Mūsu frisbijistiem trīs godalgotas vietas Skolēnu spartakiādē

Pagājušās nedēļas nogalē Ogrē notika Latvijas Republikas 68. Skolēnu spartakiādes finālsacensību turnīrs frisbijā. Sudraba medaļas tajā izcīnīja Ogres Valsts ģimnāzijas meiteņu izlase, bet Ogres 1.visusskolas meitenes un Ogres tehnikuma puiši kļuva par spartakiādes bronzas medaļniekiem.

Meiteņu komandu turnīrā abu Ogres mācību iestāžu komandas atzina tikai Ventspils 4.viduskolas izlases pārākumu. Par spartakiādes vicečempionēm kļuva Ogres Valsts ģimnāzijas audzēknes Beāte Vasioleka, Sabīne Kaštaļjana, Keita Kalniņa, Laura Lāce, Evita Frīdenberga, Valērija Kreščenoka, Sabīne Pranta, Daniela Birkenfelda, Gundega Pastore un Elīna Rudusāre. Sporta skolotāja – Daina Sergejeva. Bronzas medaļnieces – Ogres 1.vidusskolas audzēknes Jekaterina Andrejeva, Paula Mestere, Ance Kalderauska, Laura Kārkliņa, Sintija Kļava un Jogita Demjāne. Komandas trenere – Dzirkstīte Žindiga.
Puišu turnīrā Ogres 1.vidusskolas komanda ieņēma 6.vietu, bet spēles gara vērtējumā tai līdz balvai pietrūka mazāk par punktu – 2.vieta. Ogres tehnikuma frisbijisti aizcīnījās līdz spēlei par bronzas medaļām, kurā ar 10:7 pārspēja Ventspils 6.viduskolas komandu. Ogres tehnikuma izlases sastāvs: Didzis Melderis, Nauris Jasukevičs, Mārtiņš Kalniņš, Monvīds Stahovskis, Harijs Dombrovskis, Ričards Racins, Mārcis Lapsa un Genādijs Novikovs. Komandas pārstāve – Ilze Ose-Hlebovicka.