp ogrēniešiem ar deviņiem vārtu guvumiem bija Artis Laganovskis.

''Ogrei'' par labu šajā vakarā runāja fakts, ka jūrmalniekiem nevarēja palīdzēt komandas uzbrukuma līderis Rolands Ivanovs. Tiesa, ne jau spēle uzbrukumā šajā cīņā bija ''Jūrmalas sporta'' lielākā problēma. Mača ievadā komanda uz brīdi spēja iegūt divu vārtu handikapu (5:3), taču vājā spēle aizsardzībā liedza mājiniekiem saglabāt vadību. Toties ''Ogre'' jau pirmajā puslaikā guva 17 vārtus un veica itin nopietnu pieteikumu uzvarai visā spēlē - 17:13.

Alberta Gulbja un Māra Grēbera rezultatīvā spēle otrā puslaika sākumā ļāva ''Jūrmalas sporta'' handbolistiem pietuvoties līdz vienu vārtu deficītam (20:21). Šajā brīdī atbildi sniedza ''Ogres'' brāļi Artis un Arvis Laganovski, kuri kopā īsā laikā guva trīs vārtu un atjaunoja viesiem četru vārtu pārsvaru (24:20).Tuvāk par diviem vārtiem ''Jūrmalas sports'' vairs netika, ''Ogre'' droši nospēlēja mača izskaņu un izcīnīja visai pārliecinošu uzvaru ar 36:32.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Artis Laganovskis, septiņus vārtus pievienoja Arvis Laganovskis, bet ar sešiem gūtiem vārtiem šo spēli noslēdza Ingus Kivlenieks un Ivars Brics. ''Jūrmalas sporta'' sastāvā Ivanova prombūtnē līderu lomu uzņēmās jau pieminētie Alberts Gulbis un Māris Grēberis, kuri katrs guva pa desmit vārtiem.