Ceturtdiena, 2019. gada 13. jūnijs

Uzvaru gūst "OCSK" un "Dinamo Ogre"

Ogres novada atklātā čempionāta futbolā (7:7) trešās kārtas pirmajās divās spēlēs pie uzvaras tika Ogresgala "OCSK" un "Dinamo Ogre". Interesanti, ka šajos panākumos lauvas tiesa nopelnu katrā komandā pieder vienam spēlētājam – abus golus ogresgaliešu labā iesita Andris Bērziņš, bet dinamiešu labā četrus no pieciem vārtiem guva Patriks Malvess.

Ogresgala "OCSK" mērojās spēkie ar Rīgas "Antidopingu". Pašreizējā čempiones titula īpašniece svinēja uzvaru ar 2:0, katrā no puslaikiem tās labā pa vārtiem guva Andris Bērziņš. Pēc šī panākuma ogresgalieši ar septiņiem punktiem uz vienu dienu izvirzījās turnīra tabulas otrajā vietā.

Par turnīra tabulas līderi, bet arī tikai uz vienu dienu, kļuvusi komanda "Dinamo Ogre", kas otro maču pēc kārtas svinēja uzvaru ar identisku rezultātu – 5:3. Punkti Ogres dinamiešiem nekrājas nemaz tik viegli, tā bija arī trešās kārtas mačā pret Ikšķiles "FK Sarunāta Spēle", jo cīņas laikā "Dinamo Ogre" divas reizes nonāca iedzinējās – 0:1 un 2:3. Tomēr pateicoties Patrika Malvesa četriem vārtu guvumiem ogrēnieši tika pie kārotās uzvaras ar 5:3. Vēl vienu golu, kas izrādījās izšķirošais, viņu labā iesita Dzintars Putniņš. Ikšķiles komandas labā pa vārtiem guva Rolands Mera, Dainis Pandars un Jēkabs Bitāns.

Šodien, 13.jūnijā, turnīrs turpināsies ar vēl divām 3. kārtas spēlēm. Pulksten 19.30 Ogres 1. vidusskolas stadionā spēkiem mērosies divas komandas, kas līdz šim nav zaudējušas ne punkta – Rembates "Streka" un Ogres "Techniba", bet pulksten 20.30 notiks mačs starp "Lauberes" un "Pārogres" futbolistiem.

SPĒĻU KALENDĀRS

Ogres novada čempionāts futbolā 7:7, 3. kārta (Ogres 1. vsk. stadionā)

13. jūnijs

19.30 ''Streka'' - ''Tecniba''

20.30 ''Laubere'' - ''SK Pārogre''

Dalīties ar rakstu