Trešdiena, 2020. gada 11. marts

OCSK noliek kausa pilnvaras. Trilleris Osports un SKO komandu spēlē.

1. martā Ogres sporta hallē notika Rubīna kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēles. Izloze saveda kopā pāros līdzīgas komandas un tika gaidītas interesantas spēles. Kā pirmie laukumā devās Birzgales un Partizans komandas. Spēle, kā gaidīts, risinājās spraigi un pietika arī asumu un provokāciju. Šai spēlei labāk sagatavojušies un motivētāki izrādījās Partizans komandas spēlētāji, kas spēli uzvarēja ar 4:1.

Kā otrie laukumā devās Strekas un Fortunas komandas. Šajā duelī favorīta statusā startēja Strekas komanda, bet diemžēl kārtējo reizi komandai neizdevās sanākt labākajā sastāvā. Spēles gaita apliecināja Fortūnas pārākumu un uzvaru ar rezultātu 6:1. Strekas komandu pievīla gan spēlētāju trūkums, gan arī daudzās pašu pieļautās kļūdas.

Trešajā pārī laukumā devās kausa īpašnieki OCSK un Dinamo. Divu spēkos līdzīgu komandu spēle nepievīla. Lai gan pirmie vārtus guva OCSK spēlētāji, Dinamo turpinājumā ieguva trīs vārtu pārsvaru (4:1). OCSK pielika visas pūles lai spēli glābtu, bet laika, veiksmes un spēka nepietika. Dinamo uzvara ar rezultātu 4:2. Dinamo komandas sastāvā jāatzīmē kārtējā pārliecinošā spēle Kristapa Rītiņa izpildījumā. Neatpalika arī veterāns Aldis Ozoliņš - 2 vārti.

Pēdējā vakara spēlē tikās divi nesamierināmi pretinieki Osports un SKO (bijusī Hauzes komanda). Jau ar spēles pirmajām sekundēm bija skaidrs, ka nepiekāpsies neviens no pretiniekiem. Asa spēle ar kārtīgu cīņu, kas brīžiem mijās ar dažām rupjākām un provokatīvām epizodēm. Pirmie pie diezgan ātra vārtu guvuma tika SKO komandas futbolisti.Turpinājumā nedaudz iniciatīvu pārņēma Osporta komanda un izlīdzināja rezultātu. Spēle līdzīga ar abpusējiem momentiem turpinājās līdz pat spēles beigām. Otrā puslaika beigu daļā SKO komanda palika mazākumā, jo divas dzeltenās kartiņas saņēma viens no komandas spēlētājiem. Likās, ka Osporta komandai izdosies pārņemt spēles vadību, bet pretinieki noturējās neielaižot vārtus. Tomēr pašās spēles beigās laimīgu uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja Osporta komanda. Uzvaras vārtus guva komandas veterāns Andrejs Kondratjevs.         

Dalīties ar rakstu