Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs

Pirms piektās kārtas visas komandas jau tikušas pie punktiem

Ogres novada atklātajā čempionātā futbolā (7:7) pēc četrām kārtām visas astoņas komandas turnīra tabulā sev ierakstījušas punktus, pirms nedēļas kā pēdējās to izdarīja Ikšķiles "FK Sarunāta Spēle" un Rīgas "Antidopings". Šodien un rīt tiks aizvadīti piektās kārtas mači, centrālā spēle notiks jau šovakar pulksten 19.00, kad cīņā par vietu labāko trijniekā spēkosies Ogres "Techniba" un Ogresgala "OCSK".

Ceturtās kārtas centrālajā mačā tikās turnīra tabulas līdere "Streka" (Rembate) un pašreizējā čempione "OCSK" (Ogresgals). Otrā puslaika pašā sākumā ogresgalieši, kuri šo cīņu aizvadīja bez maiņām, izvirzījās vadībā ar 2:1. Toties "Strekas" uzbrukuma līderis Romans Atrahimovičs spēles pēdējās minūtēs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, ļaujot savai komandai svinēt ceturto uzvaru četrās spēlēs – 3:2. Pirmās dienas otrajā mačā "Dinamo Ogre" mērojās spēkiem ar iepriekšējā kārtā pirmo uzvaru guvušo "Lauberi". Ogres komanda, pateicoties čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Patrika Malvesa diviem vārtu guvumiem, svinēja uzvaru ar 2:0.

Nākamajā vakarā par sensāciju parūpējās Ikšķiles komanda "Sarunāta Spēle", kas cīnījās neizšķirti ar šī mača favorīti "Techniba" (Ogre) – 2:2. Ogrēnieši, kuri čempionātu sāka ar divām pārliecinošām uzvarām, tagad jau otrajā spēlē pēc kārtas zaudēja punktus, savukārt ikšķiliešus var apsveikt ar pirmo punktu turnīra tabulā. Vakara otrajā spēlē pirmos punktus, turklāt veselus trīs uzreiz, sev turnīra tabulā ierakstīja Rīgas vienība "Antidopings", kas pārliecinoši ar 3:0 sakāva "Pārogri".

Čempionāta labāko bombardieru saraksta galvgalī nostabilizējušies divi uzbrucēji – pirmajā vietā ar 11 vārtu guvumiem atrodas Patriks Malvess (Dinamo Ogre), bet viņa tuvākajam sekotājam Romanam Atrahimovičam (Streka) ir astoņi goli.

Jebkurš interesents var nobalsot par mēneša labāko spēlētāju. Pretendenti uz šo titulu ir astoņi (pa vienam no katras komandas), balsošana notiek mājaslapā www.osports.lv, tā turpināsies līdz piektdienai, 28. jūnijam.

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 5. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

26. jūnijs

19.00 "Techniba" - "OCSK"

20.00 "Antidopings" - "Dinamo Ogre"

27. jūnijs

19.30 "Streka" - "SK Pārogre"

20.30 "Laubere" - "FK Sarunāta Spēle"

Dalīties ar rakstu