Piektdiena, 2021. gada 02. aprīlis

Šodien "Lielvārde/Fat Pipe" Cēsīs spēkosies ar "Pārgauju"

{jcomments off}ELVI florbola līgā vīriešiem šovakar paredzētas četras spēles. Viena no tām notiks Cēsīs, kur pulksten 18.00 Stalbes komanda "Pārgauja" uzņems pašreizējo čempioni "Lielvārde/Fat Pipe". Šo maču tiešraidē translēs Sportacentrs TV.

Pulksten 18.00 SK "Pārgauja" - "Lielvārde/Fat Pipe", Cēsu sporta kompleksā

Ja Lielvārdes vienība kopš sezonas atsākšanās laukumā dosies jau trešo reizi, tad Stalbes komandai šovakar paredzēts pirmais mačs kopš 6. novembra. Tabulā Stalbes vienība ar desmit punktiem septiņās spēlēs atrodas vien devītajā vietā, līdz ar to priekšā spraiga cīņa par tikšanu izslēgšanas turnīrā. Lielvārdes komanda nospēlējusi par divām spēlēm vairāk, iekrājot 17 punktus, kas tai dod piekto vietu.

Pēc vājā sezonas sākuma Stalbes komanda paspēja izcīnīt divas uzvaras, viesos apspēlējot Cēsu "Lekringu", bet mājās pārliecinoši tiekot galā ar "RTU/Rockets". Līdz šai spēlei "Pārgaujai" jau bija paredzēts aizvadīt trīs spēles, taču visas ir pārceltas uz vēlāku laiku. Tā rezultātā pirmais mačs paredzēts pret pašreizējiem titula īpašniekiem, turklāt spēle tiks aizvadīta Cēsu sporta kompleksā. Vienībai uz īres tiesībām izdevies piesaistīt vairākus spēlētājus, no kuriem interesantākais varētu būt Alvis Dāle, kurš savulaik demonstrēja ļoti rezultatīvu spēli virslīgā FK "Rīga" komandas sastāvā, bet pašlaik Virslīgā florbolists atgriežas pēc ļoti ilga pārtraukuma. Vienības rezultatīvākais spēlētājs šosezon ir Gvido Lauga, kuram 13 (8+5) punktu, bet Olafam Zvīnim par vienu punktu mazāk. Jāpiebilst, ka pēdējā spēlē Zvīnis atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Interesanti, ka seši Stalbes florbolisti tikuši pie punktiem pēdējās trijās spēlēs! Rekordists ar četrām punktu spēlēm pēc kārtas šajā sezonā gan ir Jānis Driļevskis.

Mainīgām sekmēm pēc čempionāta atsākšanās spēlējusi Lielvārdes komanda, kas divās spēlēs savu kontu papildināja ar diviem punktiem par uzvaru papildlaikā Kocēnos. No Valmieras mājup nācās doties tukšām rokām. Rūdis Žukelis ar 20 (13+7) punktiem ir savas komandas rezultatīvākais spēlētājs, bet Juris Sandis Jēgers iekrājis 17 (9+8) punktus. Noteikti izceļams arī komandas kapteinis Mariss Giņko, kurš pēdējās septiņās spēlēs ticis pie vismaz vienas rezultatīvas piespēles. Pēc sezonas atsākšanās Lielvārdes vienības spēlētāji iedzīvojušies vairākos mikrosavainojumos, bet šajā nedēļas nogalē laukumā varētu atgriezties kādreizējais komandas līderis Aivis Kusiņš, kurš šosezon vēl nav spēlējis. Spēles dienas rītā gan viņš joprojām nebija starp aktīvajiem komandas spēlētājiem.

Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā spēle sezonā. Lielvārdē komandas spēlēs pašā regulārās sezonas izskaņā - 16. maijā.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu