Has no item to show!
Piektdiena, 2015. gada 05. jūnijs

Ogrēniešiem bronzas medaļas minihandbola turnīrā

30.maijā Rīgā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā, norisinājās sezonas noslēguma turnīrs minihandbolā bērniem četrās vecuma grupās. 2005.gadā dzimušo zēnu grupā 10 komandu konkurencē par bronzas medaļniekiem kļuva jaunie ogrēnieši.

Pirmās divas vietas šajā vecuma grupā izcīnīja Skrīveru vidusskolas abas komandas, bet 3.vietu ieguva Ogres komanda, kas izšķirošajā mačā pārspēja ulbrokiešus. Ogres komandā spēlēja: Aleksejs Žarovs, Gļebs Beluško, Vladimirs Černiškovs, Valērijs Balašovs, Andrijans Averjanovs, Alans Ščuckis, Georgs Kerlins, Ints Lauva, Aigars Rutks, Valters Alksnis un Regnārs Vekmanis. Komandu šajās sacensībās vadīja Aivars Vekmanis.
Liels paldies treneriem Andrim Sosnaram un Natālijai Kudrjavcevai par audzēkņu sagatavošanu!