Pirmdiena, 2021. gada 05. aprīlis

"Lielvārde/Fat Pipe" viesos atzīst komandas "Talsu NSS/Krauzers" pārākumu

Šodien ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē "Talsu NSS/Krauzers" savā laukumā ar 6:5 pārspēja pašreizējo čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe". Rezultatīvākais lielvārdiešu rindās ar trim punktiem bija Rūdis Žukelis.

"Lielvārde/Fat Pipe" uz Talsiem devās ar divu zaudējumu sēriju bagāžā. Arī talsenieku noskaņojums nebija tas labākais, jo iepriekšējā mačā viņi ar 4:5 piekāpās turnīra pastarītei "Bauskai", ļaujot tai apsteigt sevi turnīra tabulā. Abi komandu savstarpējā spēlē pirmie varēja uzgavilēt lielvārdieši, jo jau 6. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Markuss Nazarovs (1:0). Jau nākamajā minūtē mājinieks Andrejs Šķerbergs atjaunoja neizšķirtu (1:1), tomēr līdz pirmajam pārtraukumam viesi atjaunoja minimālu pārsvaru – 2:1. Toties jau otrā perioda laikā vadībā ar 3:2 izvirzījās "Talsu NSS/Krauzers". 48. minūtē talsenieks Emīls Krūmiņš guva vārtus brīdī, kad viņa komanda cīnījās skaitliskajā mazākumā, nostādot Lielvārdes komandu pavisam nepatīkamā situācijā – 5:2. Lielvārdiešiem savu skaitlisko vairākumu tomēr izdevās realizēt (3:5), bet pēc nepilnas minūtes viņi guva vēl vienus vārtus, atjaunojot sportisko intrigu – 4:5. Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tas nozīmēja, ka uzvaru ar minimālu pārsvaru izcīnījusi "Talsu NSS/Krauzers" – 6:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Mariss Bergmanis, kurš šajā mačā izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Rezultatīvāks par viņu bija Valters Kalnietis, kurš asistēja trijos vārtu guvumos. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina Rūdi Žukeli, kurš ar 3 (1+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli Nika Blumfelda kontā, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Juris Sandis Jēgers. Pēc šīs uzvaras Talsu komanda ar sešiem punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 10. vietu, bet "Lielvārde/Fat Pipe" ar 17 punktiem joprojām ieņem piekto pozīciju.

"Talsu NSS/Krauzers" – "Lielvārde/Fat Pipe" 6:5 (1:2, 2:0, 3:3)

Metienu attiecība:

20:32 (7:8; 6:8, 7:16)

Rezultatīvākie:

"Talsu NSS/Krauzers" – Valters Kalnietis 3 (0+3), Mariss Bergmanis 2 (2+0), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Mariss Šķuburs 1 (1+0), Toms Bitmanis 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1), Armands Budreika 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 3 (1+2), Niks Blumfelds 2 (2+0), Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Markuss Nazarovs 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (0+1), Antons Žuks 1 (0+1).

Izmantotie resursi: www.floorball.lv

Dalīties ar rakstu