Madlienas kausu futbolā izcīna "Suntaži"

1.jūnijā Madlienas stadionā norisinājās biedrības "Saules Avots" rīkotais turnīrs futbolā vīriešu komandām "Madlienas kauss 2019", kurā piedalījās trīs komandas – no Madlienas, Ķeipenes un Suntažu pagastiem. Lielo kausu izcīnīja komanda "Suntaži", kas aiz sevis atstāja vienību "Vāks" (Ķeipene) un "Harijs Poters un mazo brigāde" (Madlienas pagasts).

Turnīra laikā katra komanda tikās ar katru. Spēles laiks bija divas reizes pa 20 minūtēm. Pirmās cīņu sāka komandas "Vāks" un "Harijs Poters un mazo brigāde", pārliecinošu uzvaru ar 4:1 guva ķeipenieši. Jau otrajā mačā savas pretenzijas uz uzvarētāju godu pieteica suntažnieki, kuri Ķeipenes "Vāku" sakāva ar 8:1. Pēdējā mačā "Suntaži" ar 9:0 sagrāva mājinieku komandu "Harijs Poters un mazo brigāde", nodrošinot sev pirmo vietu.

1.vietā "Suntaži": Normunds Sīlis, Mārtiņš Ungurs, Kārlis Līcis, Matīss Valners, Patriks Valners, Jānis Valners, Toms Tarasovs, Edgars Praličs un Jānis Mačs.

2.vietā "Vāks": Atis Āboliņš, Edgars Inde, Mareks Beļinskis, Rihards Vītoliņš, Nauris Puriņš, Dāvis Tobiass, Zigmunds Šteins, Ivo Kalniņš, Mārcis Lapsa un Edvīns Plečs.

3.vietā "Harijs Poters un mazo brigāde": Emīls Smilškalns, Kristers Sams, Ralfs Bite, Krists Reinards Zariņš, Normunds Puriņš, Māris Kivkucāns, Alens Puriņš un Raivo Zanders.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts komandas "Suntaži" uzbrucējs Patriks Valners, kurš bija arī rezultatīvākais.

Īpašu paldies vēlamies pateikt mūsu atbalstītājiem – Madlienas pagasta pārvaldei un Madlienas vidusskolai. Uz tikšanos Madlienā nākamajā futbola turnīrā!

Biedrība "Saules avots" izveidota 2010.gadā, tā apvieno vairākus desmitus Madlienas pagasta iedzīvotāju. Biedrība organizē dažādas sporta sacensības un novada kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanas pasākumus. Tās mērķis ir veicināt jauniešu un sabiedrības aktivitāti un līdzdalību teritorijas ilgtspējīgā attīstībā.

Informāciju sagatavoja Jānis Valners, biedrība "Saules avots"

Dalīties ar rakstu