Otrdiena, 2018. gada 27. novembris

Ogres 1. vidusskolas frisbijistiem – Latvijas čempionāta bronza

Pagājušās nedēļas nogalē Ogrē notika Latvijas Jaunatnes čempionāts frisbijā jauktajām komandām. Godpilno trešo vietu un bronzas medaļas izcīnīja mājinieki – Ogres 1. vidusskolas frisbijisti.

Kopumā šajā turnīrā piedalījās piedalījās desmit spēcīgas komandas no Valmieras, Ventspils, Rīgas, Salaspils un Ogres mācību iestādēm. Ogres 1. vidusskolu pārstāvēja 12 skolēni: Māris Lukševics, Artūrs Briška, Juris Miezītis, Rainers Plinte, Roberts Jākobsons, Artis Rozenbergs, Paula Meimane, Sintija Liepiņa, Elizabete Eglīte, Ance Agnija Kalderauska, Nils Tomanis, Egita Rozenberga. Komandas pārstāve – skolotāja Kristīne Treimane.

Komanda aizvadīja gan vieglākas, gan sarežģītākas spēles, piedzīvoja uzvaras, gan sāpīgus zaudējumus. Sevišķi sāpīga neveiksme ogrēniešiem bija pusfinālā, kur viņi tikās ar nākamo čempioni – Ventspils 4. vidusskolas izlasi. Spēles galotnē mūsējiem bija divu punktu pārsvars, taču tad trīs punktus pēc kārtas guva pretinieki, kuri iekļuva finālā, bet ogrēniešus nosūtīja uz cīņu par bronzas medaļām. Komandas neatlaidība un vienojošais gars tomēr nepazuda. Pēdējais mačs, kas prasīja īpašu saņemšanos, koncentrēšanos un sadarbošanos, vainagojās ar uzvaru un 3. vietas izcīnīšanu.

Apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti arī čempionāta labākie frisbijisti. Puišu vidū par rezultatīvāko bija kļuvis Ogres 1. vidusskolas komandas vadošais spēlētājs Juris Miezīti, kurš parādot izcilu sniegumu gan saspēlē, aizsardzībā un uzbrukumā, kā arī spēja izsekot, lai spēles laikā tiktu ievēroti visi noteikumi.

Dalīties ar rakstu

Video