Trešdiena, 2019. gada 03. jūlijs

6. kārtā līderu duelis - "Streka" pret "Dinamo Ogre"

Ogres novada atklātajā čempionātā futbolā (7:7) šodien un rīt tiks aizvadītas sestās kārtas spēles. Centrālais mačs viennozīmīgi būs abu līdervienību duelis – jau šovakar pulksten 20.00 Ogres 1. vidusskolas stadionā spēkiem mērosies Rembates "Streka" (1. v.) un "Dinamo Ogre" (2. v.).

"Streka" iepriekšējā kārtā svinēja savu jau piekto uzvaru pār kārtas, turklāt ļoti pārliecinošu – ar 6:1 tika sakauta "Pārogre". Rembatiešu labā trīs golus iesita viņu uzbrukuma līderis Romāns Atrahimovičs, bet goda vārtus komandai "SK Pārogre" guva Bruno Vanags. "Dinamo Ogre" turnīru sāka ar neizšķirtu, bet pagājušajā nedēļā guva jau ceturto uzvaru pēc kārtas, ar 2:1 pārspējot Rīgas "Antidopingu". Dinamiešu labā abus golus iesita visa čempionāta labākais bombardieris Patriks Malvess, kuram nu jau 13 vārtu guvumi.

Vēl šajā kārtā tiksies "SK Pārogre" un Ogres "Techniba", Ikšķiles "FK Sarunāta Spēle" un Ogresgala "OCSK", kā arī "Laubere" un Rīgas "Antidopings". Lauberieši iepriekšējā kārtā svin;eja savu jau otro uzvaru, ar 2:1 pārspējot "Sarunātu spēli". Pa golam uzvarētāju labā iesita Vadims Ajučonoks un Matīss Valners.

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 6. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

3. jūlijs

19.00 "SK Pārogre" - "Techniba"

20.00 "Dinamo Ogre" - "Streka"

4. jūlijs

19.30 "FK Sarunāta Spēle" - "OCSK"

20.30 "Laubere" - "Antidopings"

Dalīties ar rakstu