Ceturtdiena, 2021. gada 09. septembris

«Lielvārde/Fat Pipe» izcīna 3. vietu pirmssezonas pārbaudes turnīrā

Pagājušās nedēļas nogalē florbola komanda «Lielvārde/Fat Pipe» ar labiem panākumiem piedalījās Ādažos notikušajā pirmssezonas pārbaudes turnīrā «Oxdog Cup 2021», kurā izcīnīja trešo vietu. Par turnīra uzvarētāju kļuva komanda «Lekrings», kas finālā ar 8:3 uzvarēja vienību FK «Kurši».

Turnīrā Ādažos kopā ar Lielvārdes vienību piedalījās vēl četras Virslīgas komandas – Cēsu «Lekrings», Liepājas FK «Kurši», «Bauska», kā arī mājinieki – FBK SĀC. Vispirms komandas aizvadīja apļu turnīru, tiekoties katra ar katru. Spēles tika aizvadītas trijos periodos pa 15 minūtēm katrā. Grupu turnīrā visas komandas izcīnīja vismaz vienu uzvaru, vienlaikus katra piedzīvoja arī pa vismaz vienai neveiksmei. Pirmajā vietā bija FK «Kurši» ar deviņiem izcīnītajiem punktiem. Cēsnieku rēķinā septiņi punkti, kamēr «Lielvārde/Fat Pipe» ar sešiem punktiem noslēdza labāko trio. Tālāk sekoja FBK SĀC ar četriem punktiem un «Bauska» ar trim punktiem. Baušķeniekiem līdz ar to turnīrs bija noslēdzies.

Spēlē par trešo vietu «Lielvārde/Fat Pipe» pirmajā periodā nonāca iedzinējās ar 0:3 pret FBK SĀC, zaudētājas pozīcijās atrodoties arī pēc divām trešdaļām (3:5). Pamatlaika pēdējā minūtē lielvārdieši ne vien spēja atspēlēties, bet arī pārņēma vadību (6:5), taču ādažnieki 12 sekundes pirms pamatlaika beigām rezultātu līdzsvaroja – 6:6. Tas nozīmēja, ka bija jāaizvada papildlaiks, kurā jau pēc 55 sekundēm Juris Sandis Jēgers ar vārtu guvumu nodrošināja trešo vietu komandai «Lielvārde/Fat Pipe». Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 9 (6+3) punktiem kļuva Juris Sandis Jēgers, bet labākā spēlētāja balvu saņēma Mariss Giņko.

Lielvārdes komandas sastāvs: Juris Sandis Jēgers, Ralfs Jonikāns, Mariss Giņko, Aivis Kusiņš, Armands Skulte, Niks Blumfelds, Kārlis Rudzītis, Gustavs Rolands Ražinskis, Hovards Enians Kaļagins, Lauris Kārkliņš, Ralfs Fricsons, Didzis Nemme, Aldis Haralds Ābrams, Reinis Kirilko un Klāvs Kaspars. Treneris – Kaspars Kreimanis.

Šajā turnīrā Lielvārdes komandai nevarēja palīdzēt aizsargi Armands Savins Oskars Tūtāns, jo abi jaunie florbolisti bija izsaukti uz Latvijas izlasi, lai piedalītos Četru nāciju turnīrā, kas no 3. līdz 5.septembrim notika Valmierā. Pirmajā spēlē latviešiem tikai desmit sekunžu pietrūka, lai gūtu uzvaru, bet galarezultātā nācās piekāpties pēcspēles metienos (7:8). Ar rezultatīvu piespēli šajā mačā izcēlās Oskars Tūtāns, kuram tā bija debija Latvijas vīriešu izlasē. Vēl mūsu florbolisti ar 2:5 piekāpās šveiciešiem, šajā mačā rezultatīva piespēle Armanda Savina kontā. Turnīra pēdējā spēlē latvieši ar 1:7 zaudēja somiem, mūsu komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Armands Savins.

Jau rīt, 11. septembrī, startēs ELVI florbola līgas vīriešiem turnīrs. «Lielvārde/Fat Pipe» šomēnes spēles tikai pretinieku laukumos, pirmā spēle mūsu komandai paredzēta 18. septembrī ar klubu «Irlava/Avant».

Dalīties ar rakstu