Trešdiena, 2019. gada 31. jūlijs

"Pārogre" raudzīs revanšēties Ogres "dinamiešiem"

Šodien, 31. jūlijā, notiks Ogres novada atklātā čempionātā futbolā (7:7) devītās kārtas viena spēle - "SK Pārogre" centīsies revanšēties "Dinamo Ogrei" par turnīra pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu.

"Dinamo Ogre", būdama čempionāta vicelīderes statusā, šovakar pulksten 19.30 Ogres 1. vidusskolas stadionā mērosies spēkiem ar "Pārogri" (7. v.), ko pirmā apļa spēlē uzvarēja ar 2:0. Vēl šodien bija paredzēts mačs starp Ogres komandu "Techniba" (3. v.) un pastarīti "Antidopings" (Rīga), taču rīdzinieki vakar informēja, ka uz šo spēli nevarēs ierasties un gatavi saņemt tehnisko zaudējumu.

Čempionāta iepriekšējā kārtā jau astoto uzvaru astoņās spēlēs svinēja Rembates "Streka", kas ar 4:1 sakāva Rīgas "Antidopingu", lai gan otrā puslaika sākumā rezultāts vēl bija neizšķirts – 1:1. Uzvarētāju rindās ar "hat-trick" izcēlās Guntis Gabrāns. Ogresgala "OCSK" vēlreiz pierādīja, ka ir ļoti neparocīga pretiniece komandai "Dinamo Ogre", ko pārspēja ar 1:0. Uzvaras vārti Gata Šimanska kontā. Ogres "Techniba" ar 6:1 sakāva "Lauberi", bet Ikšķiles "FK Sarunāta spēle" ar 2:1 pieveica "Pārogri".

Vēl līdz 3.augustam turpināsies aptauja par jūlija mēneša labāko spēlētāju. Pretendenti uz šo titulu: Linards Pāviška (Dinamo Ogre), Ainārs Bērziņš (Laubere), Deniss Ostrovskis (Techniba), Viesturs Siliņš (Andtidopings), Bruno Vanags (SK Pārogre), Mārcis Bormanis (OCSK), Rolands Zveja (FK Sarunāta Spēle) un Guntis Gabrāns (Streka). Iepriekšējā mēnesī par labāko tika atzīts Romāns Atrahimovičs (Streka).

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 9. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

31.jūlijs

19.30 "Dinamo Ogre" - "SK Pārogre"

1.augusts

19.30 "Laubere" - "OCSK"

20.30 "FK Sarunāta Spēle" - "Streka"

Dalīties ar rakstu