Sestdiena, 2020. gada 31. oktobris

"Lielvārde/Fat Pipe" uzņems līdervienību "Ķekavu"

Viena no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notiks Lielvārdes novada sporta centrā, kur pulksten 16.00 pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" krustos nūjas ar turnīra līderi "Ķekavu".

Lielvārdes komanda bija pieradinājusi pie domas, ka vienība ir ļoti stabila ar spēli aizsardzībā, bet uzbrukumā savu darbu paveiks. Taču lielvārdiešu pēdējā spēle Cēsīs izvērtās par īstu katastrofu, jo viņu lielākais trumpis izvērtās par klupšanas akmeni. Mūsu komandas aizsardzība bija kā caurstaigājamā sēta, turklāt pamatīgi kliboja arī disciplīna, kas pirms tam bija lielvārdiešu firmas zīme. Saliekot šo visu kopā, iznāca zaudējums ar 8:13, spēles gaitā esot iedzinējos pat ar deviņu vārtu starpību. Neskatoties uz šo neveiksmi, komanda ar 12 punktiem sešās spēlēs atrodas piektajā vietā, ar labām iespējām jau šodien ielauzties vadošo komandu trijniekā. Rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt Rūdis Žukelis, kurš iekrājis 16 (11+5) punktus un ir vienības rezultatīvākais spēlētājs. Domājams, ka pēc vienas spēles izlaišanas ierindā būs atgriezies Juris Sandis Jēgers, kurš ar 13 punktiem ir savas komandas otrs rezultatīvākais florbolists. Ar rezultatīvu spēli Lielvārdes komandas rindās debitēja Iļja Taratutins, kuram Cēsīs vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles. Tiesa, visi viņa punkti tika iekrāti mača izskaņā, kad cīņas liktenis jau bija izlemts.

Kamēr Lielvārdes komanda ir pārdomu priekšā, kā sakārtot savu spēli, spārnoti joprojām ir "Ķekavas" florbolisti, kuri uzvarējuši sešās no septiņām spēlēm, vienīgo zaudējumu piedzīvojot mājās, kad ar vienu vārtu starpību piekāpās cēsniekiem. Pēdējās divās spēlēs ar identisku 8:5 uzvarēts Irlavā un Valmierā. Zīmīga spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā padevās Gintam Klēģeram, kurš kļuva par desmito spēlētāju Latvijas čempionāta vēsturē, kurš atzīmējies ar 400 precīziem metieniem. Ķekavas vienībai ir teju katastrofālas sekmes skaitliskā vairākuma realizācijā, kur ķekavieši ir otri sliktākie turnīrā. Toties lieliski vienība spēlē mazākumā, būdami otri labākie visā turnīrā. Individuāli spilgti turpina spēlēt čempionāta pārliecinoši rezultatīvākais Klāvs Jansons, kurš iekrājis jau 24 (9+15) punktus, ieskaitot ar finta palīdzību skaisti gūtos vārtus Valmierā. Nopelnot kaut punktu, "Ķekava" pēc vienas dienas pārtraukuma atkal atgūs līderpozīcijas turnīra tabulā, uz otro vietu nobīdot "Lekringu".

Šo spēli tiešraidē translēs arī Sportacentrs.com TV.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu