Sestdiena, 2012. gada 14. janvāris

Pirmais izbraukums Ogres frīsbija komandām

Svētdien, 15. janvārī, Ventspilī, sporta hallē „Pārventa”, ar 12 spēlēm turpināsies Latvijas frisbija čempionāta telpās sezona. Šī būs 2. spēļu kārta gan vīriešu, gan sieviešu komandām un arī Ogres frisbija kluba pārstāvētājām komandām būs katrai pa 3 spēlēm.

Vīriešu grupā 2. čempionāta kārtā startēs 4 komandas: „Flying Worms”(Ventspils), „Ultimate Decision”(Rīga), „SoulFly UD”(Rīga) un „Outlawz”(Ogre). Šajā sabraukumā šīs komandas izspēlēs katra ar katru, tātad kopā 6 ļoti aizraujošas un spraigas cīņas. Par to liecina arī šo komandu izvietojums turnīra tabulā. Lai gan katra komanda čempionātā līdz šim izspēlējusi tikai 3 spēles, tās atrodas viena otrai blakus, ieņemot 2. līdz 5. vietu, turklāt, Ventspils, Ogres un Rīgas „Ultimate Decision” vienībām ir vienāda uzvarēto/zaudēto spēļu bilance (2-1), kamēr otra Rīgas vienība izcīnījusi vienu uzvaru un piedzīvojusi divus zaudējumus. Kā otrie laukumā dosies „Outlawz” un „SoulFy UD” vienības, kuras šosezon čempionāta ietvaros vēl nav tikušās.

Spēles sākums plkst. 10:40. Nākamā Ogres „Outlawz” spēle paredzēta 12:40 pret vietējo „Flying Worms” vienību. Abas komandas arī vēl nav tikušās regulārās sezonas ietvaros, bet spēle solās būt sīva, pateicoties tam, ka ventspilnieki ir pagājušā Latvijas čempionāta vicečempioni, kā arī ventspilnieki alks revanšu pēc sāpīgā zaudējuma ceturtdaļfinālā pagājušā gada turnīra „Rīgas Rudens” ietvaros. Pēdējā dienas spēlē vīriešu konkurencē plkst. 16:00 laukumā spēkosies „Outlawz” un „Ultimate Decision” komandas. Jāpiebilst, ka abas komandas tikās arī novembra beigās čempionāta atklāšanas dienā, kur rīdzinieki interesantā spēlē prata pieveikt ogrēniešus ar rezultātu 13:10.

Arī Sieviešu grupā spēkiem mērosies 4 komandas: „Hands Up”(Ventspils), divas Salaspils vienības, „Salaspils FK” un „DejaVu” kā arī daudzkārtējās valsts čempiones „Moments”(Ogre). Arī sieviešu grupā šajā kārtā tiks aizvadītas 6 spēles. Ogrēnietēm pirmā dienas spēle ir paredzēta 12:00 pret otru Salaspils komandu „Deja Vu” kas ir viena no jaunākajām komandām Latvijā, tieši spēlētāju vecuma ziņā. Vai jaunības degsme spēs uzvarēt pieredzējušo komandu? Trešā spēle Ogres „Momentam” būs plkst. 16:40, kad tā tiksies ar vienu no čempionāta līderēm Ventspils „Hands Up”. Jāpiebilst, ka šosezon abas komandas vēl nav tikušās savā starpā. Lai gan šajā duelī par favorītēm tiek uzskatītas Ogres spēlētājas, mājnieces - „Hands Up” vienība noteikti centīsies pierādīt pretējo un savu neskaitāmo atbalstītāju priekšā mēģinās sarūgtināt ogrēnietes.

Par visintriģējošāko cīņu sieviešu divīzijā noteikti jāuzskata Salaspils komandas tikšanās ar otru izteiktu čempionāta favorīti – Ogres „Moments” vienību. Komandas čempionāta ietvaros tikās jau atklāšanas spēlē, kur spraigā cīņā pašās spēles beigās salaspilietes spēja izcīnīt uzvaru tikai ar viena punkta pārsvaru (11:10). Jāpiemin, ka komandas tikās arī pērnā gada finālā, kur spēcīgāka izrādījas „Moments” vienība. Otrais šo komandu duelis šajā čempionātā paredzēts plkst. 14.40.


Dalīties ar rakstu