Šodien Ogres novada atklātajā čempionātā telpu futbolā tiks aizvadītas 4.kārtas spēles. Pēc pirmajām trim kārtām 1.līgas vadībā ar maksimālo spunktu skaitu izvirzījusies "Rembates Streka", bet 2.līgā pa deviņiem punktiem ir divām komandām - "Jaunogrei" un "Baronam".

 

3.kārtas rezultāti

 

2.līga

"FK Partizāns" – "Barons" 5:6 (Vārtu guvēji: Svajunas Fokas 2, Mārtiņš Iļjins 1, Mārcis Riks 1, Emīls Bisenieks 1 – Vjačeslavs Miņins 3, Maksims Radionovs 1, Artjoms Kozlovskis 1, Viktors Josipovs 1; Brīdinājumi: Svajunas Fokas – Jevgēņijs Esterkins, Vjačeslavs Miņins);

"FK Ķengarags" – "Laubere" 7:1 (Vārtu guvēji: Aleksandrs Miheikins 3, Igors Miheikins 2, Oļegs Vasiļjevs 1, Eduards Gailītis 1 – Mārcis Ozoliņš 1; Brīdinājumi: Andrejs Urbans - nav);

"Birzgale" – "FK Pārogre" 3:1 (Vārtu guvēji: Mārtiņš Pelcmanis 1, Pauls Arnitis 1, Mārcis Hunčaks 1 – Dainis Pandars 1; Brīdinājumi: Mārtiņš Pelcmanis – Mārtiņš Pūpols);

"Free" – "Jaunogre" 3:8 (Vārtu guvēji: Igors Kapustins 1, Dmitrijs Gribkovs 1, Mihails Ņikiborovs 1 – Niklāvs Škaunacis 2, Matīss Valners 1, Romāns Atrahimovičs 1, Toms Rūdolfs Bērziņš 1, Aleksejs Sanatovs 1, Roberts Aušmanis 1, Emīls Siliņš 1; Brīdinājumi: Dmitrijs Gribkovs - nav).

1.līga

"FK Fortūna" – "Tente" 3:1 (Vārtu guvēji: Mihails Jankovskis 1, Viktors Krasovs 1, Mihails Makarovs 1 – Aleksandrs Škoļņikovs 1; Brīdinājumi: Nikita Pavļiks – Deniss Putilovs);

"HAUZE" – "Dinamo Ogre" 4:2 (Vārtu guvēji: Elvis Stuglis 2, Ralfs Hlibovs 1, Artēmijs Loginovs 1 – Linards Pāviška 1, Kristaps Rītiņš 1; Brīdinājumi: Elvis Stuglis - nav);

"Osports/ONSC" – "Pafbet.lv" 6:1 (Vārtu guvēji: Ģirts Burmistris 3, Andrejs Kondratjevs 2, Edgars Kārkliņš 1 – Madars Tukris 1; Brīdinājumi: Deniss Ostrovskis – Madars Tukris, Uģis Bērziņš);

"OCSK" – "Rembates Streka" 2:3 (Vārtu guvēji: Gatis Šimanskis 1, Edžus Picka 1 – Matīss Beitāns 3; Brīdinājumi: nav - nav).

4.kārta, Ogres NSC halle

2.decembris

13.00 "Barons""FK Ķengarags" (2.līga)

14.00 "Birzgale""FK Partizāns" (2.līga)

15.00 "SK Pārogre""Jaunogre" (2.līga)

16.00 "Tente""Pafbet.lv" (1.līga)

17.00 "FK Fortūna""HAUZE" (1.līga)

18.00 "Dinamo Ogre" "OCSK" (1.līga)

19.00 "Rembates Streka""Osports/ONSC" (1.līga)

 

Dalīties ar rakstu