Trešdiena, 2019. gada 14. augusts

Vai "Streka" gāzīs no troņa "OCSK"? Atbilde būs jau šovakar…

Līdz Ogres novada atklātā čempionātā futbolā (7:7) finišam vēl veselas četras kārtas, bet jau šodien čempiones kroni sev galvā var likt Rembates "Streka". Lai tas notiktu, rembatiešiem šovakar pulksten 19.30 jāuzvar trīskārtējā čempione "OCSK" (Ogresgals).

"Streka" šīs vasaras turnīru aizvada perfekti – uzvaras izcīnītas visos desmit jau aizvadītajos mačos, bet līdz kārotajām zelta medaļām un čempionu kausam pietrūkst vairs tikai viena panākuma. Iepriekšējā kārtā rembatieši spēkojās ar ambiciozo Ogres komandu "Techniba". Ja pēc pirmā puslaika uz rezultātu tablo vēl bija kaujiniecisks neizšķirts (1:1), tad cīņas turpinājumā uzvaru "Strekai" nodrošināja Romāna Atrahimoviča precīzais sitiens – 2:1. Romāns šajā spēlē guva arī pirmos savas komandas vārtus, bet kopumā viņam jau 20 goli un pirmā vietā čempionāta labāko bombardieru sarakstā.

Citās 10. kārtas spēlēs pastarīte "Antidopings" (Rīga) spēja atņemt punktus pašreizējai čempionei "OCSK" – 2:2. Pie ceturtā panākuma tika "Laubere", kas ar 3:1 pieveica "Pārogri" (divi vārtu guvumi Aivja Jonikāna kontā). "Dinamo Ogre" ar tādu pašu rezultātu pārspēja Ikšķiles komandu "Sarunāta Spēle", ar diviem goliem izcēlās Patriks Malvess, kurš kopumā jau guvis 16 vārtus un vēl var pacīnīties ar Atrahimoviču par labākā snaipera godu.

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 11. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

14.jūlijs

19.30 "Streka" - "OCSK"

20.30 "Antidopings" - "SK Pārogre"

15.augusts

19.30 "Laubere" - "Dinamo Ogre"

Dalīties ar rakstu