Pirmdiena, 2021. gada 05. aprīlis

Šodien "Lielvārde/Fat Pipe" viesojas pie komandas "Talsu NSS/Krauzers"

ELVI florbolā līgā vīriešiem šodien paredzētas divas spēles, viena no tām norisināsies Talsos, kur pie vietējās komandas "Talsu NSS/Krauzers" viesosies "Lielvārde/Fat Pipe". Spēles sākums pulksten 16.00, to tiešraidē translēs Sportacentrs.com TV.

Pulksten 16.00: "Talsu NSS/Krauzers" - "Lielvārde/Fat Pipe", Talsu VĢ un Sportacentrs.com TV

Talsu vienība joprojām ir ar mazāko nospēlēto cīņu skaitu šajā sezonā - šovakar komanda dosies laukumā vien septīto reizi. Par pirmajām sešām spēlēm pozitīvo meklēt ir grūti - uzvarot pašu pirmo cīņu, nācies zaudēt nākamajās piecās spēlēs, kā rezultātā vienība ar trim punktiem atkāpusies uz 11. vietu 12 komandu konkurencē. Pēc sezonas atsākšanās vienība pamanījās piedzīvot zaudējumu viesos pret "Bausku", kam tā bija pirmā uzvara sezonā. Toms Bitmanis (7+3) tajā spēlē guva divus vārtus un izdarīja vienu piespēli, kā rezultātā viņš tagad kļuvis par pirmo spēlētāju komandā, kuram izdevies savākt vismaz desmit punktus. Līdz šim aizvadītajās spēlēs komandai nav atradies līderis, kas varētu sarežģītos brīžos uzņemties iniciatīvu, par ko liecina kaut vai tas, ka garākās punktu sērijas bijušas trijiem spēlētājiem, bet neviens nav ticis pie punktiem vairāk kā trijās spēlēs pēc kārtas. Pašlaik glābēji nav arī vārtu vīri, jo kurzemniekiem ir otrs sliktākais atvairīto metienu procents visā čempionātā. Tas viss pat neskatoties uz to, ka vidēji spēlē komanda ielaiž nedaudz vairāk par sešiem vārtiem, kas nav katastrofāli slikts rādītājs. Noteikti jāizceļ, ka sešās aizvadītajās spēlēs ar Talsu komandas līdzdalību, tikai vienā rezultāta starpība bijusi divi vārti, pārējās cīņās starpība bijusi minimāla. Tomēr galotnēs pārsvarā gadījumu pašlaik nākas samierināties ar neveiksmēm.

"Lielvārde/Fat Pipe" aizvadīs jau ceturto spēli pēc sezonas atsākšanās. Ja pirmajā mačā lielvārdiešiem izdevās izcīnīt divus punktus par uzvaru papildlaikā Kocēnos, tad nākamajās divās cīņās nācies samierināties ar zaudējumiem, kas neveicina cīņu par vadošajām pozīcijām tabulā. Pašreiz čempionu titula īpašnieki desmit mačos iekrājuši 17 punktus, kas dod piekto vietu, taču līderi aizmukuši jau astoņu punktu attālumā. Pēdējā spēlē Cēsīs pret "Pārgauju" (2:4) komandai pietrūka Rūda Žukeļa (13+7), kurš nebija uz maču ģimenes apstākļu dēļ. Līderu lomas uzņēmās Niks Blumfelds un Mariss Giņko, turklāt kapteinis Giņko jau astoto maču pēc kārtas izdarīja vismaz vienu rezultatīvu piespēli. Epizodiski pēdējā spēlē laukumā tika iesaistīts izlases aizsargs Armands Savins (2+1), kuram gan šī sezona pašlaik ir ļoti samocīta un pašlaik viņš vēl ir patālu no savas optimālās formas.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu