"Streka" burtiski izglābjas, "Dinamo Ogre" svin trešo uzvaru pēc kārtas

19. jūnijā Ogres 1.vidusskolas stadionā tika aizvadītas Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7) ceturtās kārtas divas pirmās spēles. Turnīra līdere "Streka" četras minūtes pirms mača beigām vēl atradās zaudētājas lomā ar 1:2, tomēr spēja pieveikt "OCSK" ar 3:2, bet "Dinamo Ogre", tiekoties ar "Lauberi", svinēja trešo uzvaru pēc kārtas – 2:0.

Kā pirmās laukumā devās turnīra tabulas līdere "Streka" (Rembate) un pašreizējā čempione "OCSK" (Ogresgals). Pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu (1:1), bet otrā puslaika pašā sākumā ogresgalieši, kuri šo cīņub aizvadīja bez maiņām, izvirzījās vadībā ar 2:1. Ja "OCSK" izdotos šo rezultātu nosargāt, tad Ogresgala komanda kļūtu par turnīra līderi, taču to nepieļāva rembatieši. "Strekas" uzbrukuma līderis spēles pēdējās minūtēs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, ļaujot savai komandai svinēt ceturto uzvaru četrās spēlēs – 3:2.

Dienas otrajā mačā "Dinamo Ogre", kas turnīru sāka ar neizšķirtu rezultātu, bet pēc tam svinēja divus panākumus, mērojās spēkiem ar iepriekšējā kārtā pirmo uzvaru guvušo "Lauberi". Ogres komanda, pateicoties čempionāta rezultatīvākā spēlētāja Patrika Malvesa diviem vārtu guvumiem, svinēja uzvaru ar 2:0. Malvesam četros mačos jau 11 goli.

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 4. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

20. jūnijs

19.30 "FK Sarunāta Spēle" - "Techniba"

20.30 "SK Pārogre" - "Antidopings"

Dalīties ar rakstu