Piektdiena, 2020. gada 02. oktobris

"Lielvārde/Fat Pipe" uzņems debitanti "RTU/Rockets"

Pēdējā no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm notiks Lielvārdes novada sporta centrā, bet būs pieejama arī Sportacentrs.com TV skatītājiem, tajā turnīra tabulas ceturtā labākā komanda "Lielvārde/Fat Pipe" uzņems bez punktiem esošo "RTU/Rockets". Mača sākums pulksten 20.30.

Lielvārdes florbolisti sezonas sākumu aizvada nestabili. Sākuši ar ļoti vieglu uzvaru mājās pār liepājniekiem, pēc nedēļas pašreizējie čempioni bija bezspēcīgi mājas spēlē ar Valmieru. Savukārt vēl pēc nedēļas tika izcīnīta pietiekami komfortabla uzvara Ulbrokā, kaut arī konkurenti izdarīja krietni vairāk metienu pa vārtiem. Lielvārdes komandā ar vārtu guvumiem atzīmējušies astoņi spēlētāji, rezultatīvākajam ar 6 (3+3) punktiem esot Jurim Sandim Jēgeram. Turpat netālu ir Niks Blumfelds ar 5 (3+2) punktiem, kā arī Maikls Nazarovs un Rūdis Žukelis, kuriem katram pa trim vārtu guvumiem un vienai piespēlei. Pašlaik maz vārtos redzēts komandas jaunpienācējs Reinis Kirilko, līdz ar to liels smagums atkal jānes Jānim Salcevičam. Šodienas spēlē gan viņam varētu tikt dota atpūta.

Līgas jaunpienācēja "RTU/Rockets" (Rīga) zaudējusi visās trijās aizvadītajās cīņās. Cēsīs un mačā pret "Ķekavu" par uzvaru domāt nebija pamata, savukārt mājas spēlē pret Liepājas "Kuršiem" otrā perioda septītajā minūtē "studenti" bija panākuši vadību ar 3:2, taču turpinājums nebija tik sekmīgs, jo lieliski kurzemnieku vārtos darbojās 16 gadus jaunais debitants Mārcis Zanders. Trīs reizes gan viņu sarūgtināja vienaudzis no Rīgas Toms Ķeirāns, kurš ar 4 (3+1) punktiem pašlaik arī ir komandas rezultatīvākais florbolists. Līgas jaunpienācēji pašlaik ir piektie labākie, spēlējot skaitliskajā vairākumā, un ceturtie labākie skaitliskajā mazākumā. Vienlaikus komanda salīdzinoši reti iegūst tiesības izmantot viena vīra pārsvaru, pašiem gan sapelnot daudz noraidījumu, kā rezultātā lielu pienesumu ilgtermiņā cīņa nevienādos sastāvos lielu pienesumu varētu nenest.

Izmantotie resursi: www.sportacentrs.com

Dalīties ar rakstu